Uzytkownik01

Użytkownicy
 • Content Count

  4
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About Uzytkownik01

 • Rank
  Nowy

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Jak ktoś zgubił telefon na abonament w Orange i wie już, że go nie znajdzie to ile mniej więcej czasu może minąć zanim zostanie mu przypisany nowy numer? I czy w ogóle będzie to nowy numer czy może jest możliwość, że zostanie przywrócony stary numer w nowym telefonie?
 2. Tzn. chodzi o to, że ja mam MIUI i jestem w Plusie a inna osoba Androida i jest w Orange, i jak ja wysyłam do tej osoby co ma Androida smsy to czasami przychodzi mi potwierdzenie odbioru a czasami nie. Jak nie przyjdzie w ciągu kilku sekund to już wcale nie przyjdzie. Zawsze jak przyjdzie potwierdzenie odbioru i chwilę później zadzwonie do tej osoby to jest u niej normalny sygnał, a zawsze gdy nie przyjdzie włącza się poczta głosowa. Ta osoba jednak twierdzi że dochodzą do niej wszystkie smsy ode mnie i nawet wie co w nich było, więc sprawa jest dosyć dziwna.
 3. Czy smsy mogą dochodzić do kogoś nawet wtedy jak nie ma potwierdzenia ich odbioru, np. jak ktoś ma zablokowany mój nr?
 4. Jak uruchamiam swój program, np. przez aplikację QPython, który łączy się przez socketa i wysyła jakąś wiadomość do mojego serwera np. co minutę to wszystko działa dobrze do momentu w którym ekran jest włączony. Gdy jest wyłączony to ta wiadomość nie jest wysyłana. Na innym telefonie, nie od Xiaomi, uruchamiając ten sam program w tej samej aplikacji program działa nawet przy wyłączonym ekranie więc wiadomo już że nie chodzi tu o to, że coś jest nie tak z aplikacją QPython. W ustawieniach telefonu dla aplikacji QPython wybrałem opcję, żeby oszczędzanie energii nie ograniczało aplikacji w tle. Niestety nic to nie zmieniło. Mam ustawione działanie wifi też podczas uśpienia. Co jeszcze można zrobić w tej sprawie?