Skocz do zawartości

kris68

Użytkownicy
  • Postów

    948
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    10

Treść opublikowana przez kris68

  1. Pytanie dotyczące zwykłego Redmi Note 13, nie ma sensu zakładać nowego tematu, czy jak mam zamkniety bootloader i fon z Play to nie ma opcji wgrać Romu Tajwan, czy też się da ?? Chińczycy walą w gumy jutro miałem koniec czekania tych 168 h i wchodzę dzisiaj, byłem pewien, ze jeszcze 24 h - a tu masz 225 h. Nic z telefonem nie robiłem, konto założone, przypisane do fona wszystko przeszło a tu taki zonk. No założyłem nowe konto i znów mam 168 h, ale jak to powtórzą, to ja dziękuję. Ludzie chcący zmieniać Romy a takich jest chyba 90 % kupujących Xiaomi przestaną je kupować, bo nikt nie będzie płacił ludziom 40-50 $ za zdjęcie bootloadera i jeszcze czekał. Może wtedy się opamiętają.
  2. Też tak mialem - jedyne wyjście to kupić dobre słuchawki. Na tanich zawsze będziesz miał cicho, bo system automatycznie zmniejsza głośność i nie wyłączysz tego.
  3. No właśnie wiem o tym i dlatego się dziwię, że ta wersja HyperOS wyszla. Tzn. Nie wiem czy twój telefon miał na starcie Miui, ale jeżeli przechodzisz procedurę odblokowywania i wywala Ci coś dziwnego, to jesteś jednym z właścicieli tel. które mają problem z odblokowaniem albo dla niecierpliwych szukać w necie sposobu płatnego, jeżeli jest. Na szczęście jeden z moich fonów RN 13 nie ma tego problemu i tylko zostały dwa dni do odblokowania. Nie wiem skąd się wziął, dla niektórych modeli problem, ludzie piszą, ale nikt nie wyjaśnił przyczyny. Trzeba czekać. A z tego HyperOS na razie nie skorzystasz - no chyba, że jak napisałem, poszukasz alternatywnej metody.
  4. arek810316 ano zjeżdża niestety, dlatego nigdy nie mam włączonego automatycznego ściemniania, bo telefon robi jaja. A tym bardziej pod HyperOS. Nie wiem, po co to włączać, aż tak nie zaoszczędzisz na baterii, a tylko opcja wkurza. Nie wiem dokładnie ile, ale jasność mam na stale ustawiona na 80% albo lepiej. Telefon jak używasz i tak musisz ładować codziennie.
  5. Tak Globala w tym właśnie znaczeniu. Bo to kupowanie w sklepach wersji CN to dla mnie kaleczenie. Owszem da się używać, ale za dużo problemów, to ja osobiście wole zapłacić trochę więcej, ale mieć spokój. A czy Strava w trybie superoszczędnym nie będzie ubijana, to myślę, że się dowiesz tylko, jak sam sprawdzisz....
  6. Jak mam za dużo takich błędów, przeważnie robię fastboot update ROM-u na nowo i jest ok.
  7. A ustawień jest naprawdę dużo, jeżeli ktoś nie chce, żeby co 30 sekund wyskakiwały reklamy, bo są wkur****** to 27 zł/ rok to jest 2,50 zł na miesiąc. Chyba warto.
  8. Miałem kupić MI 8 Pro, ale dobił mnie ten język polski a właściwie jego brak, jak opisujecie i kupiłem Mi 7 Pro - działa idealnie, kosztuje mniej a czy 8 ma jakieś rewelacje w porównaniu z 7. Ja jestem z mojej opaski bardzo zadowolony.
  9. mariokej wszystko z telefonami OK, dobrze napisane mam dwa fony: Xiaomi 13 5G i tam mam już HyperOS - DEV/, ale wcześniej na Miui ściągnąłem bootloader, a drugi od paru dni to Redmi Note 13 bez 5G !!- a dlaczego się cieszę, że kupiłem z MIUI - bo spokojnie sciągnę bootloader już w piątek o 17, a gdyby od razu był HyperOS to albo nici ze ściągnięcia bootloadera, bo wiesz, co się dzieje albo musiałbym dużo szukać i zapłacić z 50 $ za ściągnięcie bootloadera - u kolegi facet to robił zdalnie, ale musiał czekać, bo był problem z kodami. Więc widzisz jakie problemy. A co do Redmi Note 13 dlatego kupiłem, bo ma Snapdragon na szczęście, a Redmi Note 13 5G - Mediateka i znów problemy ze ściągnięciem bootloadera. A tak naprawdę, po co mi 5G to jest dopiero w powijakach , pewnie miną ze 2 lata, zanim będzie ogólnie dostępne. Zresztą mój drugi fon ma 5G. Myślę, że logicznie wyjaśniłem.
  10. Może jednak zamiast 14/14 Pro z Chin lepiej poszukać Globala, wiem, zapłacisz więcej, ale unikniesz wielu problemów. Twój wybór. A Strava pewnie będzie działać.
  11. W sumie niestety mam aż 155 aplikacji i przy ściągnięciu bootloadera i wgraniu ROMU Tajwan wszystko się straci wiec - uwierzcie mi nie jestem piratem, ale najpierw muszę się przekonać, jak działa aplikacja, zanim zapłacę 120 $. Więc ściągnąłem z ruskiej strony kilka aplikacji, które robią pełną kopię telefonu razem z danymi aplikacji. Proszę admina o niekasowanie posta za pochwale piractwa, bo kupie aplikację, ale najpierw muszę to sprawdzić. Na fotce aplikacje, będę dziś próbował i zobaczę, którą kupić.
  12. Master w drugim poście podał Ci nazwę programu do sterowania głośnością, jest bardzo dobry.
  13. Master chyba znów od Ciebie mam tą apkę na Windows XiaoMiTool V2, wiele rzeczy można poustawiać tylko bootloader musi być otwarty.
  14. Master i pewnie masz rację bardzo dobra apka, dzięki jak zwykle za podpowiedź, tylko reklamy dobijają, i nie działają wszystkie opcje, ale po wykupieniu subskrypcji za 27 zł na rok ustawień jest full i można wszystko pozmieniać. Dziękuje .
  15. Radosław Badach weź apk z apkmirror i powinna się zainstalować. Nie wiem czemu tak wszyscy się podniecają tymi 200 Mpix, firmy niedługo dojdą do 500 Mpix, a ja mam 108 Mpix i jestem zadowolony. Przecież nikt nie robi telefonem zdjęć ślubnych, to jest tylko gonitwa za cyframi. A ja w moim Xiaomi 13 mam 50 Mpix i robi zdjęcia jak brzytwa z tym że ma stabilizację optyczną. Jestem z zawodu fotografem i latami bawiłem się aparatami. Teraz niestety muszę, a raczej chcę być w domu, bo opiekuję się chorą ciężko MAMĄ. Ale robiłem fotki tymi 50 Mpix i sam drukowałem, bo mam dobrą drukarkę, na papierze foto w formacie 13x18 zdjęcia są bardzo ładne, nie można się do niczego przyczepić. A mimo wszystko patrzę okiem fachowca..... .
  16. Musisz to mieć w ustawieniach, sam musisz pogrzebać. A ja taki offtop trochę, kupiłem Xiaomi Band 7 Pro i jestem bardzo zadowolony, no pewnie niższa cena i nie ta klasa zegarka, ale nie żałuje .
  17. czarek1212 i chyba czasem jest to najlepsze wyjście.
  18. Też z niej nie korzystam, mam za starą Yariskę. Ale dzięki za wytłumaczenie będę starał się robić to z głową .
  19. Tylko jak to zrobić, bo opisy są dla mnie...... jak to napisać, nie rozumiem jak te programy uruchomić.
  20. A ja jednak nie do końca rozumiem jak uruchomić te programy do usunięcia niepotrzebnych programów. Ściągałem je, ale nie wiedziałem, jak to uruchomić. Ktoś pomoże ??
  21. No to wgraj z powrotem MIUI skoro masz odblokowanego fona i będziesz miał spokój. Ja cały czas co tydzień instaluje wersję DEV. HyperOS i nie narzekam. Ale każdy ma jakieś swoje ustawienia.
  22. Nie wydaje mi się, że w serwisie wgrają ROM na nowo i będzie ok. Tak jak napisał Master raczej wydaje się, że jest to problem sprzętowy. Więc albo wymienią płytę główną, albo dadzą nowy telefon. Trafiłeś na walnięty egzemplarz. A przecież nikt nie będzie się bawił naprawą płyty głównej, bo chyba raczej nie mają możliwości. Masz gwarancję, oddaj zaraz i będzie po wszystkim.
  23. A tak z ciekawości czy tak jest w wersji Pro 5G, że jest problem z powiązaniem konta ?? Bo w mojej RN 13 nie miałem żadnego problemu, pamiętałem jeszcze z innych telefonów, co trzeba ustawić i przypisałem konto od pierwszego razu. Teraz pozostaje jeszcze czekać około 80 h.
  24. Kacper, czyli rozumiem, że technicznie biorąc on jednak nie ma e-sim, bo to wersja chińska tak ??
×
×
  • Dodaj nową pozycję...