-
Postów
948 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane w rankingu
10
Treść opublikowana przez kris68
-
Gorus ale możesz w moment odblokować bootloader teraz i zainstalować magiska. Naprawdę uwierz mi, ze to fajna sprawa i możemy czekać na HyperOs stable może dla ciebie a dla mnie wersja dev. To jest pól godziny roboty - zalezy ile masz aplikacji-bo ja 270 . P.S. Czy ty procesor nie masz Mediateka ??
-
tarcza Nasze tarcze/wyświetlacze w Mi Band 4 + PORADNIKI
kris68 odpowiedział(a) na Zenderable temat w Mi Band 4
Trochę offtop, a jak ta sprawa wygląda w Mi Band 8 Pro - czy wreszcie wydali aktualizacje z innymi językami ?? -
Znow mi sie normalnie drugi raz udało odblokowac bootloader i o 3 w nocy wzialem się za Magiska. Jak napisałem wszystko dziala idealnie mimo odblokowanego bootloadera. A nagrywanie rozmow jest mi koniecznie !!!! potrzebne. Wiem , ze teoretycznie bez powiadomienia nie wolno nagrywać ale nie raz to uratowało mi skore bo miałem dowod. A prowadze nazwijmy to rozne finansowe rozmowy i bez dowodu komuś czegos nie udowodnisz. To niby nie dowód ale......poszlaka. A, że czekam na HyperOS to inna sprawa ale jezeli Pan Kacper z ekipą wypuści na ten model nie tylko stable ale i tez wersję DEV to bedę czekal ile potrzeba. I bardzo dziekuję koledze Master, że zarazil mnie wersją DEV, mimo nieraz bugow ale jest ich mało chodzi o wiele lepiej niz wersja stable HyperOS. Bo sa tam nowsze rzeczy niż w wersji stable. Tak wiec nie podniecalem sie zamknieciem bootloadera jednak, moze ktos liczy , ze na globalu Taiwan dostanie stable HyperoS ale ja już się zarazilem wersjami DEV i każdemu polecam. Gorus a prawda jest taka , ze najlepiej jezeli masz ta wersje fona zostawic otwarty bootloader i chwile popracować nad Magiskiem bo czyni cuda. Gdybyś potrzebowal informacji czy pomocy to myśle , że tym sluży i Master i Pan Kacper, czy pan Adam, Netoper - czy ewentualnie ja. Raz sprobujesz zawsze bedziesz to robil.
-
Dzięki pomocy Pana Kacpra, Pana Adama i kolegi MASTER, wreszcie w nocy pokonałem smoka. Na razie ROM Taiwan odblokowany bootloader, Magisk dzięki Panów pomocy działa. Magisk wersja 27, PlayIntegrityFix_v15.7.2 wszystkie wrażliwe aplikacje, a wszystko zrobione według sugestiom Panów, dzialaja: karty dodane, mObywatel działa, ING i Milenium działa. Bardzo dziękuje, teraz konfiguracja aplikacji i czekanie na HyperOS. Sam miałym problemy, żeby to zrobić.
-
Żeby poprawnie zainstalować Magisk trzeba spatchować plik boot.ini-był gdzieś piękny tutorial z opisem komend do fastboota. Może ktoś ma namiary. Albo może ktoś pamięta same komendy, bo bez tego nie ruszę. Bardzo proszę o pomoc.
-
Usunięte zdjęcia/fily poco x4pro 5g archiwum X
kris68 odpowiedział(a) na smola felis temat w Problemy techniczne
Chciałem zauważyć tylko, że mam jakiś program ze stajni Coolormuster do przywracania skasowanych plików.smola felis jak jesteś jeszcze zainteresowana to proszę o informację w prywatnej wiadomości. Może to coś Ci pomoże. -
Podepnę się: Mi Band 8 Pro NFC Global ROM. Czy wiadomo coś tez w tym temacie? Bo opaska a racze smartwatch już do mnie leci i jestem zainteresowany. Wszelkie informacje mile widziane.
-
PS. Jeżeli ktoś w chwili obecnej potrzebuje informacje na temat RN 13, odblokowania, wgrania nagrywania, Magiska i roota służę pomocą najchętniej na priv, ale i tutaj może komuś się przyda. Każdy fon staram się rozbroić do podstawy, a, że było tego kilkanaście, już chyba modeli trochę wiadomości sprawdzonych mam. Piszcie śmiało.
-
Zwykle Redmi Note 13, fonik wczoraj sobie odblokowałem, choć czekał na to już od niedzieli, bo na wtedy skośni bracia ustalili termin. Mam X 13 5G wiec się nie podniecam, ale i ten trzeba ugryźć. Wgrany Taiwan, bo tam jest nagrywanie, na razie nie ma xiaomi.eu, ale jak napisał Pan @Kacper Skrzypek będzie gdy pojawi się HyperOS na tą wersję. Więc niby miałem zablokować fona, ale nie, sprawy Magiska mam opanowane, wszystkie potrzebne elementy na laptopie, żeby uniknąć problemów Magisk 27 i pojedziemy, żadna wrażliwa aplikacja wieczorem pluła się nie będzie, robiłem to już tyle razy. Tylko drodzy koleżanki i koledzy mający ten model a wiem, że jest was tutaj trochę, bo obserwuje jak czyhacie na HyperOS - ale poważnie może ktoś z ekipy lub użytkowników ma sprawdzone TWRP na ten model, a szukałbym sam, ale znam sprawę, wgrałem cały system, przywróciłem programy (263 razy potwierdzenie instalacji programu się kłania w aplikacji do backupu) - ale wiem jak jest-jak, będę robił na czuja, to skończy się normalnie i zawiśnie na nieodpowiednim TWRP i wgrywaj znów wszystko. Niestety mam inne-poważne, poważnie (chora MAMA) - obowiązki i nie mam czasu przywracać kilka razy systemu - wiec bardzo was proszę jeżeli ktoś sprawdził i ma sprawdzone TWRP - o wpis tutaj. Będę bardzo wdzięczny.
-
Na przykład Xiaomi 13 5G- mam - ale już wcześniej używalem e-sim w kilku zegarkach. Tylko kłopot jak zrobisz reset, czy wgrasz z czyszczeniem nowy soft, też w telefonie, bo musisz dzwonić do operatora i wygenerowanie nowego kodu QR, co im z nieznanego mi powodu nie zawsze się udaje.
-
Mam zamiar za chwilę zamówić: Xiaomi Mi Band 8 Pro CN - czy jest już sposób na to, żeby wgrać język polski. Bo wiem, że kiedyś były z tym problemy. Zresztą angielski mi nie przeszkadza. I czy działa NFC u nas np. w ING Banku ?? Jeżeli ktoś ma nowe informacje, bardzo proszę o odpisanie, bo chcę ją jeszcze dzisiaj zamówić.
-
Google Pay/Wallet moduł Xiaomi.eu PlayIntegrityFix
kris68 odpowiedział(a) na grzeg8102 temat w Dyskusje o aplikacjach
Tak mam HyperOS, ostatni DEV z soboty. -
@Master wiesz mnie rajcują takie grube litery, bo mam problemy z czytaniem (oczy), a to jest takie fajne jak kartki z kalendarza.
-
@wypcio ta aplikacja to Sense V2 clock&weather. Bardzo dużo możliwości ustawień.
-
-
Mam Redmi Note 13 no i dużo aplikacji, bo aż 262 :). Ale nie po to piszę żeby się chwalić. Mam serwisy streamingowe Netflix, Disney+, HBO MAX, Prime Video i tu pytanie - jest w każdym serwisie na smartfonie możliwość ściągnięcia filmu, serialu tylko nie wiem, gdzie się zapisuje, bo chciałem go wrzucić na laptopa. Może ktoś wie i pomoże, bardzo proszę. Mam program do ściągania z tych serwisów osobny, ale nie chce mi się bawić jego instalacją.
-
Google Pay/Wallet moduł Xiaomi.eu PlayIntegrityFix
kris68 odpowiedział(a) na grzeg8102 temat w Dyskusje o aplikacjach
A mi dokładnie z Magiskiem 27 i play integrity fix 15.5. wszystko chodzi idealnie, płatności działają, bankowość internetowa też, i mObywatel, który przedtem wykrywał roota też normalnie działa. Albo masz starszego Magiska, albo coś źle zrobiłeś. Mam Xiaomi 13 5G. -
Jak w temacie: Opaska Xiaomi Band Smart 7 Pro, czy ma NFC. Wszędzie piszą, ze tak, ale nigdzie nie ma opisu jak to włączyć. Ktoś pomoże ?
-
Wysyłanie linków pomiędzy komputerem a telefonem (dziwna nazwa telefonu)
kris68 odpowiedział(a) na miki_ pytanie w HyperOS - korzystanie
Używam i nie narzekam. -
POCO X6 5G/X6 Pro 5G - dyskusja ogólna, wątek zbiorczy
kris68 odpowiedział(a) na Kacper Skrzypek temat w Dyskusja ogólna
Co tam niespodzianki po 76 h, po odblokowaniu bootloadera dopiero zaczyna się przygoda...... . -
Wysyłanie linków pomiędzy komputerem a telefonem (dziwna nazwa telefonu)
kris68 odpowiedział(a) na miki_ pytanie w HyperOS - korzystanie
Nie zmienisz, taka jest nazwa telefonu, dlaczego nie używasz -"Aplikacja Łącze z telefonem” z Windowsa ?? -
Kilka minut nie, może 30 sekund jak Ci nie zacznie działać to nie zacznie u mnie zawsze działa od strzała.
-
Program do kompletnego backupu telefonu.
kris68 odpowiedział(a) na lufa9999 pytanie w HyperOS - korzystanie
https://wondershare-mobilego.software.informer.com/Bezpieczne-pobieranie/ Wondershare Mobile Go robi ci backup z ustawieniami aplikacji, ale kafelki musisz sobie sam poukładać, jak masz 30 apek to nie problem, ale ja np. mam 155 no to układanie może doprowadzić do nerwicy. -
Redmi Note 13 - dyskusja ogólna, wątek zbiorczy
kris68 odpowiedział(a) na kris68 temat w Dyskusja ogólna
Niestety się nie da, tylko bootloader zdjąć. -
Redmi Note 13 - dyskusja ogólna, wątek zbiorczy
kris68 odpowiedział(a) na kris68 temat w Dyskusja ogólna
Dzięki @Kacper Skrzypek, a co do tego wgrania ROMU Tajwan bez zdjętego bootloadera jak wygląda sprawa ??
