Skocz do zawartości

FromWP

Użytkownicy
  • Postów

    8 476
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    137

Treść opublikowana przez FromWP

  1. @agrest04 Możesz mieć pretensje tylko do siebie. Uwalony jeszcze nie jest. Jak nie pomaga reset z poziomu telefonu, to spróbuj sposobu z chińskim MiPcSuite, znajdziesz na forum.
  2. Nie, nowe jest tylko z nowszym Androidem. Zmiana Androida niewiele wnosi bo to Miui, ale kilka zmian jest i poziom zabezpieczeń androida nowszy, z grudnia 2017. Po prostu wgraj, nie czekaj.
  3. @marioforever Jak pytasz o podział ekranu na dwa okna z różnymi aplikacjami to jest. Ale dopiero w Miui9 z Androidem 7. Jest już oficjalny global stable, trzeba pobrać i wgrać, jak masz nadal Miui8.
  4. @marioforever W trybie cichym wibracje powinny być, jak w ustawieniach, dźwięki i wibracje zaznaczy się wibracje w trybie cichym. Te tryby to różne rzeczy, ale jak widać nie zawsze działają tak jak powinny.
  5. Nie wiem, nie piszą czy to wersja International, tu masz niewiele droższy 4/64 z b20 https://www.fostertechnologies.pl/pl/p/Xiaomi-Redmi-NOTE-4-Intern-464GB-Snapdragon-LTE800-Grey/570 a tu 3/32 taniej i z B20 https://www.fostertechnologies.pl/pl/p/Xiaomi-Redmi-NOTE-4-intern-332GB-Snapdragon-Zloty/472
  6. Tak, też sprawdziłem. Na najnowszym global stable 9.2.3 z Androidem 7.1.2 te Pliki są już domyślnie (w końcu) włączone. Na starszych wersjach trzeba było grzebać i ręcznie uruchamiać (pliki, lub dokumenty) bo domyślnie były wyłączone.
  7. Tak, musisz szukać wersji global na Snapdragonie i z LTE 800Mhz (B20).
  8. To nie to, chodzi o inny ukryty w systemie program. To co przytoczyłeś to eksplorery do przeglądania zawartości pamięci. Nie wiem jak jest w Miui9 i Androidzie 7, ale właśnie wgrywam najnowszy global stable na 4x, jak się wgra, sprawdzę jak to się tu nazywa.
  9. Czasami to się nazywa "Pliki", robi to samo.
  10. @marioforever Musisz po prostu włączyć aplikację Dokumenty, która daje uprawnienia do plików na SD, a domyślnie jest wyłączona. Ustawienia, zainstalowane aplikacje programy, Dokumenty i włącz.
  11. Na razie 3/32 do normalnego spokojnie wystarcza, a cena jest wyjątkowo atrakcyjna. W oficjalnej dystrybucji 4/64 nie ma, jest do kupienia z innych źródeł, ale jak pisałenm nie ma pasma LTE B20. Note 4 też ok, tylko kwestia rozmiaru. Z Redmi Note4 jest lepiej, bo jest wersja 4/64 ze Snapdragonem i ma B20.
  12. Nie warto i nie ma sensu, chyba że masz jakieś problemy. Na 200% niczego nie usunie jak ją wyjmiesz. Pod nazwa "Pozorowana karta pamięci" kryje się chyba emulacja karty SD w pamieci wewnętrznej.
  13. Tak, chodzi o wsparcie od Xiaomi. 4x dostał nowszego Androida i jako jeden z pierwszych Miui 9, Redmi 4 prime/pro chyba Anroida jeszcze nie. Kupować w sumie wszędzie, gdzie taniej i dają gwarancję. Oficjalnym dystrybutorem jest ABC Data i tel z ich dystrybucji mają ich naklejki na pudełkach (duze sieciówki, Media Markt, EuroRTV i nie tylko). Można też kupic taniej z niezależnego importu, ale wtedy gwarantem będzie sprzedawca (niby zawsze nim jest, ale takiego oficjalny serwis nie naprawi).
  14. @adam1709 Redmi 4 prime, czy pro to raczej to samo, ale ten model nie ma wersji eu, czy global. Ten model może mieć co najwyżej rom global, ale nie będzie miał pasma LTE B20 (800Mhz). Jedynie Redmi 4x jest w werji eu (global) i taki powinna kupić. Trochę gorszy procesor, ale szybsze i lepsze wsparcie. Jest wersja Redmi 4x którą nazywają pro, prime która ma tylko większą pamięć 4/64, ale też nie ma pasma B20 (procesor, rom taki sam jak Redmi 4x).
  15. @KarKam Zrzuty się nie wkleiły. Też sprawdziłem ten wynalazek i działa reset do fabrycznych, o ile połączy się z opaską, a z tym jest problem. U mnie niestety znajduje opaskę tylko wtedy gdy opaska ma ustawioną widoczność.
  16. @ZiomEkk_ Telefon, menu (trzy kreseczki), ustawienia, opcje połączeń przychodzących.
  17. @Kopis To jest bardzo dobry telefon. Jakością nie odstaje od "bardziej znanych", a Xiaomi sprzedaje dużo więcej telefonów niż Sony i LG razem wzięte. Ma jakieś tam wady, jak każdy nawet najlepszy telefon. Zalety również. Jedna wada, która czasami może przeszkadzać (ale tylko w szczególnych warunkach) to brak jednego z pasm LTE b20 (800Mhz).
  18. FromWP

    Konto Xiaomi

    @gniechus Znaczy nie ma możliwości wylogowania się z konta na tym 4c? A masz w telefonie komunikat że konto zostało odłączone? W momencie odpinania z poziomu telefonu powinien zapytać o hasło do konta i się odczepić. Może to chwilowy problem komunikacji z serwerami. Robiłem to kilka razy, ale zawsze z poziomu telefonu i działało.
  19. Przed, jak zaczniesz konfigurację z polskim to prawdopodobnie nie wszystkie opcje będą dostępne, pojawią się jak zmienisz na angielski.
  20. Powinno po poprawnej konfiguracji wszystkiego. Czasami niestety trzeba zmienić język systemu na angielski i dodać angielski w klawiaturze (pisanie głosowe), przynajmniej przy konfiguracji, bo polski jak twierdzi Google nie jest do końca obługiwany. Jak się już uruchomi można zmienić na polski i powinno działać.
  21. Czasami bywają, ale to trzeba sobie poustawiać, a nie jest to takie oczywiste. Zależy od kilku rzeczy, ustawień oszczędzania baterii, dodania do autostartu, dodaniu kłódki (żeby nie zamykało programu pocztowego) itd. Zainstaluj sobie Samouczek Miui ze sklepu, tam jest trochę istotnych informacji przydatnych nowym użytkownikom.
  22. Masz go otwartego. To jest to co widzisz, czyli pulpit. Ustawienia pulpitu masz w ustawieniach. Nie masz zainstalowanego innego, dlatego w domyśnych nie masz wyboru. Od kiedy wprowadzili asystenta, nie można go wyłączyć (na romach global) ani dodawać pulpitów po lewej.
  23. To zły link ci podałem, napisałeś w dziale Redmi 3, nie note.
  24. To to samo wszystkie Redmi 3 mają taki sam rom, tak, pobrać i z pliku przez aktualizacje.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...