Skocz do zawartości

kris68

Użytkownicy
  • Postów

    948
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    10

Treść opublikowana przez kris68

  1. Kacper Skrzypek bardzo dziękuję za informację, czekam z niecierpliwością.... myślę , że nie tylko ja.
  2. Kacper Skrzypek a będzie coś dla Redmi Note 13 ?? Niestety wszędzie Pro......
  3. Jestem bardzo ciekaw , czy ktoś jeszcze kupil Redmi Note 13 ?? Czekam do piątku, żeby o 17 zdjąć bootloader o 17 i muszę zainstalować niestety wersję Tajwan, bo tam jest nagrywanie-tylko znów będą problemy z płatnościami, nie wiem, co mam zrobić ? Czy w ogóle pojawi się do tego modelu miui.eu, czy potem HyperOS. No to wiedzą tylko nasi admini. Może Kacper albo Adam się wypowie ? Byłbym wdzięczny.
  4. A czy to ważne, do czego przypisany, przecież to nie problem. Ja mam wrzucone z neta męski czy damski głos, że dostałem SMS-a, inny dźwięk dzwonka: O Ela,..... i przypisane do różnych ludzi różne dzwonki, żebym wiedział, kto dzwoni.
  5. Przeszukałem pół internetu i nie mogę znaleźć: Redmi Note 13 8/256 - jaka nazwa kodowa?? Widzę, że są różne nazwy tego modelu ale nie wiem jaki rom wybrać po odblokowaniu ? To jest Redmi Note 13 8/256 bez !! 5G. Pomoże ktoś ?
  6. Zwracam honor Kacprze miałeś rację.
  7. Netoper na moje szczęście nie zainstalowali HyperOS - o co się balem, jest tylko Android 14 jak to zobaczyłem to mnie ruszyło . Ale wszedłem w ustawienai-jest miui ( na razie przez tydzień mam nadzieję ) Po pierwsze przy odblokowaniu potrzebny jest najnowszy Mi Unlock 7.6.727.43 — LatestJuly 27,2023 na starszym nie ruszy, po drugie wybredny o porty - podłączylem do usb 3 nie ruszył, mieszałem moimi kablami od miui - nic. Dopiero od strzału poszło na usb 2- przede wszystkim sam włączył instalacje sterowników na telefonie. No i oczywiście norma - 164h - ale spoko wytrzymam to już chyba 12 raz :). Załączam 3 zdjecia ale pomniejszone, bo normalne miały po 20 mb-no próbowałem też użyć wersji pro ( w ustawieniach aparatu) , ale na to czas przyjdzie na Hyper os - no oczywiscie wlączone w ustawieniach programisty odblokowanie bootloadera no i dwie linijki dalej tez musiałem zrobić, czyli połaczenia telefonu z kontem. No powiem tak - mam to porównanie Xiaomi 13 i Redmi Note 13. Szczerze to na razie nie widzę specjalnych różnic w prędkości a kosztuje parę razy mniej, Czytnik odblokowania na dole ekranu, reaguje momentalnie. Późno już nie chce mi się rozpisywać wiec napiszę jutro więcej jak ktoś będzie zainteresowany. Tyle że tak - mialem dwie opcje Redmi Note 13 ze (sorry nigdy nie pamiętam ) ze smartdragonem ?? Albo wersja pro, ale z Mediatekiem - wiec nie chciałem Pro. A jeszcze jedno - jako że krótko jestem w Play, choć place rachunki po 500 zl-jednak weryfikacja wywalała, że potrzeba w moim przypadku, zwrotnej kaucji 500 zł, natomiast przy wersji Pro prawie 2000 więc jeszcze nie oszalałem tym bardziej ze względu na procesor. 500 zabuliłem + złotówka no i wziąłem jeszcze jeden numer. Mam teraz dwa Xiaomi będę porównywał. Ale do RN 12, która gdzieś lezy to nie umywa się do RN 13. To na razie tyle na dole 3 fotki tak strzelone. Mam nadzieję Kacper, że do tego modelu tez pojawi się HyperOS choćby/DEV. Jestem zadowolony z zakupu o potrzebowałem drugi telefon z konkretnym obiektywem a tu jest 108 mpx - jeszcze nie wiem, w jakich trybach działa, bo już padam . Pozdrawiam.
  8. No wiem dzisiaj im przyszło w salonie Play, dzięki Kacper , ze się włączyłeś, ale będę walczyl. Nie ma dla mnie nic innego jak xiaomi.eu i HyperoS.
  9. Ja mimo teraz 2 13 nie narzekam na galerię działa prawidłowo.
  10. Nie mam już problemu, uspokoiło się, mogę używać zarówno Textry Pro jak i Sms Chomp Pro, bo obydwie mam wykupione w sklepie. Naprawdę nie toleruję piractwa i wolę zapłacić, ale mieć legala.
  11. Jak w tytule nie kojarzę czy ktoś opisywał Redmi Note 13 jako nowość? Może ktoś ma uwagi jak postępować z tym sprzętem nie ma jeszcze HyperOS, dzisiaj dostale ze stajni PLAY nowkę, czy będą jakieś problemy ze ścią gnięciem bootloaderz starym sposobem czekając 168 h ?? Czy to będzie problem platny ? Jezeli ktoś ma ten model bardzo prosilbym o uwagi może ktoś coś doradzi. Moderatora bardzo prosze o zatwierdzenie tego posta. Krzysztof.
  12. Nie wywala tylko ten moduł nie działa.
  13. A na apkmirror nie ma takiego apk do zainstalowania?? Tam chyba jest wszystko.
  14. Może za chwilkę Paweł, bo próbuję za pomocą TWRP przywrócić ustawienia kopii, ale coś mi się wywaliło na fastboot. Ale się nie dam, walczę ...... . No chyba, że TWRP z tym Romem i 13 nie działa.
  15. Master i o to właśnie chodzi w przeciwieństwie do wersji stabilnej, która mojej 13 nie służy wyjątkowo.
  16. Raczej niedziałające na HyperOS stable , przynajmniej na moim telefonie Xiaomi 13, wczesniej na wersjach DEV szło za pierwszym razem, teraz 5 razy próbowałem, może więcej, mimo ukrycia Magiska i korzystania z tutorialu słowo w słowo aplikacje wykrywają roota. Nie wiem jak na innych telefonach.
  17. No i trzeba instalować wszystko na nowo niestety, kiedyś miałem taką przyjemność, czekać aż się telefon uruchomi chyba z 5 razy....
  18. Hmm próbowałem chyba z 8 razy zainstalować na nowo system i w obecnym wydaniu stable nie da się poprawnie ustawić Magiska. Czy ktoś też miał takie problemy ??
  19. Może trzeba było napisać, wgrałbym stable gdybym miał więcej wolnego czasu, no nic wgrane i ok.
  20. No wszytko by było ok gdyby nie to ,że na moim Xiaomi 13 5G wywaliło mnie do TWRP i nie dało się normalnie wrócić do systemu. Musiałem wyczyścić wszystko. Nie wiem, czy ja mam pecha czy... No ale mam 122 aplikacje, z czego część wymaga wpisania danych i zabawy z tym związanej. Niby mam kopie aplikacji z dzisiejszego rana, ale..... Wiec ten nowy stabilny HyperoS czegoś nie tego.....
  21. Ja nie wiem, mi galeria ani razu się nie wywaliła, tak samo żadnych problemów z messengerem, to zdaje się nie problem ROM-u, ale modelu smartfona.
  22. Master wiem, ze nie jesteś chętny do specjalnego grzebania w systemie, ale odkąd mam Magiska i odpowiednie dla siebie moduły problemy z apkami drażliwymi odeszły jak ręką odjął. Może czasem warto spróbować ? Wiesz jak ja się cykałem z tym Magiskiem i jak poszło za pierwszym, razem to teraz wszystko robię prawie z pamięci.
  23. kris68

    etui na tel

    Sam sobie odpowiedz za 25 zł pancerne etui plus szkło to takie, że raz upadnie i nie ma co podnosić. Porządne etui kosztuje i ja niekoniecznie opieram się na Allegro, bo teraz można kupić wszędzie tylko trzeba czasem trochę poczekać. A po drugie ja do swoich telefonów nigdy nie kupuję otwartych etui, ale to raz, że moje przyzwyczajenie, dwa, ze nieraz spadło i nigdy się nie martwiłem. Porządne szkło to 80-100 zł nie ma co kupować bezfirmowych. Jak mam telefon za 5k. To trudno oszczędzać.
  24. Dzięki Adamie, czyli mam jasność, zostaję przy HyperOS na stale , wiec mogę założyć e-sim. Jeszcze raz dziękuje i pozdrawiam.
  25. Pytanie właściwie chyba do Kacpra albo Adama, ale może ktoś ma Xiaomi 13 i używa w nim kartę e-sim. Chodzi mi o to , czy jeżeli wgrywamy update HyperOS DEV co tydzień to, czy update skasuje e-sima i trzeba będzie jeszcze raz instalować, czy zostawi go jednak. Bo tak z ciekawości chciałbym mieć e-sima w telefonie, ale wolę się zapytać.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...