-
Postów
948 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane w rankingu
10
Treść opublikowana przez kris68
-
Dlaczego w sofcie DEV przestalo pojawiac sie nagrywanie?
kris68 odpowiedział(a) na kris68 temat w Bugi w ROMach MIUIPolska/Xiaomi.eu
Ale wiesz to mam włączone a w trakcie dzwonienia ikonki jak wyżej nie ma nagrywania. Próbowałem zainstalować dialer Xiaomi to napisało, ze nie przyjmuje z nieznanych źródeł i kiszka. -
Dlaczego w sofcie DEV przestalo pojawiac sie nagrywanie?
kris68 odpowiedział(a) na kris68 temat w Bugi w ROMach MIUIPolska/Xiaomi.eu
Ale ktory to dialer google bo na tym nie dziala. Wybacz nieraz wszystko lapie w mig ale tu jestem tuman. -
Dlaczego w sofcie DEV przestalo pojawiac sie nagrywanie?
kris68 opublikował(a) temat w Bugi w ROMach MIUIPolska/Xiaomi.eu
Jak w temacie mam wlaczone nagrywanie polaczen wszystkich ale jak dzwonie nie pojawia sie plansza z nagrywaniem. Z jakiego dialera skorzystac a wyprobowalem kilka zeby pojawila sie normalna plansza z nagrywaniem. Przedtem po instalacji DEV to dzialalo. Bardzo proszę o pomoc. -
Nie wiesz ja czytałem te linki już wcześniej i miałem problemy z instalacją Kacper mówił coś o partycjach i tylko 1 raz mi się udało dlatego robię z fastboota. A na razie do 13 nie ma TWRP. A sorry dopiero wstałem i sciąglem to TWRP dziękuję.
-
Xiaomi 12 - nie można zaktualizować romu global
kris68 odpowiedział(a) na AmyS temat w Dyskusja ogólna
scooter19832 Jakbyś kiedyś był tym zainteresowany to napisz do mnie, przeprowadzę cię krok po kroku. Pozdrawiam.- 21 odpowiedzi
-
- 1
-
-
OK 😉
-
Szczerze to boję się Twrp, bo zawsze mi nie wychodziło mimo bardzo intensywnej pomocy Kacpra. Zresztą na mój model z tego co czytałem nie ma jeszcze TWRP. Co do aktualizatora, już to robię. Dzięki jak zawsze za pomoc.
-
Xiaomi 12 - nie można zaktualizować romu global
kris68 odpowiedział(a) na AmyS temat w Dyskusja ogólna
FromWP ja ciebie rozumiem, każdy ma inne podejście, może nie chce grzebać w telefonie, muszę to uszanować. Ale muszę też dodać, że do wszystkiego, co opisałem mamy doskonale tutoriale które prowadzą za rękę dosłownie a tak, po co się męczyć. Wreszcie coś mu źle pójdzie i zrobi z fona cegle. Ale "de gustibus not disputandum" . Ale myślę, że każdy z nas siedzący w wątku z ochotą by mu pomógł. Cóż.....- 21 odpowiedzi
-
Xiaomi 12 - nie można zaktualizować romu global
kris68 odpowiedział(a) na AmyS temat w Dyskusja ogólna
FromWP przepraszam, że Ci się wtrącam, ale dlaczego on nie rozpatruje opcji xiaomi .eu tylko globala. Przecież bootloader można zamknąć i nikt w razie sprzedaży nie pozna, jaki to soft chyba ze naprawdę głęboko w tym siedzi.- 21 odpowiedzi
-
- 1
-
-
Xiaomi 12 - nie można zaktualizować romu global
kris68 odpowiedział(a) na AmyS temat w Dyskusja ogólna
Jak napisałem wyżej a naprawdę nie prościej odblokować bootloader zaczekać tydzień i wgrać xiaomi.eu które zawsze lepiej chodzi i ma odblokowane nowe funkcje. Po co paprać się globalami. A do wszystkiego są tutoriale, które prowadza za ręke-tego nie można zepsuć.- 21 odpowiedzi
-
I dlatego zaczynam kochać bety, dzięki ze mnie na mnie skierowaleś . Co do szkieł zawsze kupuje drogie firmowe i na wyświetlacz i na obiektywy. Czy tańszy, czy jak ten którego cena zbliża się już do 5K. Nie ma co oszczędzać nie tylko na przod i tyl ze szklami i do tego dobre etui - preferują naprawde dobre drogie książeczki czyli z magnesem bo zależy mi nawet zeby nawet 3 lata poxniej był igła tak samo jak zawsze zapasowe szkla - powtorze sie nieraz mi to uratowalo pupe . Przy tej cenie aparatu - wydac 200-300 zlotych na ochrone to nie problem. Prawde mowiąc wykupilem teżfull ochronę. Mam takie zboczenie. Ale najważniejsze ze wszstko dziala , wrecz śmiga, kwestia tylko dopasowania i poustawiania aplikacji. A przy następnym DEV wcisnę już opcję pdate więc nic chyba nie zginie. Tak swoja drogą jakby byljuz nowy dew proszę daj sygnał bo nie zawsze mam czas zaglądać, obowiązki. Pozdrawiam.
-
MIUI V14.0.2.0.TKSEUOR - Redmi Note 10 5G - opinia
kris68 odpowiedział(a) na czeskimaster temat w Dyskusja ogólna
Czemu nie wgrasz jezeli jest dla twojego telefonu xiaomi.eu. Oczywiscie zawsze trzeba odblokować bootloader ale to proste jak konstrukcja cepa, masz opis. Wczesniej zrob kopie na koncie Google prawie wszystko Ci przywroci. Czekaszte 168h tak jak ja czekalem do mojego fona Xiaomi 13 z tym , ze miale mozliwoś wgrania softu DEV, to jes beta ale na razie nie znalazlem problemow. Po co się męczyć i wgrywać globale jak tu masz przeważ soft bardzo dopracowany z wieloma dodatkowymi funkcjami. Proszę przemyśl to , bedziesz zadowolony. AHA ja w swoim mam ustawione 120 Hz i wcale nie widzę tragedii z bateria. -
Master napisze Ci tak nie wiem jak soft Xiaomi.eu nie sprawdzaem bo mi poleciles DEV, napisze same pochwaly tak na szybko jutro będe wiedzial wiecej bo w nocy posiedzę. W#szystko dziala bardzo szybko, czujnik biometryczny mimo grubej Hartowanej szyby Spingena dziala w niecala sekundę, wreszcie mogę ustawić siatke ikon w moim przypadku 6X5 , zainstalowalem kolo 140 aplikacji czesc sie przywrocila z kopi , a teraz szukam platne softy do obrobki fotografi, bo tak sie sklada ze z zawodu jestem fotografem a w Plusie mam chyba limit na aplikacje 200 zl wiec jak iorę coś na abonament miesieczny to troche mozna kupić. Nie trawie lewych programow aktywowanych. Nie sprawdzilem wiele ale na razie wszystko śmigo, najważniejsze ze Mms-y dzialaja od strzalu, inne aplikacje też. Teraz czekam na następny DEV, a toa wiadomość to pewno byl fake news a zreszta fona mam odblokowanego i nie zamierzam tego zmieniać. Pozdrawiam
-
Odblokowało się spokojnie bez żadnego problemu. Teraz przywracają się dane z konta Google. Ale wszystko śmiga wersja DEV jest ok. Co dalej napiszę.
-
Byloby cięzko a coś sie zapowiada.... mam nadzieje, ze jeszcze zdąże go odblokować jutro rano ??.
-
Master naprawdę bardzo dziękuje myślę, że wszystko będzie ok, a jaki będzie Twój nowy sprzęt ??
-
Zrobiem backup na koncie google, dlugo to trwalo, backup na telefonie ale na 3/4 aplikacji wyskoczyly czerwone wykrzykniki. Czy ktoś ma jakąs naprawde dzialajaca aplikację nawet platna - mimo wydatków stać mnie , zeby zrobić normalna kopię na kompa i potem przywrocic. Pytanie kieruję przede wszystkim do adminow i siedzących w temacie kolegow. Bylbym wdzieczny bardzo, zeby ktos jeszcze dzis odpowiedzial bo zrobilem kpie smartfona i bez stresow przywrocił dane po aktualizacji elefon. Naprawde bardzo, bardzo prosze WAS koledzy.
-
Master jak Ci pisałem jutro wczas rano specjalne wstanę odblokuję, wgram dev , mam wszystkie softy przygotowane i mam cichą nadzieję, ze będę wreszcie zadowolony. A jak skonczą się swięta to mam nadzieję , ze pojawią się nowe romy z nowym androidem 14 wierzę w Kacpra. Jutro się podziele informacjami jak to przeszlo może ktos przeczyta. .
-
Mi Pro 2 downg flashuje ale nie zmienia wersji drv
kris68 odpowiedział(a) na Gracek temat w Hulajnogi elektryczne
Wybacz , ze offtop ale na Boga po co Ci 40km/h. Chcesz szpanować kumpom. Po chdniku nie mozesz bo poniesiesztego konsekwencje, po normalnej ulicy tez nie, a drog na rowerow i hulajnog na mieście jest tyle , ze można policzyc na palcach pewnie. Zamiast pozostać na starym sprawnym sofcie mieszasz i masz problem. Ponadto takie podkęcenie i jazda, i niestety spowodowanie wypadku nietrudno o czym sam się przekonalem. Jesteś pewnie pelnoletni i chcesz odpowiadać jak dorosly. Nie myśl jestem zwolennikiem hulajnog ale 20-25 km/h zupelnie wystarczy. I to tyle. -
Jezeli w telefonie masz czytnik lini papilarnych na wyświetlaczu jak ja w Xiaomi 13 to tutaj folia czy szklo nie maja nic do rzeczy. Ja zawsze do nowego telefonu a tym bardziej tego ktory kosztuje ponad 4K zawsze kupuję szklo hartowane Spigen które do cienkich nie nalezy ale konkretnie chroni juz nieraz mi ratowalo tylek jak fon spadl, szlo jak krysztal potrzaskane ale wyświetlacz jak nowy, ale do meritum Xiami 13 mimo grubego szkla reaguje momentalnie wiec to raczej jakiś problem z softem a nie urzadzeniem. A nie możesz jeszcze raz sam wgrać xiaomi.eu ty razem bez blokowania bootloadera moze nic nie uwalisz a to się naprawi. Dziwne , że ktoś naprawiając telefon tego nie sprawdzil.
-
Panowie nie czepiajcie sie Kacpra bo wszystkim zawsze pomaga, tak jak inni admini. Trudno ze milenium ma takie zabezpieczenia ale ja na swojej 12 z Milenium nie mam zadnych problemow tak jak z 2 innymi bankami. A jak ktoś narzeka na brak plynności to proszę kupić sobie Xiaomi 13 jaką widze ma ACID i zreszta ja i zaraz jutro ją odblokuje. Ten telefon ma takie kopyto i możliwosci , ze moze sie schować IPhone 14 ktorego tez mialem.
-
Acid dzięki jednak wgram DEV, A co do drugiej sprawy uwierz sprawdzałem APN-y za każdym razem i były ok, PLUS tez wgrywa od razu poprawne APN-y ale Kacer mi napisał , że nikt nie ma tego modelu i nie jest w stanie sprawdzic. Próbowałem ze wszystkich apek do smsow i nie dalo się na sofcie 08 a na sofcie 07 działaja idealnie tylko 1 problem , mam chyba ze 150 aplikacji i weź to wgraj. Pozdrawiam.
-
Jak w temacie - jutro o 6:40 kończy mi się czas na odblokowanie bootloadera i jak w temacie zastanawiam sie co wgrać, czy normalne miui.eu czy DEV. Mam prośbę czy moglby mnie ktoś naprowadzić co zyskam przy wersji DEV. I jezeli ktoś ma wgraną ktorąś z tych wersji to pytanie czy poprawnie w obu dziala wysylanie MMS- ow ? Bo w wersji do Redni note 12 5 G to bylo zwalone a że nikt nie mial tego telefonu bawilem się dwa dni , zeby przywrocić dawne oprogramowanie, backup nic nie dal nie w pelni sie wgrywal i trzeba bylo wszystkie aplikacje recznie wgrywac od nowa jak i ustawienia.
-
Problem przy transmisji na żywo typu Twitch (bufferowanie)
kris68 odpowiedział(a) na Damdek temat w Problemy techniczne
BUFOROWANIE tylko na tej platformie czy na innych też? Sprawdź na innych, a jak tam jest to znaczy, że Wi-Fi masz za słabe albo sygnał. No bo raczej wątpię, żeby Xiaomi tego nie łykał, bo taki wysoki poziom nadawania danej platformy.
