-
Postów
8 476 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane w rankingu
137
Treść opublikowana przez FromWP
-
Redmi 3 - pytania ogólne - wątek zbiorczy
FromWP odpowiedział(a) na lukaschels temat w Dyskusja ogólna
Można ale tylko oficjalny chiński global dev Po to żeby wgrać rom xiaomi.eu Tak musisz wgrać chociażby global dev, na 7.1.3 nie da rady bo to nieoficjalna wersja romu. -
Redmi 3 - pytania ogólne - wątek zbiorczy
FromWP odpowiedział(a) na lukaschels temat w Dyskusja ogólna
1. Moim zdaniem (i kilku innych testujących) tak. 2. Najnowszą, w razie problemów po tygodniu wraz z następną może być tylko lepiej (oprócz wyjątków potwierdzających tą regułę). -
Już napisałem (ale wykreśliłem) w mojej odpowiedzi koledze, że zmusił mnie do obejrzenia recenzji z której niczego nowego się nie dowiedziałem, ale było by to krzywdzące dla autora filmiku (tzn Ciebie). Wrażenia jednak są trafne i mogą być pomocne (mniej zorientowanym).
-
Różnie, mi wystarcza MiFit, ale jak poczytasz cały wątek to znajdziesz różnorodne preferencje, to zaleta tego forum.
-
No to super, teraz następnym krokiem powinien być zakup telefonu Xiaomi. No tym razem podałem szybciej, i prostsze rozwiązanie bez udziału osób trzecich
-
Wyjdź z pokoju, zostawiając opaskę tak żeby była poza zasięgiem i wtedy sprawdź stan telefonu.
-
Takie to dokładnie to co własnie ci opisałem, a co kolega zielonyBB potwierdził. Tak czy inaczej musisz poszukać rozwiązania w odblokowaniu w pobliżu w usługach Googla.
-
Nie po przybliżeniu, tylko w pobliżu, to znaczy jak masz blokadę i odblokowanie odciskiem palca, pinem, lub wzorem, to jak opaska jest w zasięgu bluetooth nie trzeba tego podawać. Jak poza to bez odcisku, pinu kodu nie odblokujesz. Niestety naciśnięcie (dotknięcie) guziczka na opasce nie jest w stanie wywołać żadnej reakcji w telefonie (szkoda bo by się przydało przynajmniej przywołanie telefonu). Możesz spróbować Smart Locka (Unlocka) Googla, powinno zadziałać, ale nie mam z tym doświadczenia bo w Miui to nijak nie chce działać nikomu i na żadnym romie.
-
Może być z przed tygodnia, albo najnowszy 6.12.29 tylko nie wiem czy to coś zmieni. Zrobione przed chwilą rom global dev 6.12.29 z kilku centymetrów (zmniejszone).
-
A jak jest podpięta do ładowania i dotkniesz przycisk to coś wyświetla? Normalnie powinien się pokazać poziom naładowania. Spróbuj jeszcze na innym kablu, jak bez zmian to chyba tylko reklamacja.
-
1. Odpalasz telefon, klikasz w lewy dolny klawisz funkcyjny i Ustawienia połączeń przychodzących, Pulsowanie flesza. 2. Chyba nie wyłączała. Musisz założyć kłódkę. Jak masz odpaloną aplikację i tym lewym klawiszem wejdziesz w otwarte aplikacje, przesuwasz do dołu tą która ma nie być zamykana, pojawia się kłódka, klikasz w nią i już nie będzie zamykana. Jeszcze trzeba by ją dodać do autostartu w Panelu sterowania. Zainstaluj Samouczek Miui ze sklepu to dowiesz się wielu rzeczy. Dokładnie, niczego więcej nie potrzeba i nie musi być non stop włączony.
-
Kupiłem 3/32, w razie czego wymienię się z ojcem (mam 2/16, a on tak subtelnej różnicy nawet nie zauważy). Ale wersji 2/32 to prawie na pewno nie mieli.
-
Możliwe też że się po prostu pomylili i jest to wersja 3/32. Tuż przed świętami szukałem dla ojca 2/16 z oficjalnej dystrybucji i nigdzie nie mieli, tylko 3/32.
-
Na razie 2G ramu przy normalnym użytkowaniu wystarcza, zależy za ile to dają. Ja o takiej wersji nie słyszałem, przynajmniej w oficjalnej polskiej dystrybucji ABC Daty.
-
Nie ma takiego tematu, po prostu masz wgrany dosyć stary rom na zablokowany bl (przerobiony przez Wietnamczyka) z czasów jak jeszcze nie było globala i on teraz może powodować problemy bo nie był aktualizowany ponad pół roku. Powinieneś po prostu wgrać nowszy np. global dev, ewentualnie potem jak będzie ci się chciało dalej bawić, odblokować bl i wgrać rom xiaomi.eu. Możesz tego globala wgrać na zablokowany bl, wszystko masz w lokalnym poradniku. A i twój telefon to nie chyba nie Note tylko po prostu Redmi 3 pro.
-
To właśnie wgrywa global dev i na nim odblokowuje się bez problemu.
-
Ja już znalazłem jakiś chiński dla twojego telefonu 6.10.27, jakbyś nie znalazł nowszego to może się przyda: http://bigota.d.miui.com/6.10.27/wt86047_pro_images_6.10.27_20161027.0000.00_5.1_cn_1e7b0c6b8e.tgz
-
Masz mały problem bo wgrałeś rom do innej wersji Redmi2 jak sam zauważyłeś. Dla 813 nie ma globala, to chińska wersja, rom się wgrywa, ale simy nie działają. Czeka cię poszukanie chińskiej wersji romu dla 813, wgranie jej miflashem, a potem instalacja romu xiaomi.eu. To tak w skrócie.
-
Najlepiej dzisiejszy, tu masz linki oczywiście wybierasz link do romu fastboot dla Redmi3. http://en.miui.com/thread-455802-1-1.html
-
Obydwa są na bieżąco. Na jednym masz zainstalowany rom z serii stable, a na drugim dev. Aktualizacje stable wychodzą mniej więcej co miesiąc, dwa, a dev co tydzień. To są dwie różne linie romów i aktualizacja dla romu dev wydawana co tydzień nie wgra się na rom stable.
-
Mi band 2 - synchro z 2 telefonami
FromWP odpowiedział(a) na Misieck23 temat w Pozostałe urządzenia Xiaomi
Ciekawostka, info o dzwoniącym działa na srajfonie 6 jak się zmieni język systemu na angielski i zostaje po powrocie na pl z najnowszym MiFitem. -
Rom musisz pobrać stąd http://en.miui.com/a-234.html i rozpakować (zależy od tego czym nawet dwa raz, najpierw do ,tar potem dostajesz folder z plikami i katalogiem images)
-
A odpowiedni rom tzn fastboot pobrałeś i rozpakowałeś?
-
KOMPENDIUM WIEDZY REDMI 3/3S/PRO - ROM, BOOTLOADER, RECOVERY, ROOT, FAQ
FromWP odpowiedział(a) na jarekm95 temat w Dyskusja ogólna
Zgadza się trudno tym zepsuć, trzeba by się bardzo starać. -
Spróbuj, a co do tego błędu, to pomyliłem Redmi3 pro z Redmi3s, na twoim powinno się wgrać bez komunikatu o błędzie i trudności z wejściem do download to też przypadłość głównie 3s.
