Skocz do zawartości

FromWP

Użytkownicy
  • Postów

    8 476
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    137

Treść opublikowana przez FromWP

  1. Tak, potrzebujesz bramki obsługującej ble. Dokładnie takiej https://mi-home.pl/mi-smart-home-hub
  2. Są. Jakby były tylko w chmurze, to bez internetu były by niewidoczne.
  3. Nie wiem co i gdzie Xiaomi zepsuło, ale ten problem występuje na wielu modelach, na Androidzie 11 też. Na Mi9Lite tak mam i nie potrafię naprawić. Na 11Lite5GNE działa prawidłowo.
  4. Jak nie zrobiłeś wcześniej aktualizacji to teraz nie zrobisz. Zablokowali przechodzenie na nowszego Androida. Co najwyżej 12.0.5 jeszcze z Androidem 10 możesz wgrać.
  5. A ile czasu upłynęło od ostatniego ładowania? Ekran był włączony tylko przez 4 minuty? Jak tak to bateria uszkodzona. Reklamuj.
  6. Telefon, ustawienia, wypowiadanie ID rozmówcy.
  7. Zdecydowanie. Kupiłeś telefon bez optycznej stabilizacji.
  8. Trudno pomagać jak nie wiadomo o co chodzi. Ikona aplikacji to nie folder.
  9. Rom musi być w wersji fastboot (rozszerzenie .tgz) dla Poco X3 pro. Niczego więcej nie musisz sprawdzać, tylko odblokować bootloader, rozpakować rom dwukrotnie i użyć MiFlasha. Poszukać poradnika jak to się robi. Kopii bieżącego romu się nie robi. Jakbyś chciał do niego wrócić to pobierasz z serwera i instalujesz też MiFlashem. Link do indonezyjskiego https://bigota.d.miui.com/V12.5.4.0.RJUIDXM/vayu_id_global_images_V12.5.4.0.RJUIDXM_20210921.0000.00_11.0_global_eb2ea4365c.tgz
  10. Czasami nie ma opcji, ale przez link do sklepu można odinstalować. Tylko nie wiem czy zadziała jak wyłączyłeś prze adb shell. U mnie dało sie odinstalować przez adb. https://play.google.com/store/apps/details?id=com.miui.android.fashiongallery
  11. Dlatego podałem Baseusa i oficjalny sklep. Jak kupisz kabel 5A i okaże się że nie spełnia tego parametru to zwrócisz, albo reklamacja. Dają 100 dni na zwrot bez podania przyczyny. Przy uzasadnionej reklamacji piszą że mogą zwrócić kasę bez zwrotu wadliwego towaru. Ile ten z Biedronki wydoli maksymalnie nie wiem i nie sprawdze z moim telefonem, bo max 3A przyjmuje.
  12. Baseusa były 2 metrowe chyba po 17 zł. Teoretycznie 2A ale dają spokojnie 3A (sprawdzone miernikiem). Jakby co Baseus ma u nas oficjalny sklep z niezłymi cenami. Kabli tam pod dostatkiem i z gwarancją zwrotu. e-baseus.com
  13. I jeszcze nieoficjalna 4. V12.5.8.0.RJDCNXM stabilna wersja miuipolska (bazująca na stabilnej China) z tego wątku.
  14. Bo to forum o custom romach miuipolska (miuieu) które bazują na chińskich romach i mają w oznaczeniach cn. Właśnie o takim romie jest ten post, przerobionym stabilnym cn.
  15. Może spróbuj poszukać nowszej wersji apki.
  16. Prawdopodobnie pobrałeś wersję pod recovery, a w takiej nie ma tych skryptów. Musisz pobrać wersję fastboot (rozszerzenie .tgz) rozpakować dwukrotnie i będą. Tylko nie wybieraj flash all and lock bo zablokujesz bootloader. Tylko flash all. Link https://bigota.d.miui.com/V12.5.1.0.RFKINXM/raphaelin_in_global_images_V12.5.1.0.RFKINXM_20210629.0000.00_11.0_in_7c0b378286.tgz
  17. A format partycji data robiłeś? Chyba najlepiej przy takim powrocie najpierw wgrać Miflashem w fastboot oficjalnego globala i dopiero potem twrp i miuipolska.
  18. Weszła weryfikacja dwuetapowa przy logowaniu, stąd problemy ze wszystkimi niezależnymi klientami poczty. Na Windows też. Można to wyłączyć w ustawieniach konta Googla.
  19. O Miflashu z zablokowanym bl zapomnij. Przez systemowe recovery (o ile pozwoli).
  20. Czasami pozwala na wgranie niższej ale z resetem do fabrycznych i z tą samą wersją Androida.
  21. Tylko po odblokowaniu bootloadera. To inna linia. I nie ma pewności że będzie tam ok. Poczekaj.
  22. Nieprzewidywalne. Z reguły ponowne odblokowanie tego samego telefonu było bez oczekiwania.
  23. Systemowy backup nie zawsze potrafi zapisywać dane aplikacji. W zasadzie nie potrafi. Konto Opery tak. Jak byłeś zalogowany to powinno się przywrócić (o ile to działa prawidłowo). Ogólnie przywracanie backupu z różnych linii romów nie jest najlepszym pomysłem. Jak zablokowałeś bl to Miflasha nie użyjesz, musisz ponownie odblokować.
  24. Nie wiem jak to jest z blokowaniem po IMEI i czy to dziala tylko w obrębie sieci Play, czy u wszystkich operatorów. Z kartą z innej sieci jest to samo? Z rootem IMEI nożna było kiedyś zmienić, nie wiem jak obecnie. Jest to niestety jak pisałeś nielegalne.
  25. Z najnowszymi wersjami motywów są problemy z ustawionymi dzwonkami. Wybrać i ustawić można, ale i tak działa jakiś domyślny. Wersja motywów na której dzwonki u mnie działają to 1.6.8.7 global (11Lite5gne)
×
×
  • Dodaj nową pozycję...