-
Postów
948 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane w rankingu
10
Treść opublikowana przez kris68
-
Redmi Note 13 - dyskusja ogólna, wątek zbiorczy
kris68 odpowiedział(a) na kris68 temat w Dyskusja ogólna
Kacper Skrzypek bardzo dziękuję za informację, czekam z niecierpliwością.... myślę , że nie tylko ja. -
Redmi Note 13 - dyskusja ogólna, wątek zbiorczy
kris68 odpowiedział(a) na kris68 temat w Dyskusja ogólna
Jestem bardzo ciekaw , czy ktoś jeszcze kupil Redmi Note 13 ?? Czekam do piątku, żeby o 17 zdjąć bootloader o 17 i muszę zainstalować niestety wersję Tajwan, bo tam jest nagrywanie-tylko znów będą problemy z płatnościami, nie wiem, co mam zrobić ? Czy w ogóle pojawi się do tego modelu miui.eu, czy potem HyperOS. No to wiedzą tylko nasi admini. Może Kacper albo Adam się wypowie ? Byłbym wdzięczny. -
A czy to ważne, do czego przypisany, przecież to nie problem. Ja mam wrzucone z neta męski czy damski głos, że dostałem SMS-a, inny dźwięk dzwonka: O Ela,..... i przypisane do różnych ludzi różne dzwonki, żebym wiedział, kto dzwoni.
-
Redmi Note 13 - dyskusja ogólna, wątek zbiorczy
kris68 odpowiedział(a) na kris68 temat w Dyskusja ogólna
Przeszukałem pół internetu i nie mogę znaleźć: Redmi Note 13 8/256 - jaka nazwa kodowa?? Widzę, że są różne nazwy tego modelu ale nie wiem jaki rom wybrać po odblokowaniu ? To jest Redmi Note 13 8/256 bez !! 5G. Pomoże ktoś ? -
Redmi Note 13 - dyskusja ogólna, wątek zbiorczy
kris68 odpowiedział(a) na kris68 temat w Dyskusja ogólna
Zwracam honor Kacprze miałeś rację. -
Redmi Note 13 - dyskusja ogólna, wątek zbiorczy
kris68 odpowiedział(a) na kris68 temat w Dyskusja ogólna
Netoper na moje szczęście nie zainstalowali HyperOS - o co się balem, jest tylko Android 14 jak to zobaczyłem to mnie ruszyło . Ale wszedłem w ustawienai-jest miui ( na razie przez tydzień mam nadzieję ) Po pierwsze przy odblokowaniu potrzebny jest najnowszy Mi Unlock 7.6.727.43 — LatestJuly 27,2023 na starszym nie ruszy, po drugie wybredny o porty - podłączylem do usb 3 nie ruszył, mieszałem moimi kablami od miui - nic. Dopiero od strzału poszło na usb 2- przede wszystkim sam włączył instalacje sterowników na telefonie. No i oczywiście norma - 164h - ale spoko wytrzymam to już chyba 12 raz :). Załączam 3 zdjecia ale pomniejszone, bo normalne miały po 20 mb-no próbowałem też użyć wersji pro ( w ustawieniach aparatu) , ale na to czas przyjdzie na Hyper os - no oczywiscie wlączone w ustawieniach programisty odblokowanie bootloadera no i dwie linijki dalej tez musiałem zrobić, czyli połaczenia telefonu z kontem. No powiem tak - mam to porównanie Xiaomi 13 i Redmi Note 13. Szczerze to na razie nie widzę specjalnych różnic w prędkości a kosztuje parę razy mniej, Czytnik odblokowania na dole ekranu, reaguje momentalnie. Późno już nie chce mi się rozpisywać wiec napiszę jutro więcej jak ktoś będzie zainteresowany. Tyle że tak - mialem dwie opcje Redmi Note 13 ze (sorry nigdy nie pamiętam ) ze smartdragonem ?? Albo wersja pro, ale z Mediatekiem - wiec nie chciałem Pro. A jeszcze jedno - jako że krótko jestem w Play, choć place rachunki po 500 zl-jednak weryfikacja wywalała, że potrzeba w moim przypadku, zwrotnej kaucji 500 zł, natomiast przy wersji Pro prawie 2000 więc jeszcze nie oszalałem tym bardziej ze względu na procesor. 500 zabuliłem + złotówka no i wziąłem jeszcze jeden numer. Mam teraz dwa Xiaomi będę porównywał. Ale do RN 12, która gdzieś lezy to nie umywa się do RN 13. To na razie tyle na dole 3 fotki tak strzelone. Mam nadzieję Kacper, że do tego modelu tez pojawi się HyperOS choćby/DEV. Jestem zadowolony z zakupu o potrzebowałem drugi telefon z konkretnym obiektywem a tu jest 108 mpx - jeszcze nie wiem, w jakich trybach działa, bo już padam . Pozdrawiam. -
Redmi Note 13 - dyskusja ogólna, wątek zbiorczy
kris68 odpowiedział(a) na kris68 temat w Dyskusja ogólna
No wiem dzisiaj im przyszło w salonie Play, dzięki Kacper , ze się włączyłeś, ale będę walczyl. Nie ma dla mnie nic innego jak xiaomi.eu i HyperoS. -
[HyperOS]Jak zainstalować apk Galeria
kris68 odpowiedział(a) na simcold pytanie w HyperOS - korzystanie
Ja mimo teraz 2 13 nie narzekam na galerię działa prawidłowo. -
Nie mam już problemu, uspokoiło się, mogę używać zarówno Textry Pro jak i Sms Chomp Pro, bo obydwie mam wykupione w sklepie. Naprawdę nie toleruję piractwa i wolę zapłacić, ale mieć legala.
-
Jak w tytule nie kojarzę czy ktoś opisywał Redmi Note 13 jako nowość? Może ktoś ma uwagi jak postępować z tym sprzętem nie ma jeszcze HyperOS, dzisiaj dostale ze stajni PLAY nowkę, czy będą jakieś problemy ze ścią gnięciem bootloaderz starym sposobem czekając 168 h ?? Czy to będzie problem platny ? Jezeli ktoś ma ten model bardzo prosilbym o uwagi może ktoś coś doradzi. Moderatora bardzo prosze o zatwierdzenie tego posta. Krzysztof.
-
Nie wywala tylko ten moduł nie działa.
-
[HyperOS]Jak zainstalować apk Galeria
kris68 odpowiedział(a) na simcold pytanie w HyperOS - korzystanie
A na apkmirror nie ma takiego apk do zainstalowania?? Tam chyba jest wszystko. -
Może za chwilkę Paweł, bo próbuję za pomocą TWRP przywrócić ustawienia kopii, ale coś mi się wywaliło na fastboot. Ale się nie dam, walczę ...... . No chyba, że TWRP z tym Romem i 13 nie działa.
-
Master i o to właśnie chodzi w przeciwieństwie do wersji stabilnej, która mojej 13 nie służy wyjątkowo.
-
poradnik Naprawianie niedziałającego Google Pay - PORADNIK 2020
kris68 odpowiedział(a) na Zenderable temat w Tutoriale
Raczej niedziałające na HyperOS stable , przynajmniej na moim telefonie Xiaomi 13, wczesniej na wersjach DEV szło za pierwszym razem, teraz 5 razy próbowałem, może więcej, mimo ukrycia Magiska i korzystania z tutorialu słowo w słowo aplikacje wykrywają roota. Nie wiem jak na innych telefonach.- 121 odpowiedzi
-
- niedziałający google pay
- tutorial
-
(i 4 więcej)
Oznaczone tagami:
-
Wersje stabilne XIAOMI.EU/MIUIPOLSKA.PL
kris68 odpowiedział(a) na Kacper Skrzypek temat w Modyfikacje techniczne
No i trzeba instalować wszystko na nowo niestety, kiedyś miałem taką przyjemność, czekać aż się telefon uruchomi chyba z 5 razy.... -
Xiaomi 13 - HyperOS by Xiaomi.eu - OS1.0.6.0.UMCCNXM - Android 14
kris68 odpowiedział(a) na Kacper Skrzypek temat w Modyfikacje systemowe
Hmm próbowałem chyba z 8 razy zainstalować na nowo system i w obecnym wydaniu stable nie da się poprawnie ustawić Magiska. Czy ktoś też miał takie problemy ?? -
Xiaomi 13 - HyperOS by Xiaomi.eu - OS1.0.6.0.UMCCNXM - Android 14
kris68 odpowiedział(a) na Kacper Skrzypek temat w Modyfikacje systemowe
Może trzeba było napisać, wgrałbym stable gdybym miał więcej wolnego czasu, no nic wgrane i ok. -
Xiaomi 13 - HyperOS by Xiaomi.eu - OS1.0.6.0.UMCCNXM - Android 14
kris68 odpowiedział(a) na Kacper Skrzypek temat w Modyfikacje systemowe
No wszytko by było ok gdyby nie to ,że na moim Xiaomi 13 5G wywaliło mnie do TWRP i nie dało się normalnie wrócić do systemu. Musiałem wyczyścić wszystko. Nie wiem, czy ja mam pecha czy... No ale mam 122 aplikacje, z czego część wymaga wpisania danych i zabawy z tym związanej. Niby mam kopie aplikacji z dzisiejszego rana, ale..... Wiec ten nowy stabilny HyperoS czegoś nie tego..... -
Ja nie wiem, mi galeria ani razu się nie wywaliła, tak samo żadnych problemów z messengerem, to zdaje się nie problem ROM-u, ale modelu smartfona.
-
Master wiem, ze nie jesteś chętny do specjalnego grzebania w systemie, ale odkąd mam Magiska i odpowiednie dla siebie moduły problemy z apkami drażliwymi odeszły jak ręką odjął. Może czasem warto spróbować ? Wiesz jak ja się cykałem z tym Magiskiem i jak poszło za pierwszym, razem to teraz wszystko robię prawie z pamięci.
-
Sam sobie odpowiedz za 25 zł pancerne etui plus szkło to takie, że raz upadnie i nie ma co podnosić. Porządne etui kosztuje i ja niekoniecznie opieram się na Allegro, bo teraz można kupić wszędzie tylko trzeba czasem trochę poczekać. A po drugie ja do swoich telefonów nigdy nie kupuję otwartych etui, ale to raz, że moje przyzwyczajenie, dwa, ze nieraz spadło i nigdy się nie martwiłem. Porządne szkło to 80-100 zł nie ma co kupować bezfirmowych. Jak mam telefon za 5k. To trudno oszczędzać.
-
Dzięki Adamie, czyli mam jasność, zostaję przy HyperOS na stale , wiec mogę założyć e-sim. Jeszcze raz dziękuje i pozdrawiam.
-
Pytanie właściwie chyba do Kacpra albo Adama, ale może ktoś ma Xiaomi 13 i używa w nim kartę e-sim. Chodzi mi o to , czy jeżeli wgrywamy update HyperOS DEV co tydzień to, czy update skasuje e-sima i trzeba będzie jeszcze raz instalować, czy zostawi go jednak. Bo tak z ciekawości chciałbym mieć e-sima w telefonie, ale wolę się zapytać.
