-
Postów
948 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane w rankingu
10
Treść opublikowana przez kris68
-
rozwiazane TWRP w Redmi Note 12 5G pomocy proszę !!
kris68 odpowiedział(a) na kris68 pytanie w Problemy techniczne
Ale są do poszczególnych modeli, wiec jeżeli ktoś myślący coś wrzuca to przynajmniej raz powinien sprawdzić. -
rozwiazane TWRP w Redmi Note 12 5G pomocy proszę !!
kris68 odpowiedział(a) na kris68 pytanie w Problemy techniczne
U mnie. Zdalnie. Ale jest na serwerze razem z softem obok ponoć działające TWRP. A nie da sie nic. To, po co by wrzucali. Ktoś musiał to sprawdzić jednak chyba wiec jak to jest, że nikt nie ma pojęcia?? -
A jaki model, jaka siec, łączysz się po WiFi ?? Napisz coś więcej, bo nie mamy tu szklanej kuli.
-
Jak jest odblokowany bootloader i nie jest to chińczyk, żeby coś nie uwalić to każdy przeznaczony dla tego modelu soft miui.eu.
-
grzegorz.lki ja mam taką sytuację-w pobliżu mojego bloku są dwa BTS-y w odległości, około 300 metrów w dwóch różnych kierunkach. Takie szczęście. W domu czy to za grubymi ścianami, czy na balkonie, albo na klatce schodowej mam zawsze 5 kresek- a mam 2 karty na abo. Playa i Vectry. No i moja Mi 13 5G. Natomiast z tym i każdym smartfonem na parterze sygnał się urywa i każda rozmowa, takie czarne dziury. To samo u sąsiadki na parterze. Jedynie jak podejdę do okna jest 1 kreska i to nie zawsze z tym, ze mam jej hasło wifi-więc - VoWifi działa. Takie czarne dziury są w bardzo dziwnych miejscach.
-
Raczej nie bo ja często rozmawiam z kuzynem i właśnie wychodzę z domu i tracę WiFi, ale nic nie przerywa rozmowy.
-
Z tego co przeczytałem, to tych poprawek jest trochę wprowadzone, na razie nic się nie zawiesiło :).
-
rozwiazane TWRP w Redmi Note 12 5G pomocy proszę !!
kris68 opublikował(a) pytanie w Problemy techniczne
Jak zainstalować w tym fonie TWRP ?? Stosuje najnowsze TWRP: twrp-3.7.0_12-1-sunstone-TeamWin.img I zawsze wywala coś takiego (proszę się nie sugerować ścieżkami dostępu, są ok) Te ścieżki zastosowałem jak gość na YouTube, jak robię w katalogu: platform-tools, jest dokładnie to samo. Tutaj jest zmienione TWRP na recovery. img, ale czy daje pełną nazwę, czy zmienię w katalogu na twrp.img jest dokładnie to samo. Udostępnię Team Viewer do zdalnej pomocy, byleby ktoś pomógł . Może znajdzie się ktoś, kto to zrobił i mu się udało. Bardzo proszę. Poniżej screen co wyskakuje: -
poradnik Odblokowywanie bootloadera w urządzeniach Xiaomi - PORADNIK 2025
kris68 odpowiedział(a) na Zenderable temat w Tutoriale
Nie jestem w tym fachowcem, ale z tego co czytam zrobiłeś chyba z telefonu Cegiełkę blokując na chińskim Romie. Obym się mylił.- 8 775 odpowiedzi
-
- tutorial
- odblokowywanie bootloadera
-
(i 4 więcej)
Oznaczone tagami:
-
poradnik Odblokowywanie bootloadera w urządzeniach Xiaomi - PORADNIK 2025
kris68 odpowiedział(a) na Zenderable temat w Tutoriale
Czyli gdybym wziął 13 T z Playa to też będę miał nici ze ściągnięcia bootloadera i pozostaje opcja, jaką opisał MASTER. To jak mam zapłacić to chyba zaczekam na 14 global na europejskie rynki, ale czy wyjdzie ?? Mimo obecnych cen Xiaomi jednak pozostaję nadal przy firmie, miałem jedno, jedyne odejście snobistyczne, fuj na iPhone 14, ale z Xiaomi 13 mimo wszystko to iPhone ani prędkości, ani fotki w porównaniu z 13 extra nie były a zapłaciłem prawie 7k.- 8 775 odpowiedzi
-
- tutorial
- odblokowywanie bootloadera
-
(i 4 więcej)
Oznaczone tagami:
-
Master jak zwykle dziękuję.
-
Mam pytanie, jaki jest najnowszy soft do RN 12 5 G. Bo na forum widzę albo nie umiem znaleźć v.0.9. , w necie znajduję v.0.10, ktoś może będzie tak miły w Święta i poda link do najnowszego softu dla Redmi Note 12 5G ?? Bo chyba HyperOS na tego smartfona jeszcze nie ma. - Aha i pytanko przy okazji dotyczące drugiej mojej słuchawki - Xiaomi 13 - jeżeli dobrze kojarzę dziś będzie kolejny soft dev ?? Sorry za początkowy offtop.
-
Brawo a skąd mam to wiedzieć, nigdy nie miałem smartfona na kartę zawsze abo. A co do mojej 13 zawsze wyswietla: Vo-WiFi - teraz dokładnie sprawdziłem, czy jest. A jak chodzi o rozmowy poza domem gdzie nie ma VoWiFi - to i tak wyświetla na apce systemowej : Dźwięk HD i nigdy nie mam problemu ze zrozumieniem rozmówcy ani on mnie. BRAWO nie masz się, o co złościć sorry nie wiedzialem-ale pisalem to pod kątem jakości dźwięku i napisów HD i VoWi-Fi. Pozdrawiam.
-
No fakt jest to może problem techniczny, ale w sumie w każdej sieci rozmowy, MMs - y i SMs-y sa za darmo, chyba , że ktoś ma jeszcze fona na kartę. A co do jakości to przy moich fonach X 13 5G i RN 12 5G nie widzę, a raczej słyszę żadnej różnicy jakości no chyba, że ogłuchłem.
-
U mnie wszystko dziala ?? Nie mam problemu.
-
Dokładnie tylko ROM Indonezja albo Tajwan one mają w sobie nagrywanie. A wszystkie pseudo apki do nagrywania wywalić.
-
Xiaomi 12 brak aktualizacji android/miui
kris68 odpowiedział(a) na Damiam Dusik pytanie w Problemy techniczne
Damiam Dusik a nie pomyślałeś, żeby odblokować telefon i samemu wgrywać sobie nowy soft. Prosto, milo i wygodnie. -
Xiaomi 13T. Poszukuję Global ROM z dialerem od Xiaomi(nagrywanie)
kris68 odpowiedział(a) na DarkM temat w Dyskusja ogólna
Dokładnie przy dzisiejszych Androidach żadne tego typu aplikacje nie działają poprawnie mimo tego, że są w sklepie. Jedyne co pozostało to zmienić ROM na taki z działającą funkcją. Wtedy żadne zabawy nie są potrzebne, włączamy tylko automatyczne nagrywanie i finał. -
A mi się od początku z Galerią nic nie działo, no cóż, co egzemplarz to inny , ale soft to w końcu beta.
-
spidboy1 to wejdź w fastboot i spróbuj jeszcze raz, o ile się da.
-
Motywy - nie mogę ustawić dzwonków w Wiadomościac i innych aplikacjach
kris68 odpowiedział(a) na Marcin Marcin temat w Problemy techniczne
Jaki soft, bo nie znam tego modelu ?? -
Taki mały problemik: nagle wysiadł dźwięk dotyku i powiadomień. Poustawiane w porządku wszystko. Restart nic. Dopiero wgranie v.11 na nowo pomogło.
-
Napiszę tak, żartobliwie: "słuszną linię ma nasza władza ". A poważnie nie rozumiem tego, wziąłem się do tego trochę poważniej i jest tak - moja ulubiona Chomp SMS Pro: po restarcie i ustawieniach o dziwo zaczęła działać tylko - idealnie działa przy włączonym WiFi, wysyła SMS i MMS z Play i Vectra tylko powiedzmy nie do 100%. Oczywiście tylu nie sprawdziłem. Jak to możliwe, że teraz do większości dochodzą i sms i mms, a do niektórych tylko sms. Ja u siebie nie widzę możliwości zablokowania dochodzenia - tylko SMS dojdzie a MMS nie dochodzi. Przedtem dochodziło normalnie. No nic na razie działa nie dowiedziałbym się, dopóki bym nie spróbował. Ale dalej mnie to zastanawia....
-
DukeN - powiem tak - albo moja 13 jest szalona , albo to mój obłęd. Do dwóch osób, z którymi przed chwilą rozmawiałem, coś wysłałem, nie mam potwierdzenia, a teraz wysłałem ot, tak do znajomej i za moment jest fajeczka "v". I bądź tu mądry. Co do operatorów to dwóch: Play i Vectra. A jak piszesz o Textra to kiedyś próbowałem, ale mimo wyłączonego WiFi nie poszło. Za dużo zmiennych może wina operatora, może modelu smartfona. Ciężko wróżyć z fusów.
-
Teraz zostawiłem tylko systemową, innych już nie instalowałem, a tu i tak kiszka........ Nie będę przecież dzwonił do każdego i pytał, czy fotka doszła. Co do Pana Kacpra na forum jest tyle postów opisanych z tymi problemami, że chyba już nie ma potrzeby pisać więcej. Pozdrawiam.
