Skocz do zawartości

FromWP

Użytkownicy
  • Postów

    8 476
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    137

Treść opublikowana przez FromWP

  1. No niestety nawet jak staniesz na głowie to nie zainstalujesz romu recovery MiFlashem bez twrp. Nic ci ten rom na zablokowany nie zablokuje (nazywa się na zablokowany bo go można wgrać przy zablokowanym bl w trybie download, ale można też jak ma się odblokowany w trybie fastboot). To jest dokładnie przeróbka tej samej wersji co pod twrp. Nawet jakby ci kiedykolwiek w przyszłości wgranie romu zablokowało bl, to odblokujesz momentalnie na tej samej zgodzie.
  2. Na stable tylko może być gorzej, lepiej jeszcze raz tą samą wersję MiFlashem (może coś poszło nie tak) albo w piątek od podstaw nową, koniecznie z "flash all". Ta ostatnia dev jest średnio udana.
  3. Prawie na pewno. Ciekawe jest to że do tych ustawień oszczędzania można też dotrzeć z ustawień, zainstalowane aplikacje. Klikając w dowolną można zmieniać te ustawienia dla każdej zainstalowanej aplikacji oddzielnie.
  4. Słusznie, kto stoi w miejscu, ten się cofa. Da się z takim czasem pracy na baterii żyć, a funkcjonalność, bezpieczeństwo (chociażby poziom zabezpieczeń Androida) są w sumie ważniejsze.
  5. Też mi przyciski działają, na Redmi 3 i 3s (nawet o dziwo w Redmi2). Był z tym problem na pierwszych romach z Miui8 ale już zniknął jakiś czas temu. Mam Pistony V3 i 1More Design Piston Earbuds (1More chyba robi wszystkie słuchawki dla Xiaomi). Na globalu czasami pojawia się problem z wyszukiwaniem głosowym googla, bo nawet wyłączone nie chce się odczepić od przycisku start stop w słuchawkach. Na szczęście dzieje się tak tylko po dłuższej przerwie w słuchaniu.
  6. Bo to jest dobry wynik, zależy jeszcze w jakim czasie masz te 8-8,5 SoT. Sygnał sieci bardzo mocno wpływa na zużycie baterii. Przy minimalnym zasięgu i ciągłym szukaniu, to nasz Redmi potrafi się zauważalnie rozgrzać i sporo zjeść. LTE czy 3G też sporo więcej zżera od WiFi. 50% automatycznej jasności w ciemnym pomieszczeniu to zupełnie co innego niż na zewnątrz w pełnym słońcu, itd.
  7. Nic się nie stanie, najwyżej się nie uda.
  8. No i podstawowa sprawa w ustawieniach baterii "nie blokuj" czyli zachowj procesy w tle po wyłączeniu ekranu.
  9. To tak jak napisałem teraz masz pewność że był odblokowany bl. Jeszcze mogłeś to sprawdzić w opcjach programistycznych.
  10. Każdy pretekst do podważenia gwarancji jest dobry, lepiej zeby nie wiedział w jakich okolicznościach to się zrobiło.
  11. Tylko mu nie podawaj namiarów na ten wątek, bo będziesz miał pozamiatane.
  12. Nic mu to nie da, ewentualne problemy przy reklamacji. Ewidentnie coś jest uszkodzone.
  13. Jak to podłączałeś kablem to mogło się coś przy tym "kombinowaniu" zjarać i teraz ma problem ze wszystkim.
  14. Przy trzech tak powinno być. Przy vol+ i power=chińskie menu serwisowe.
  15. Niemożliwe, musiałeś coś źle zrozumieć. Samą kombinacją klawiszy edl nie uruchomisz.
  16. Nigdzie nie widziałem żeby tak ktoś napisał. Jak tak napisał w przypadku Redmi to się pomylił. EDL=ciemny ektran. To dobrze właśnie to powinien odpalić. To że "recovery" jest zablokowane na nowych modelach" to wiedzą chyba wszyscy z tego forum
  17. Nie uda ci się, tego chińskiego menu się nie wgrywa, ono po prostu jest. Nic ci nie da odblokowanie bl. Podejrzewam (jak dobrze te klawisze wciskasz) uszkodzenie właśnie klawisza głośności.
  18. Też mam średni spadek około 10% na każdą godzinę włączonego ekranu.
  19. Telefon z kabelkiem (brak twrp) powinien być jak wszystkie trzy przytrzymasz vol+, vol- i power. Może masz na stałe zwarty vol- i to jest powodem kłopotów.
  20. Telefon z kabelkiem to Vol- i Power, pisałem Vol+ i Power!
  21. Czyli polecasz ze źródła z którego ci padły? Czy źle zrozumiałem?
  22. Jak nie widzi słuchawek, nie ma dźwięku na nich to raczej tak. Możesz jeszcze zrobić testy wszystkiego wchodząc w nie z chińskiego menu które odpalisz uruchamiając telefon z przytrzymaniem vol+ i power. To działa poza romem. Tu masz trochę wskazówek jak to zrobić co prawda tam chodziło o źle działający sensor i Redmi 3 ale u ciebie powinno być podobnie bo to też Redmi.
  23. To się chyba po prostu popsuł, ale musiałeś przejść całą tą drogę żeby mieć pewność, że to nie wina softu. Masz wgrany oficjalny rom, reklamuj telefon.
  24. To bardzo dziwne, bo raporty dostarczenia to sieć wysyła, znaczy że dochodzą. Nie spotkałem się jeszcze z takim przypadkiem.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...