Jump to content

Pan Pszeniczny

Użytkownicy
 • Posts

  114
 • Joined

 • Last visited

Dodatkowe

 • Smartfon
  Xiaomi Mi Max 2

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Pan Pszeniczny's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

10

Reputation

 1. A dlaczego miałoby nie być przetłumaczone? To zależy od potrzeb i wymagań odnośnie jakości. Są smartfony, którymi można zrobić lepsze zdjęcie niż przeciętnym aparatem. Jeśli można uniknąć noszenia aparatu, to czemu z tego nie skorzystać? Realia, w których żyjemy, nauczyły mnie że zawsze warto mieć możliwość zrobienia zdjęcia. A czasem chciałoby się po prostu uwiecznić jakąś chwilę... Smartfon, to już nie tylko telefon...
 2. @Sawran, nie doświadczyłem żadnego z opisywanych przez Ciebie problemów poza brzęczeniem w okolicy aparatu. Ale wszyscy tu piszą że to normalny odgłos, który wydaje mechanizm autofokusa. Moim zdaniem zastrzeżenia można mieć tylko z powodu samego mjuja. Gdzie kupiłeś ten telefon? Te przepisy dotyczą zakupów w polskich sklepach. Nie wiadomo czy są właściwe w przypadku @Sawran
 3. Źle mnie zrozumiałeś. Na Max 2 z mjujem 8 w zasadzie wszystko działa, tylko trzeba wszystko ustawiać po trzy razy. To nie wina sprzętu, tylko mjuja.
 4. Po niemal półrocznej przygodzie z mjujem kupiłem Nokię 6. Telefon o znaaaaacznie mniejszym ekranie, jego wydajność w testach Antutu to zaledwie 80% możliwości Mi Max 2. A mimo wszystko po godzinie zabawy poczułem przeogromną ulgę!. Nareszcie wszystko działa, wszystko ustawia się TYLKO RAZ (!) i powiadomienia działają. Nie ma się nad czym zastanawiać: mjuj idzie do żyda! I niech już nigdy nie wraca! Nie chcę o nim słyszeć!
 5. Podobno jest to normalny odgłos wydawany przez mechanizm ustawiania ostrości. Jest gdzieś na Forum wątek. Nawet dokładnie nie przejrzałem tych opcji, bo niektóre moje ulubione aplikacje nie działają na Miui 9. Wywaliłem i wróciłem do 8.
 6. Genialne! I jakie dowcipne! Miałem taki problem. Zainstalowałem ROM Xiaomi Mi Tool-em. Warto też na przyszłość zrobić w TWRP kopię partycji custom.
 7. No i poszło. Po instalacji Mi Tool-em mam region Polska. Również po restarcie.
 8. Myślałem że chodzi Ci o to: http://en.miui.com/a-234.html Spróbuję Xiaomi Mi Tool-em zainstalować od nowa czysty ROM.
 9. Ale flashowanie przez fastboot i tak prowadzi do MiFlasha. Zresztą nie wiem, próbowałeś?
 10. Telefon po każdym restarcie sam zmienia region na Hongkong. Kiedyś zastanawiałem się, dlaczego jako typ sieci wyświetla 4G zamiast LTE. Właśnie ustawienie regionu to powoduje. Po zmianie na "Polska" jest LTE. Po restarcie wraca do Hongkongu i znów jest 4G. Tak jest na każdym Globalu, wypróbowałem wszystkie. Czy ktoś coś podpowie? EDIT: Problem rozwiązałem instalując "świeży" ROM Xiaomi Mi Tool-em.
 11. Poproś sprzedawcę o tę specyfikację. Oryginalna jest w instrukcji obsługi. Kilka stron wcześniej w tym wątku opisałem jak sprzedawcy reagują na prośbę o specyfikację.
 12. Najlepiej zapytaj tego, kto rozpowszechnia taką informację. Może Technos?
 13. Szkło jest krzywe, albo źle naklejone.
 14. Ten "efekt tęczy" to tzw. prążki Newtona. Szkło nie przylega dokładnie do ekranu.
×
×
 • Create New...