Realtek

Użytkownicy
 • Content Count

  17
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About Realtek

 • Rank
  Użytkownik

Dodatkowe

 • Smartfon
  Redmi 3s

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Ostatnie pytanie: pomiędzy global stable, a dev prawie nie widzę różnicy, jak natomiast wygląda sprawa z xiaomi.eu? Czy różnice będą bardziej zauważalne i czy ten rom jest lepszy?
 2. Dziękuję za link, czy na romie Miuipolska/eu działa chmura Xiaomi, oraz czy jest możliwość przy instalacji Miuipolska/eu zachować zainstalowane aplikacje oraz kontakty, czy trzeba wczytać kopię zapasową?
 3. Z global dev. Czy samo zainstalowanie twrp może mieć wpływ na brak tygodniowych aktualizacji? Skąd najlepiej ściągną twrp?
 4. Czy z najnowszej wersji DEV (MIUI8 7.3.9) mając odblokowany bootloader, można zainstalować MIUI Polska za pomocą aktualizacji z pliku ZIP umieszczonego w pamięci telefonu?
 5. WITAM Czy istnieje możliwość zmiany romu w Redmi 3S z zablokowanym bootloaderem z oficjalnego Global Stable V8.1.1.0. do Dev np. 7.2.16 mając dyspozycji komputer z systemem XP 32 bit?
 6. Dziękuję bardzo za odpowiedź. Czy Dev ROM 7.2.9 (MIUI8) lepiej się sprawuje w 3S od Stable ROM V8.1.1.0. ?
 7. Pomiędzy moją wersją V8.1.1.0. a wersja V8.1.5.0. są jeszcze wersje: V8.1.2.0. i V8.1.4.0. a od czasu aktualizacji nie otrzymałem nowszej wersji do zainstalowania. Czy po wersji V8.1.1.0 nie były wysyłane do Redmi 3S nowsze aktualizacje?
 8. WITAM Posiadam Redmi 3 S 3/32 GB z LTE B20. W styczniu skorzystałem z automatycznej aktualizacji do wersji MIUI GLOBAL STABLE V8.1.1.0 (MALMIDI). Korzystając z automatycznej aktualizacji brak jest nowych aktualizacji. Czy warto zaktualizować go do nowszej wersji, korzystając z pliku zip, np.: xiaomi.eu_multi_HM3SHM3X_V8.1.2.0.MALCNDI_v8-6.0.zip xiaomi.eu_multi_HM3SHM3X_V8.1.4.0.MALCNDI_v8-6.0.zip xiaomi.eu_multi_HM3SHM3X_V8.1.5.0.MALCNDI_v8-6.0.zip Czy powyższe wersje dobrze się sprawują, ewentualnie, z której skorzystać?
 9. Witam Pojawił się problem z dotykiem w moim telefonie Redmi 3s z MIUI 8.1.1.0 (MALMIDI), a mianowicie - po pewnym czasie używania telefonu przestaje reagować na wysokości przycisku zasilania. Wystarczy wtedy go zablokować i odblokować i znowu zaczyna działać przez pewien czas... Czasami się też zdarza, ale to bardzo sporadycznie, iż pozostała część dotyku działa "topornie". Czy będzie to raczej wina systemu, czy wadliwego digitizera? Pozdrawiam
 10. U mnie również to nie działa... (język polski)
 11. Ś oczywiście zamieniłem na S, natomiast co do przeindeksowania - to w moim MIUI 8 nie znalazłem opcji jak powyżej, chyba, że nie znalazłem...
 12. W poprzedniej wersji systemu jeśli był jakiś kontakt na literę Ł, to mogłem przewijać alfabet tylko do L, w nowej wersji prócz tamtego błędu, jest dodatkowy błąd - mogę tylko przewinąć do S... Czy są znaczne różnice pomiędzy poszczególnymi wersjami systemu w czasie działania na baterii?
 13. Skorzystałem z automatycznej aktualizacji MIUI 8.1.1.0. Opcja ukrywania numeru teraz działa, jednak już na samym początku jest błąd podczas wpisywania pinu karty sim - wyświetlane są tylko 3 cyfry... Czy w Redmi 3s wersja GLOBAL lub ROM lepiej się spisuje?
 14. Czy skorzystać z automatycznej aktualizacji do MIUI 8.1.1.0 (MALMIDI)? Czy zainstalować inną wersję?