Skocz do zawartości

kris68

Użytkownicy
  • Postów

    948
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    10

Treść opublikowana przez kris68

  1. No niestety na X 13 nie mam czegoś takiego.
  2. Nie rozumiem czegoś, nie masz kodu zabezpieczającego a na stronie Product Authentication (mi.com kod jest rozpoznawany jako autentyczny. No to masz go czy nie masz??
  3. Masz za mało RAM-u, więc nie będzie, Xiaomi wyłączyło.
  4. Czy chodzi ci o to ustawienie dodatkowe GB ?
  5. Master miałem kilka razy esim w zegarku, telefonie i potem mnie to wkurzało, w przypadku aktualizacji coś się uwalało nie raz i proś się operatora żeby na nowo uruchomili, tragedia. Przysyłali mi na maila kod QR do zeskanowania, żeby uruchomić esim i raz się udało, a potem 3 razy nie, bo wywalało-zly kod QR.... A co do tego co napasłeś "coś pamiętam, że chyba Apple chciało całkowicie na to przejść" - dokładnie tak jest. W USA nie kupisz już iPhona na normalne karty sim , są tylko na esimy - nie bardzo rozumiem ten krok na ich rynku. Przylatujesz do US na 3 mies. Odwiedzić rodzinę i przy okazji chcesz sobie kupić najnowszego iPhona bo trochę taniej, a tu kupa- są tylko na abo.a nie na kartę i obcokrajowcowi nie sprzedadzą iPhona- to ja dziękuje na takie udogodnienia. X 13 z tego co pamiętam ma opcje na 1 esimkę, ale ciekawy jestem jak to wygląda w przypadku jak co tydzień wychodzi HOS czy nie wywali karty, a sprawdzać mi się nie chce.
  6. No, chyba że na pro macie takie problemy, teraz sprawdzałem dokładnie wszystko, na moim Xiaomi 13 wszystko jak na razie działa idealnie i nie spodziewam się, żeby było inaczej. A ten zrzut ekranu naprawdę mnie rozbawił, Kacper naprawdę ma rację, jest tyle modeli Xiaomi, że pewnie pół roku minie, zanim wyślą do wszystkich którzy mieli dostać albo dłużej. A reszta niestety figę z makiem......
  7. dudijack w drugim kwartale tego roku 😁😁😁. Oczywiście żartuje, ale na razie HyperOS Stable z tego co przeczytałem, wysyłają tylko do jednego modelu: Xiaomi 13 T. I to też partiami. Tak, że nawet nie wiem, czy ktoś w Polsce dostał, no, chyba że przestawił region w ustawieniach na Szwajcarię to wtedy pewnie tak, ale dokładniejsze informacje otrzymasz tylko od Pana Kacpra, jest chyba najlepiej poinformowany. Ale czemu nie zainstalujesz wersji DEV/beta to prawie to samo, a jeszcze poprawiane przez naszą ekipę to ma przecież więcej opcji to każdego , kto to wgrywa, cieszy. No, chyba że nie ma dla twojego modelu jeszcze bety to już inna sprawa, to sam musisz sprawdzić, chyba wiesz gdzie: u góry strony, Pobierz miui i potem: Miui rozwojowe, może tam jest. Pytanie do reszty userów, zauważyliście jakieś konkretne zmiany, coś nowego, bo nie zdążyłem jeszcze sprawdzić, za chwilę wybieram się do banku, wiec musiałem na nowo zainstalować Magisk, Play Integrity Fix i już wszystko z powrotem działa, każda apka czy bankowa, czy portfel, czy mObywatel normalnie się uruchamia. Nie wiem, czemu ludzie tego nie instalują, skoro i tak ściągają bootloader, a raczej ci, którym się jeszcze udało. Ja na początku też się balem instalacji Magiska, bo mi się wydawało, że jestem normalnie głupi, a teraz po update, bo update to kasuje, przywracam to w 5 minut. Coś się teraz uspokoiło z tymi problemami z aplikacjami bankowymi, bo przedtem ludzie pisali w każdym poście prawie, ze ich wywala. Może Google przestało się złośliwie bawić?
  8. PanDe no faktem jest, jak powiedział Master, że ja mam dużo dziwnych rzeczy w systemie, z tym , że przyjąłem taką zasadę, ze co jakiś czas w trakcie wprowadzania nowych, hmm drażliwych rzeczy robię kopię systemu, żeby w razie czego, przywrócić normalny prosty obraz bez żadnych niebezpiecznych dodatków. Netoper dobrze Ci radzi to powinno rozwiązać twoje problemy. A co do podpisów pod apkami mam zawsze aktualny HyperOS DEV , siatkę 6x5 i tak mi podpisuje aplikacje.
  9. No faktycznie masz rację, przedtem nie zwróciłem uwagi, ale trochę kijowo to wygląda. W Xiaomi 13 tak nie mam.
  10. Na początku balem się Magiska normalnie, aż trafiłem na konkretny opis, co i jak robić. Od ego czasu (instalacji) zniknęły wszelkie problemy z apkami bankowymi, portfelem, mObywatel - więc warto odblokować bootloader i wgrać Magiska. Naprawdę polecam.
  11. No ja w X 13 mam ustawione 6x5 i się nie burze podpisami, wystarczy początek, tak jak napisaliście, człowiek zna apki na pamięć.
  12. Wiesz Paweł ja też nie mam problemow, bo wynajmuje shella - dysk 2 TB a serwery sa za granicą wiec nikt logów nie udostępni, prędkość 1GB/1GB/s. No i nikt nie jest w stanie podejrzeć, co ściągam. Był czas, że w mojej starej sieci jak jeszcze była w Bochni to począwszy od administratora, poprzez pracowników wszyscy ściągali ode mnie filmy. Nawet znajomi policjanci, to już były kuźwa jaja. Ruch był na ftp jak na zakopiańskich Krupówkach. A ja się tylko cieszyłem, bo miałem prędkość nieraz 30 x większa niż reszta użytkowników sieci wykorzystywałem cale pasmo przeznaczone dla mojego bloku, biedna reszta użytkowników. Stare czasy. Przepraszam MODERATORZE za offtop, ale proszę, nie usuwaj.
  13. Co do kłódki to nawet nie wiedziałem, że jest coś takiego w systemie miui, ja inaczej mam, a mianowicie już dawno wykupiony Eset Mobile Security i tam jest taka opcja kłódki, tak, że nikt nie wejdzie do zablokowanej przeze mnie apki z drażliwą zawartością. Zresztą na laptopach tez mam Eseta opłaca się kupować więcej i na kilka lat. Nie korzystam jak co niektórzy znajomi z trial resetu. Jednak piractwo softu trzeba tępić, choć nie jest to do końca prawda, bo zależy mi zawsze do oglądania najnowszych dobrych filmów jak najszybciej, bo nie mam od lat z pewnych powodów iść do kina, wiec do tego tylko używam torrentow co przy obecnej prędkości to nawet filmy 4K nawet 70 GB to parę minut. Nigdy nie wiadomo co w tym pliku jest, tym bardziej, ze to ruscy hakerzy robią przeważnie. I jedno pytanie gdzie się włącza dzielenie ekranu, bo w mojej Xiaomi 13 z najnowszym HyperOS takiej opcji nie widziałem, gdzie to trzeba poszukać ??
  14. Kacper czytam uważnie, najpierw się ucieszyłem, a potem miałem wątpliwości no i chyba dobrze. W takim razie sorry gdzie jest dział dla mojego smartfona, bo czasem z przypadku trafie, a potem już nie a wyszukiwarka mi źle chyba pokazuje ??
  15. Czy to jest dla Redmi Note 12 5G, bo tam mi się wydaje , że nazwa kodowa jest "sustone" a tutaj "sky" - nie chcę próbować, wgrać złego ROMU? Kacprze moglbyś mnie uświadomić albo Adam ?
  16. Chyba wyczuwamy co mamy zrobić z now - Sift Backup. ą betą, bo obydwoje zrobiliśmy full install(czyli skrypt clean install with format) a dopiero wczoraj wgralem te komendy adb, czyli praktycz ale wsiaklem. Wszystko rozwiązalem, zero problemow z mObywatel i platnościami: tylko jedno -nie chodzilo ok, nic nie zamykalo sie, cofalo. Bety sa coraz lepsze. Tylko z tym Magiskiem nie mogę sobie poradzić, ciebie nie pytam bo wiem, że cie to nie interesuje. Mnie też nie interesowalo ale wsiaklem jak zobaczylem jakie to ma mozliwości. Mam zainstalowanych chyba z 10 modulówi wszystko OK. tylko jeden: Pixel Xpert. Wszystko idealnie ustawione jak chcialem, pisze, ze dziala z Xiaomi i A14, wprowadzam ustawienia i...... nic. Pytalem w temacie na forum ale wygląda, że nikt tego nie probował. No i ostatni problem , skleroza - pierwsza i ostatnia myśl przed instalką HOS - zrobić : clean install with format. I za 2 minuty jak ruszylo żarowka blysnęla - kurde kopia zdjęć nagrań wszystkiego. A można dokladną przez TWRP ktore twardo u mnie zagościlo, program ktory mi polecileś, i modul jak dobrze pamietam modul Swift Backup - idealny. Teraz co jakiś czas robie kopie w trakcie pracy nad telefonem, ale swoją drogą jestem zdrowo walnięty - polczylo mi - mam 139 programow - 3/4 kupowane wersje premium ze sklepu, czyli chyba dobre 10 lat wydawania kasy ale cóż. Tyle, że bez programu ktory nie kopiuje danych i ustawień softu to syzyfowa praca, tym bardziej, ze co tydzień nowa beta. No ale to wyprostowane tylko ten jeden moduł. Wreszcie go sam rozgryzę. Pozdrawiam.
  17. Jaki potrzebujesz rom konkretnie ???
  18. Master wiesz, że tyle masz nowszy model, ale ja też zero problemów z galerią, aplikacjami. Odnoszę wrażenie, że problemy są z powodu jakiegoś błędu przy wgrywaniu Romu, nie tylko przy HyperOS tak miałem, ale czasami i przy starych. À propos Galerii: adb shell pm compile -a -f -r cmdline --full adb shell pm clear com.miui.gallery adb shell pm clear com.miui.mediaeditor I naprawdę wszystko gra jak są problemy. Nie mialem ich ale per profilactica wrzucilem to i nic już prawie tydzień sie nie dzieje. Master szacunek masz u mnie zawsze, że przekonaleś mnie do romow DEV, rano przepraszam jak siedzę w toalecie , pale fajke, popijając kawą to normalnie się Śmieję, Że świat się podnieca , ze pomalu nowy system rozchodzi się po kolejnych sztukach X 13 T. Nie bardzo tylko rozumiem, w czym problem, czemu nie zrobią OTA dla wszystkich od razu z tym modelem a potem nastepne modele a nie czekac pol roku. A my pewnie do oporu pojedziemy na DEV nawet jak zmienimy fony. Kaczor przemawia, alez to sobie robia szopke z prawa.
  19. A nie lepiej jednak skorzystać z Magiska ?? Trochę w sumie ciekawej zabawy, przynajmniej mnie wciągało i nie musimy się niczym innym bawić. Ale co kto lubi. Opisy dokładne są tylko działać.
  20. wypcio wyszedł chyba bodajże 2 dni temu, pierwszy na Xiaomi 13T jak czytałem.
  21. stacez no to coś jednak nie tego czy przez fastboot, czy przez TWRP nie zdarzyło mi się żadne przestawianie ikon. Co najwyżej trzeba przeinstalować Magiska. Jesteś pewien, że nie zrobiłeś: windows_fastboot_first_install_with_data_format oczywiście wcześniej ?? Bo komenda ADB nie ma raczej nic wspólnego z ikonami programów.
  22. Naprawdę trudno pomóc przy starszym modelu, przy moim X13 wzór wchodzi, a do RN12 5G nie ma działającego poprawnie TWRP .
  23. Ostatnio dość energicznie zainteresowałem się Zygiskiem, wszystko działa super, żadnych problemów z płatnościami, kartami, rootem. Ale chciałem zainstalować sobie modyfikację Pixel Xpert Zygisk i nie daję rady. LSPosed zainstalowany najnowszy jest ikona Pixel Xpert poustawiam wszystko jak mi pasuje, reboot i kicha. Jest, jak było. Wiem, ze wielu kolegów bawi się Zygiskiem i jego modułami. Może ktoś mógłby pomoc. Pixel Xpert jest kompatybilny z Androidem 14. Ktoś pomoże dziadkowi ?
  24. vicodin taa zaczynają, ale na Xiaomi 13 T.
  25. Lukasz07 u mnie działa od początku, oczywiście komenda adb, longiniusz jeżeli już to stable HyperOS ale po co DEV są fajniejsze 😜.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...