-
Postów
8 476 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane w rankingu
137
Treść opublikowana przez FromWP
-
Ja kupiłem w pl za 129 zł brutto z fakturą i przesyłką paczkomatem za 11 zł. Wczoraj zamówiłem dwie szt dla znajomego i już mam info że jest w drodze do paczkomatu.
-
Nie szukałem po całym forum, ale tam pojawił się chyba później, ale to nie zmienia sensu wpisu, bo lepiej fastbootem.
-
Trzeba było spróbować, z czystej ciekawości, ale fakt że ze sparowaniem mógłby być problem, ale konto mi i adres bt niby ten sam. Ja chwilowo dałem opaskę na próbę żonie i bez dodatkowego narzędzia nie dawało się sparować z innym tel. i kontem, pomimo odpięcia i wylogowania na starym.
-
Bo w sumie ma być jak drugi telefon. A w tym drugim profilu masz MiFita i w ustawieniach odblokowanie w pobliżu?
-
Nie próbowałem, ale jak działa to odblokowuje do tego który jest w użyciu. To tylko sprawia, ze w pobliżu opaski przy odblokowaniu ekranu nie musisz podawać ustawionego pinu, wzoru, czy odcisku.
-
Spójż spójrz na datę, mojego wpisu. Przecież zanim napisałem to sprawdziłem pod linkiem który wkleiłeś. mrosi:// to byłem ja...
-
Custom rom, CyanogenMode, tylko nie wiem czy do tego modelu już zrobili.
-
To nic nie da, jak odblokowany bl to można ewentualnie jakiegoś CM wgrać. O miui można zapomnieć. Jak zablokowany to tylko przycisk do papieru, chyba że uda się odzyskać hasło.
-
Przy Notify&Fitnes, ustawionym szukaniem telefonu przyciskiem (żeby to dobrze działało musi być ustawiona opcja power), dokładnym pomiarem tętna podczas snu potrafi 10% dziennie zejść, czyli średnio około 10 dni. Przy samym MiFicie ponad miesiąc bez problemu. Ale różnica w dokładności analizy snu, tętna kolosalna na korzyść Notify&Fitnes plus dużo większe możliwości.
-
Jeszcze muszą być dodane do autostartu i w oszczędzaniu baterii musi być "nie blokuj" zamiast oszczędzanie miui. Można to zrobić tylko dla tych aplikacji w panelu sterowania, bateria, oszczędzanie w aplikacjach, bez ograniczeń i lokalizacja, zezwól.
-
Musi być usuwanie drugiej przestrzeni, już jedna znajoma która nieświadomie sobie to ustawiła wykasowała, ale było potrzebne podanie hasła do konta.
-
W prawym górnym rogu powinien być kosz. Jak go klikniesz to poprosi o hasło do konta Mi i po wpisaniu można to wywalić.
-
A próbowałeś odinstalować sterownik, bo jakiś tam chyba ci się zainstalował. Mi pomogło na Win 10 64bit: 1. Przy podłączonym telefonie w fastboot w menedżerze urządzeń odinstaluj sterownik. 2. Restart komputera i ponowne podłączenie telefonu w fastboot żeby samo znalazło i ponownie zainstalowało sterownik.
-
To przynajmniej wiesz już że twój telefon to Redmi Note 3 pro SE vel "kate"
-
Poczytaj w dziale dla twojego telefonu i popytaj jego użytkowników. Na pewno jest sens przynajmniej z aktualizować do najnowszej wersji twojego romu, czyli to z linku który wcześnie podałem.
-
Jest nowsza wersja ale z innej linii romów, global dev której opisanym wcześniej sposobem nie wgrasz, bo ty masz rom z linii global stable. Rom Global dev możesz wgrać ale MiFlashem w trybie download i pobierając rom fastboot. Możesz też odblokować bl i wgrać rom xiaomi.eu. Musisz poczytać poradniki i dział twojego telefonu.
-
Jak ktoś ma problemy z parowaniem to polecam "Fix-it for Mi Band 2" darmowa ze sklepu. Chciałem dać do potestowania swoją opaskę żonie. Odpiąłem ją w Mi Fit, ale nijak nie można jej było sparować na innym koncie Mi z drugim telefonem. Komunikat "zbyt dużo opasek w pobliżu" oznaczał że była widziana ale traktowało ją jako obcą już sparowaną z innym telefonem i nie dało się sparować. Po akcji z Fix-it zaskoczyło momentalnie. Pomimo tego że autor twierdzi że to powinno zadziałać nawet z nie wylogowaną opaską, ale tylko z Notify&Fi....
-
Tym że jest wersją dystrybuowaną przez ABC Data, ma trochę inne wymiary, ma pasmo b20 (800MHz) LTE i ma inne romy. Jak mówisz że kate to na pewno SE. Zwykły Redmi note 3 pro to kenzo. A jeszcze kate czyli SE ma na pudełku napisy po angielsku, kenzo ma po chińsku.
-
No to się musisz zdecydować, bo piszesz że masz kate, a kate to właśnie SE.
-
To możesz spróbować ręcznie. Pobierasz cały rom "Full rom pack" Stable stąd: http://en.miui.com/download-301.html#449 Wgrywasz zipa romu do telefonu i uruchamiasz aktualizację z pliku. ostatni stable to 8.1.1, a ty masz 8.0.5 A tak na marginesie to napisałeś posta w dziale Redmi 3/pro a ty masz Redmi Note 3 pro SE, to zupełnie inny telefon i dział.
-
Na razie chyba tak.
-
Nie wiem czy to dobrze czy źle ale na tym forum nie będę dalej tego wątku rpzwijał. Jakość przedstawionego materiału może powalić.
-
W takiej sytuacji to trzeba się posiłkować wszystkim co jest w zasięgu, każdy cię rozgrzeszy
-
Prezentacja numeru Redmi 3s - opcja nie aktywna
FromWP odpowiedział(a) na Realtek temat w Problemy techniczne
To nieszkodliwy błąd który jest we wszystkich wersjach romów global, przy włączonym języku pl. Jakbyś miał eng to by było prawidłowo. W romach eu/pl tego błedu nie ma, Acid poprawił. -
Nie raczej nie ma takiej możliwości. Ale niektóre aplikacje bankowe sprawdzają status bl i na odblokowanym nie chcą działać. Nie dlatego że może ci się wgrać jakiś dziwny rom samoistnie, ale dlatego, że ty mogłeś sam nieświadomie taki rom zainstalować. Najlepiej odblokować, żeby wykorzystać pozwolenie, bo podobno ostatnio bywa czasowe i jak się nie wykorzysta potrafi wygasnąć. Potem można ponownie zablokować jak jest taka potrzeba, po ponowne odblokowanie trwa chwilę i nie wymaga dodatkowej zgody. Trochę to pogmatwane, ale prawdziwe.
