Skocz do zawartości

FromWP

Użytkownicy
  • Postów

    8 477
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    137

Treść opublikowana przez FromWP

  1. A karty sd używasz? Dwa razy miałem problem z nadmiernym drenażem z powodu jakichś błędów na karcie (prawdopodobnie w katalogu Miui). Jak się stawia na nowo system, to warto też sformatować kartę, albo przynajmniej wywalić katalog Miui, żeby to sobie od nowa samo stworzyło.
  2. Z linkiem jest coś nie tak. To powinno mieć 30-40Mb o ile pamiętam. Znajdź przez googla inne źródło. Nawet nie, mniej niż 1Mb link: http://androidhost.org/rxAWF
  3. Sprawdziłem przed chwilą u siebie na Miui 7.10.19. Po 12 godzinach prawie 3h sot mam jeszcze 70%. Czyli Miui też potrafi działać prawidłowo.
  4. No niestety mój o północy nie ożył. Chyba jest zupełnie uceglony i wyłączony. Nie wiem czy to wina tego twojego firmware, bo dodatkowo padła mi karta SD z której była przeprowadzana instalacja (firmowy Sandisk 32Gb). Możliwe że przyczyną był błędny odczyt pliku fw z karty przy instalacji, albo po prostu padł bo miał paść. Spróbuję reklamować, bo nabyłem na Ali i raptem kilka dni minęło od dostarczenia. Ostatni przedśmiertny screen z angielskim fw:
  5. Teoretycznie to powinno mieć jakieś zabezpieczenie jak coś nie wyjdzie z wgrywaniem FW. Nawet przy wgrywaniu oficjalnego fw coś zawsze może sie wydarzyć, poczekam, zobaczymy.
  6. Jak znajdziesz jakiś sposób (oprócz czekania do północy) to daj znać. Na razie MiBanda ponownie uruchomiłem. Cóż, "jest ryzyko, jest zabawa".
  7. To czekać do północy? Z twoim też tak było, czy jednak dawał jakieś oznaki zycia?
  8. Też miałeś czarny ekran i na nic nie reagował? Wyczytałem że nie łączył się, mój jest zupełnie martwy. Wogóle, nawet przez chwilę. On po prostu się nie włączył po restarcie.
  9. To ja nie obwiniam ani Ciebie, ani moda. Możliwe, że coś nie poszło z samym wgrywaniem. Zawsze jakieś ryzyko istnieje szczególnie jak to jest robione przez BT.
  10. Zobaczymy, poczekam. Niewiele mam do stracenia.
  11. Nie, wczoraj ładowałem do pełna było ponad 90%. Na ładowanie też nie reaguje i oczywiście nic go po BT nie widzi.
  12. Tak jak wszystko dotychczas, Gadgetbridgiem. Wszystko przebiegło normalnie, żadnych błędów, tylko po wgraniu firmware po prostu nie wstaje. Robiłem to wcześniej kilka razy i nie było problemów.
  13. Coś poszło nie tak. Niestety cieszyłem się nim tylko 3 dni. Zna ktoś jakiś sposób na przywrócenie go do życia?
  14. Sprawdziłem poprzedni z tego wątku: https://miuipolska.pl/forum/topic/29051-amazfit-bip-oraz-mifit-modyfikacje/?do=findComment&comment=397742 i było już ok (możliwe że testowałem wcześniej z firmware z pierwszego wątku). Wgrałem ostani bo chciałem podesłać ci screena i Bip już nie wstał. Na razie na nic nie reaguje.
  15. Nie nie czytałem, nie wpadł bym na to. W tej z trzy literowym dniem jest problem z ofsetem i wyświetlają się dwie i kawałek (przynajmniej przy piątku), na tym firmware które z nią podałeś.
  16. Chodzi o ostatnią tarczę. Zmieniłeś cyferki godziny na białe. Poprawia to czytelność, ale te niebieskie też były ok. W ostatnim res z pierwszego wątku jest na tej tarczy błąd w dniu tygodnia z literką piątku, wyświetla się T.
  17. Nie. Aplikacje bankowe sprawdzają wszystko co możliwe i zmiana urządzenia na pewno będzie wymagała ponownej aktywacji.
  18. Daj sobie spokój z przenoszeniem aplikacji na SD. Raz że bez roota się nie da, dwa może to powodować problemy. To że się nie da zrobione jest celowo i tak jest bezpieczniej. Wszystkie multimedia, możesz zapisywać na karcie. Niektóre programy potrafią zapisywać dane na SD (mapy offline w Google Maps, muzyka w Tidalu itd). W ustawieniach, pamięć, możesz ustawić to co może być domyślnie zapisywane na sd.
  19. To oficjalny chiński rom? Masz język chiński i angielski? Jeżeli tak to możliwe że na tym odblokujesz. W EDL nie wejdziesz bo jest od pewnego czasu blokowany. MiPcSuite angielskie też nie zadziała, bo stare i nie jest już rozwijane (może z podłączonym telefonem w fastboot Rflash zadziała). Zadziała chińska wersja MiPcSuite, jak podłączysz do niej tel w trybie fastboot, to powinno znaleźć najnowsze romy (chińskie i globale) dla twojego telefonu. Albo jak podłączysz w trybie recovery, tu zrzut ekranu i link do pobrania chińskiego MiPcSuite: https://miuipolska.pl/forum/topic/23674-nowy-telefon-zasięg-tylko-e/?do=findComment&comment=327857
  20. Na podstawie tego co wkleił trudno stwierdzić czy ma spacje i wygląda to na podgląd nie rozpakowanego archiwum.
  21. Takie coś, tylko katalog z rozpakowanym romem powinien być bezpośrednio na dysku c:/ bo masz za długą ścieżkę dostępu i tu może być problem.
  22. Wskazujesz zły folder w którym nie ma pliku flash_all.bat, najprawdopodobniej "images" (jeśli pobrałeś odpowiedni rom fastboot i go prawidłowo rozpakowałeś). Plik flash_all.bat powinien być w katalogu z romem i cały ten katalog powinieneś wskazać w MiFlashu.
  23. O ile Xiaomi nie popsuło czegoś z obsługą usb w ostatnich romach dla Redmi 4a, to może to: http://en.miui.com/thread-52226-1-1.html
  24. Masz niby oficjalną najnowszą wersję romu global stable. Nie powinno być problemu z ustawieniem regionu. Możesz spróbować wgrać tak na szybko aktualizację z pliku romu global dev, może w nim tego błędu nie będzie http://en.miui.com/download-326.html
  25. Może masz ustawione jakieś ograniczenie danych w roamingu, albo monitorze danych dane mobilne. Jestem w Play i czasami mam roaming, ale nie informowało nigdy wybudzaniem ekranu o roamingu.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...