Skocz do zawartości

FromWP

Użytkownicy
  • Postów

    8 476
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    137

Treść opublikowana przez FromWP

  1. Polubiłem karty Adaty mam kilka 32GB, zero problemów i chyba nikt ich nie podrabia co się zdarza w Sandiskach i Kingstonach.
  2. To sprawdź ustawienia i uprawnienia aplikacji do sms, może coś się poprzestawiało. Ja mam ustawiony raport po doręczeniu i wiem czy doszło i to jak najbardziej działa. Ostateczni reset do ustawień fabrycznych może pomoże, albo wgranie romu dev, jak to nie wina sieci.
  3. Więcej pracy potem z odzyskaniem tego, ale na razie się na zapas nie przejmuj, jak już masz pewność ze to kate to wgraj i wtedy zobaczysz.
  4. Tak a rom stąd http://en.miui.com/a-234.html wybierasz Redmi Note 3 pro Special Edition latest global dev. Tylko nie wiem czy nie uszkodziłeś sobie partycji z imei złym romem, to się okaże.
  5. Nie wiem czy Prime w tym przypadku oznacz SE, możliwe że tak,o czym by świadczyły problemy z sim (inny modem). Musisz znaleźć rom na en.miui
  6. A masz na pewno kenzo nie kate? Pokierowano cię dobrze, jak wgrałeś odpowiedni rom i takie efekty, to raczej się po prostu popsuł. Sprawdź jaki masz model.
  7. Najprawdopodobniej wina tej textry. Może się gryzie z wbudowaną,albo coś nie tak ustawione z uprawnieniami. Wywal textrę i powinno działać. Nie miałem w Playu żadnych problemów z SMS ami
  8. Jeżeli był tel zalogowany na konto mi to tak. Jak był wylogowany to da się bez dostępu do sieci uruchomić. Ale tu to, albo zły rom, albo tel uszkodzony. Aż takich bugów żeby nie działało wifi i nie widział kart sim to w romach Redmi 3 pro nie ma.
  9. Może dlatego że robisz wipe wszystkiego i chyba nie ta kolejność, najpierw wgrywasz rom, potem root czyli supersu. Wipe tylko przy pierwszej instalacji na chiński rom i tylko po prostu wipe (factory reset) bez wchodzenia w zaawansowane opcje. Tu chyba wipe system zawinił. To wina wipe system, mozesz ponownie wgrać ten sam plik romu i powinno być dobrze.
  10. Czyli lepiej by było napisać "użyj opcji flash all w MiFlashu żeby całkowicie wyczyścić wszystkie ewentualne pozostałości po starym romie", albo coś w tym stylu, bo czyszczenie starego romu nie jest dodatkową operacją tylko odbywa się w trakcie wgrywania nowego. Ale to tylko sugestia.
  11. A teraz uwierzysz? Przed chwilą sprawdziłem, ale ja bym poczekał na wersję fastboot, szczególnie jak ktoś ma teraz jakiś śmieciowy.
  12. Punkt 2, samo odblokowanie nie, dopiero wgranie romu eu wymaga wipe (factory reset w twrp) co kasuje dane, ale trzeba wykonać wcześniej lokalną kopię i 99% się odzyskuje w miarę szybko i bezproblemowo. Niektórym też udaje się odblokować na global stable.
  13. A nie możesz spróbować odtworzyć tej kopii od razu na najnowszej wersji? Pliku kopii to ci nie zepsuje i zawsze możesz potem wrócić do 7.1.3 jak nie odzyskasz tego co chcesz.
  14. FromWP

    Mi Band 2

    Ok kupiłem, na razie MiFita nie odinstalowałem, tylko wyłączyłem wszystkie powiadomienia, działa.
  15. FromWP

    Mi Band 2

    A powiedz czy odinstalowałeś MiFita, czy tylko wyłączyłeś wszystkie powiadomienia w nim żeby się nie gryzło? Co do baterii to w Redmi 3s tym się nie muszę przejmować.
  16. FromWP

    Mi Band 2

    Wypróbuję dzięki. Ale w takim razie zupełnie nie rozumiem dlaczego nie dodali tego w podstawowej oficjalnej aplikacji. Niestety nie można wypróbować, trzeba najpierw kupić "Pro only".
  17. FromWP

    Mi Band 2

    Moim zdaniem folia tutaj nie ma sensu, ze względu na cenę (czas życia) opaski i folii. A z innej beczki, może znacie jakąś opaskę z funkcją przywołania telefonu (find phone) znaczy dla kobiety ciągle szukającej swojego telefonu?
  18. Wtakim razie to nie taka partia, tylko taki rom. Fabrycznie wgrywany jest rom global stable. Nie używałem, więc nie wiem. Na global dev jedyne braki to chyba tylko w pogodzie zauważyłem, ale mogłem nie zwrócić uwagi bo używam menu po angielsku między innymi z powodu opaski Miband2. Jak ci się uda napisać sensowną instrukcję obsługi Androida (Miui) to będzie duże wydarzenie.
  19. Nie ale niektórzy kupują telefony w różnych dziwnych źródłach i wtedy często dostają ze śmieciowym romem w którym takie i dużo gorsze rzeczy mogą być. Musiałbyś wkleić zrzut info o telefonie z ustawień jaki tam rom jest wgrany. Instrukcje obsługi w obecnych telefonach sprowadzają się do sposobu wkładania kart sim i pamięci, może jeszcze rozmieszczenia przełączników, mikrofonu głośnika i na tym koniec. Forum jest bardzo dużą i rozbudowaną instrukcją, albo aplikacja Samouczek Miui Polska ze sklepu play.
  20. Raczej podpucha. A instalowałeś MiPcCloud i logowałeś się w nim do chmury? Bo to po tym fakcie wyskoczyło, i dodatkowo data ważności, to raczej nie błąd. Tyle że to MiPcCloud prawie od razu po zalogowaniu wywaliłem, bo nigdzie nie mogłem znaleźć zmiany języka a po mandaryńsku to ciężko (w winzgrozie miałem angielski ustawiony).
  21. Mi dzisiaj też się 105 GB zrobiło, nie wiem o co chodzi. Ważność tylko do 2.02.2017 czyli to bardziej podpucha i zachęta do zakupu większej przestrzeni (chyba).
  22. FromWP

    Mi Band 2

    Tak to to samo konto
  23. Tak, musisz bardzo długo przytrzymać power i momentalnie w momencie jak zniknie Mi wcisnąć i przytrzymać równocześnie vol- i power. Powinien wejść w fasboot. Podłączasz przerobionym kablem i znowu trzymasz długo power, ekran robi się ciemny i tel jest w download, zamieniasz kabel na normalny i flashujesz.
  24. Można komendami, ale nie wszystkim się udaje. Dasz radę sam zrobić, jakikolwiek kabel usb, nóż, nożyczki ewentualnie jakaś taśma izolacyjna. Jak znajdziesz na forum. Tu opis co trzeba zewrzeć i jak używać: https://miuipolska.pl/forum/topic/18426-zbrickowany-telefon/?do=findComment&comment=259396
×
×
  • Dodaj nową pozycję...