-
Postów
948 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane w rankingu
10
Treść opublikowana przez kris68
-
Ja mam wersję V14.0.27.0 i dziala.
-
A nie możesz przez fastboot ??
-
Netoper zawsze jak kupie coś nowego od Xiaomi to tylko niecierpliwie czekam aż minie te 168 h i zaraz wgrywam miui.eu. I praktycznie w większości żadnych uciążliwości nie zauważam no może tylko ostatnio na RN 12 5G problem z wysyłaniem Mms-ów, ale to praktycznie jednostkowa sprawa, a tak wszystko hula aż miło, no i dodatkowo mam nagrywanie które często mi się przydaje. Nie rozumiem czemu ludzie boją się wgrać nowy ROM - przecież to parę ruchów myszką i wszystko działa.
-
Mi 11 Pro - nie widzi telefonu komp - fastboot
kris68 odpowiedział(a) na kocur75 temat w Problemy techniczne
Dokładnie mi nie chciało widzieć na Win 11 a robiłem wszystko, i musiałem wrócić do Win 10. Podejrzewam, że u Ciebie bez tego się nie obejdzie. Dlatego zawsze mam zrobioną kopie systemu programem Aiomei Backup - odtwarzanie całego systemu z wszystkimi aplikacjami trwa 20 minut i nic mi nie straszne. Pomocne także przy awarii systemu. Polecam. -
A ja kupiłem Realme i jestem mega zadowolony, działa i liczy wszystko idealnie. A przedtem nie licząc starszych modeli miałem dwie 7 i obie zgubiłem, po prostu odpięła się ta opaska i sobie powiedziałem nigdy więcej. No może bym się skusił, ale przecież obiecywali, że lada moment pojawi się polski a tu cisza, a język chiński, powiedziałbym, średnio mnie urządza.
-
Dokładnie taki mam zamiar, czyli soft dev beta. A co do iPhone'a to naprawdę nie masz czego żałować, niby ludzie się rzucają, bo firma a rewelacji nie ma i drogo, drogo, drogo....... Zarabiają na każdym kabelku, słuchawkach ceny jakby były ze złota, to głupia polityka firmy. A nie sądziłem przedtem tak, ale niestety tylko snoby kupują, żeby chwalić się firmą. A ten model Xiaomi naprawdę się udał, a miałem chyba większość modeli tej firmy przez ładnych kilka lat. Ale 13 szybko się nie pozbędę, Xiaomi musiałoby strasznie spaprać soft, a, że to prawie flagowiec i drogi to nie sądzę. Tylko brakuje mi jednak miejsca na kartę pamięci - niby 256 GB to dużo, ale jak się człowiek postara to może zapełnić, a ja z ochotą wrzuciłbym kartę 512 GB albo nawet 1 TB.
-
Jedno trzeba powiedzieć o Xiaomi 13, a mam porównanie, bo mam też 12 - niesamowicie szybka reakcja, nic się nie przycina, nigdy mi się nie nagrzał, a z kolei zdjęcia-miałem iPhone 14 i mam porownanie-mimo, że iPhone 14 droższy to w Xiaomi 13 zdjęcia są jednak dużo lepsze, w końcu Leica. Dużo różnych trybów. A iPhone'a pozbyłem się beż żadnych smutków. I teraz tylko czekam do następnego piątku do 6:44 , żeby zdjąć bootloader i wtedy wgrać nowy soft. Mam nadzieję, że będzie śmigał jeszcze lepiej.
-
A nie lepiej kupić dedykowanego Spingena, kupiłem w ich sklepie i jest za***isty. A z Aliexpress trzeba czekać i nie zawsze dostaniesz,czego chcesz.
-
Niestety tak jest, też się go pozbyłem, bo zaczął żyć swoim życiem i nic nie pomagało.
-
Master bardzo dziękuję , że odpowiedziałeś, bo bym się dalej zastanawiał. Poszukam TWRP. Pozdrawiam.
-
Nigdy nie pobierałem tych wersji, czy ktoś będzie tak uprzejmy i mi wytłumaczy jak to pobrać ?? I czy to będzie pasowało do mojego Xiaomi 13 5g, bo z tego co widzę chyba tak. Bardzo proszę w tej kwestii o pomoc.
-
Mały offtop, bo mam 2 dzień Xiaomi 13 5G, włączone 120 Hz cały czas, no eksploatuję go wybitnie jak to nowy telefon i na wieczór jeszcze 30%. Tak, że te 120 Hz niekoniecznie drenuje baterię.
-
Problem z uzyskaniem odblokowania bootloadera w Xiaomi 13 5G.
kris68 odpowiedział(a) na kris68 pytanie w HyperOS - korzystanie
Piszę to poważnie, bo Cię szanuję. Bardzo dziękuję Panie Kacprze, jest Pan rewelacyjny, pomogło. Wreszcie nie jest wyszarzone a do poczekania zostało 161h. Wczoraj a właściwie dzisiaj siedziałem nad tym do 2.30, a dziś zacząłem od 5 rano. Jesteś omnibusem. Dziękuję i Pozdrawiam. P.S. Nie wiem, czy masz 13, bo chyba 12 z opisu wynika, ale naprawdę 13 jest za***ista i wymiata. Nie żałuje kasy i iPhone niech się schowa. Wiem, bo miałem iPhone'a 14. Idealnie ostre zdjęcie, pierwsze z tego aparatu 3,2x dzięki stabilizacji optycznej. -
Problem z uzyskaniem odblokowania bootloadera w Xiaomi 13 5G.
kris68 opublikował(a) pytanie w HyperOS - korzystanie
Dzisiaj przyszedł Xiaomi 13 5G 8/256 oczywiscie sterowniki zainstalowane nie ma wykrzykiników i nie mogę przejść opcji unlock żeby odliczalo te 168h. Probowane i na uruchomionym fastboocie jak i na uruchomionym fonie. Najnowszy miflash. Nie da sie tego na zdjęciu ponizej przeskoczyć. Bardzo prosze o jakąs pomoc bo telefon extra a to co zawsze robilem nie dziala. Dwa kable sprawdzone i wszystkie wyjscia usb w komputerze. Nie ma opcji wcisnięcia klawisza uNLOCK bo jest wyszarzony. Wszystko przelecialem jak napisalem, są najnowsze sterowniki, najnowszy miflash na starszym tez probowalem, zadnego wykrzyknika w menedżerze urządzeń, windows widzi smartfona i da się w niego wejsc, wlaczylem wylaczenie bootloadera, debugowanie usb, skojarzylem konto z telefonem i wszystko na nic. Unlock zawsze jest wyszarzony. Bardzo serdecznie proszę niech ktoś pomoze jezeli zna powod. -
Bardzo dziękuję Kacper. Pozdrawiam.
-
Kacper widzę tylko pisze China , ale z tego, co czytam tamto, chyba jest android 14 tak?? Czy to ma takie opcje jak miui.eu i jest np. nagrywanie, bo nie jestem tego pewien? I czy można wgrać przez fastboota ?? I przepraszam Kacper gdzie jest link do tego romu, bo nie mogę znaleźć?? I jeszcze jedno pytanie dzis dostaję ten telefon Xiaomi 13 5G 8/256 - oczywiscie muszę zaczekać 168 h na zdjęcie bootloadera, ale potem jak teraz zainstaluję swoje aplikacje mam wgrać update z fastboota czy pelna instalacja z czyszczeniem ??
-
Czy wersję DEV, jeżeli jest pod XIAOMI 13 można zainstalować zamiast obecnego Romu miui.eu ?? I czy jest jakiś link, bo nie znalazłem?? Pozdrawiam.
-
SUPERMODERATORZE bardzo Ci dziękuję. Pozdrawiam.
-
Adam Błażejewski Czy Xiaomi 13 5G 8/256 to jest ten sam soft, który pisze. Bo tam jest napisane Xiaomi 13, a nie chciałbym zrobić z fona cegły? Dziękuję, że odpowiedziałeś.
-
Chciałem tylko zapytać zwłaszcza Kacpra czy na ten telefon jest obecnie soft miui.eu z nagrywaniem tak jak pozostałe telefony?? To jedno pytanie a drugie to prośba czy ktoś mógłby podać link do tego softu, bo, że tak określę telefon już jedzie. Pozdrawiam.
-
Master wersja była stabilna, tylko Kacper mi wytłumaczył, że nikt w ekipie nie ma tego fona. A nie chcę czekać bez MMS-ów może miesiąc lub dwa, bo są mi potrzebne. A po 7-krotnej instalacji softu 0.8 nie dało się uruchomić. A na wersji 0.7 działają idealnie.
-
Pomaganie na zasadzie jedna baba drugiej babie jest bez sensu. WD-40 jezeli nie masz tego dokladnie modelu RN 12 5G to twoja wybacz pseudo pomoc jest bez sensu , zeby nabić posty. Skoro Kacper nie poradził ty tez nie masz szans. Ewidentnie w sofcie 0.8 jest cos zwalone w sprawie wysylania MMS-ow. I instalowałem to 7 razy i nic to nie dało. Dopiero jak Kacper doradził wrocić do softu 0.7 i zrobić full wipe zadzialalo idealnie z tym , ze mimo full backup stracilem dużo danych które nie wiem czy odzyskam. Bede probował. Ale twoje wypowiadanie sie w 3 róznych tematach o różnych fonach zakrawa na spam. A mnie jeszcze czeka ze 2 godziny zabawy. To tyle.....
-
Podbiję temat czy ktoś pomoze ??
