-
Postów
948 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane w rankingu
10
Treść opublikowana przez kris68
-
No ACID jak jesteś taki specjalista to to co niby jest: A po drugie pokazujesz na screenach tylko, że próbujesz wysłać, a nie, że poszło, robisz ludzi w konia. Punkty dostępu w Play Wiadomości MMS (APN MMS) punkt dostępu (apn): mms uwierzytelnianie: brak nazwa użytkownika: brak hasło: brak strona główna: http://mmsc.play.pl/mms/wapenc adres serwera proxy: brak port: brak Transmisja danych - Internet (APN Internet) punkt dostępu (apn): internet numer dostępowy: *99# nazwa użytkownika: brak hasło: brak dns: dynamiczny Aplikacja systemowa i wykupione Chomp SMS PRO - jak masz jakiegos chinola to pewnie idzie
-
Acid z tym ze ja mam PLAY i apn ustawione, a po drugie czy to aplikacja systemowa bo ja uzywam Chomp smsPRO ??
-
Na Xiaomi 13 na Systemowej, Textra PRO, Chomp sms PRO nie dziala. Gdybym tego 10x nie sprawdzal to bym tego nie napisal. Moze kompresja ciulowa ale nie kazdy - zwlaszcza osoby starsze nie mają WhatsAppa, Messengera, Telegrama wiec jest im to potrzebne - zwyczajnie zrobić zdjecie w sumie 13 ma super optykę i wyslac SMS-a czy MMS-a. To jest dla nich proste. Potrzebuję wysac im zdjecie obojętnie jakiej jakości i nie mogę. To , ze na 14 czy 14 pro dziala nie znaczy że na Xiaomi 13 dziala. Niestety jak zwykle okazuje sie, że nikt a forum nie używa 13 co dziwne bo jest ich chyba przynajmniej kilka tysiecy. Ale nikt nie raczył się odezwać . Cytat z Google pierwszy wynik : " Aplikacje bankowe działają, mObywatel też to tak na gorąco natomiast nie działają MMS-y ani Portfel-karty nie da się dodać, bo telefon nie spenia wymogów bezpieczeństwa.
-
Xiaomi 13 - pytania ogólne, wątek zbiorczy
kris68 odpowiedział(a) na ZduneX25 temat w Dyskusja ogólna
Master wiesz jak Ciebie lubie, ale gdzie nie wpiszę w Google - MMS-y nie działają. I według Pana Kacpra chyba nie są zainteresowani naprawieniem tego. Dlatego ten system dla mnie w chwili obecnej odpada..... dużo korzystam z funkcji MMS. No myślę, że chyba jak większość, a bez tego to system kaleka..... -
Xiaomi 13 - pytania ogólne, wątek zbiorczy
kris68 odpowiedział(a) na ZduneX25 temat w Dyskusja ogólna
bziko8686 no przeliczyłem - u nas 5200,00 zł a na tradingshenzhen.com 3798,90 zł wychodzi. 1401,10 zł to duża i mała różnica , zależy od tego, jaki masz budżet. Ale czy warto się męczyć z chińską wersją i bać się, żeby nie uceglić telefonu ?? Ja mam wersję Xiaomi 13 5G 8/256 z polskiej dystrybucji i jestem bardzo zadowolony. Telefon śmiga jak F-35 a porównanie mam, bo mój drugi fon to Xiaomi 12 5G 6/128. Czy az tak potrzebna wersja pro ?? Wszyscy się na nią rzucają a czy warto, moja 13 też ma optykę Leica a, że jestem z zawodu wieloletnim fotografem, to dla mnie wszystkie iPhony nawet 15 - ki w porównaniu z optyką mogą się schować. Przecież nikt teraz nie robi filmów w 8K, bo to nie ma sensu. Wiesz, czasem warto przemyśleć, czy lepiej drożej, czy chu.....o. Pozdrawiam Krzysztof. -
Aplikacja PC Xiaomi Camera Viewer nie działa poprawnie
kris68 odpowiedział(a) na _mark_andrew_ temat w Kamera MiJia 360° Home Security i inne
Mimru musisz wygrać, nawet nie myśl innaczej-pozytywne nastawienie to już polowa wygranej walki. Też pozdrawiam Olkusz to, to samo województwo. Trzymam kciuki za Twój powrót do zdrowia, czego CI BARDZO ŻYCZĘ. A patrząc na Twoje zdjęcie, to chyba wiekowo jesteśmy tacy sami, staruszki (ja już 56 lat), ale z zacięciem informatyczno- technicznym. Pozdrawiam Krzysztof -
Niestety Pan Kacper na moje pytanie, czy w następnym buildzie, będą poprawione MMS-y, to znaczy, żeby w ogóle dało się je wysyłać i odbierać, no niestety usłyszałem coś dziwnego-informatyk z dużym doświadczeniem a napisał, że MMS-ów w ogóle nie używa. No cóż zdarza się ?? Myślę, że każdy, kto ma, choć rok smartfona i to dobrej firmy, flagowca choć raz przetestował usługę MMS. Z powyższego względu muszę zrezygnować z Hyper OS i wrócić do starego miui.eu v. 31, bo ta była ostatnia albo wgrać Tajwan globala i zamknąć bootloader. No bo wygląda na to, że to raczej poprawione nie będzie. Szkoda, bo bardzo mi zależało na nowym systemie, chodził super a na Xiaomi 13 wręcz śmigał. Szkoda.... ale nie można mieć wszystkiego.
-
Aplikacja PC Xiaomi Camera Viewer nie działa poprawnie
kris68 odpowiedział(a) na _mark_andrew_ temat w Kamera MiJia 360° Home Security i inne
A ja trochę offtop, ale mam nadzieję, ze nikt tego nie skasuje. Mam kamerę nie Xiaomi, ale Tapo też 360. Do tego jest do pobrania w sklepie Play aplikacja, która drugi rok działa idealnie. Kamerę kupiłem nie dlatego, ze boję się złodziei, ale od 7 lat mam chorą na Alzheimera KOCHANĄ MAMĘ - piszę dużymi literami, bo tylko ONA mi została. Od 3 lat leży na wypożyczonym elektrycznym łóżku szpitalnym. I o co chodzi 7 rok praktycznie nie wychodze z domu, zrezygnowałem z pracy, ale czasem gdzieś szybko muszę jechać samochodem. I tu kamera Tapo mi się przydaje, z telefonu mam podgląd, bo kamera obrotowa 360 stopni, wersje LQ i HQ 1080p , mikrofon tak, że wszystko słyszę i głośnik, żeby uspokoić MAMĘ. O jeżeli coś się złego dzieje, a wystarczy, że się czymś zakrztusi i w ciągu minuty mogę wezwać sąsiadkę, która w razie czego zadzwoni na Pogotowie. No i jeszcze podgląd w nocy, bo ma 4 diody na podczerwień. Co prawda czarno bialy, ale w HQ bardzo ostry. Kamera w mojej sytuacji jest zbawieniem. To mi się pierwsze nawinęło pod rękę, wtedy nie było kamer Xiaomi, może i szkoda, bo jak wszystko tej firmy no to pasuje. Jeszcze raz sorry, że nie na temat, ale czasem warto. Krzysztof P.S. Sprawdziłem zdjęcie z pierwszego posta, to jest prawie dokładnie to samo, piszę prawie, bo tu nie widzę diod podczerwieni, ale z tej perspektywy nie widać, ale pewnie są. Jak to u chinoli jeden model, a ta sama fabryka, tylko różne nazwy . -
TEST https://miuirom.org/phones/xiaomi-13 . https://miuirom.org/phones/xiaomi-14
-
Tak wszystko dziala - poza jednym MMS-y tych nie da się wysłać.
-
W najnowszej becie v.27 wszystko dziala-dodalem 2 karty bankowe-bylem pół godziny temu w sklepie i zapłaciłem normalnie telefonem. mObywatel tez wszystko działa. Wystarczy wgrać apk. które wrzucił Kacper. Wystarczy poszukać. XiaomiEUModule_2023.12.01.apk
-
Ja tam nie mam nic do Pana Kacpra i ekipy - po dodaniu XiaomiEUModule_2023.12.01.apk-wszystkie wrażliwe aplikacje dzialają-jezeli naprawia MMS-y będzie super, brawo.
-
czarek1212 co do tego u mnie są, a jak masz z MMS-ami. U mnie nie dzialają w zadnej apce nawet pro. sms idzie , przychodzi a MMS - wogole nie wysyla ???
-
Aplikacje bankowe działają, mObywatel też to tak na gorąco natomiast nie działają MMS-y ani Portfel-karty nie da się dodać, bo telefon nie spenia wymogów bezpieczeństwa. Czy ktoś ma jakiś pomysł, żeby to przeskoczyc-dzialajacy no i te MMS-y. Wysyłanie często zdjęć jest dla mnie ważne a tu kiszka, jak nikt nie znajdzie opcji pomocy a znajdę jeszcze jakieś błędy to wracam zaraz do globala Indonezja. Tam działa wszystko włącznie z nagrywaniem nie wiem jak apki bankowe, ale działały a Rom Indonezja jest już z wersja androida 14. Tyle na gorąco.......
-
Xiaomi 13 - pytania ogólne, wątek zbiorczy
kris68 odpowiedział(a) na ZduneX25 temat w Dyskusja ogólna
Czy ktoś naprawdę na forum nie ma tego modelu fona ?? Czy koledzy po prostu olewacie. Ja ile umiem a ktos pyta staram sie odpowiedziec jezeli mogę pomoc........ -
Xiaomi 13 - pytania ogólne, wątek zbiorczy
kris68 odpowiedział(a) na ZduneX25 temat w Dyskusja ogólna
Niestety z powodów jaj które robi Google ze wszystkimi aplikacjami, wrażliwymi tzn. nie działają mi banki, nie działa mObywatel, który jest mi koniecznie potrzebny, bo tam między innymi są recepty bardzo ważne dla mojej ciężko chorej MAMY, dane samochodu i podobne. Tak więc muszę to mieć. Trudno pozbędę się bajerów miui.eu, choć są super, ale zależy mi na jednym, na nagrywaniu. Czy ktoś obeznany w temacie mógłby mi podać linka, bo tak przedtem było to Romu z Tajlandii, czy chyba Indii-bo tak jestem chyba pewien, że było nagrywanie? Cóż chodzi mi o to a telefon mam nie chiński, ani żadnego dziwnego pochodzenia tylko z PLUSA. Wiec chodzi mi o ROM z nagrywaniem nawet starsza wersja tylko żebym przy zamykaniu kłódki bootloadera nie uceglił telefonu jak wszyscy straszą. MÓJ SMARTFON TO XIAOMI 13 5G. SPECJALNIE PISZĘ TO POGRUBIONYM I CAPS LOCKIEM BO WYSTARCZY MAŁA POMYŁKA I CEGŁA. I BARDZO SERDECZNIE PROSZĘ O WYTŁUMACZENIE JAK TO ZROBIĆ - NAJPIERW WGRAĆ OPROGRAMOWANIE PLUSA A DOPIERO POTEM NA TO DAJMY NA TO Z TAJLANDII CZY MOŻNA BEZPOŚREDNIO. TELEFON KOSZTOWAŁ PRAWIE 4500 ZL, CZYLI NIESTETY WIĘCEJ NIŻ KATALIZATOR OD MOJEJ TOYOTY YARIS II KTÓRY MI UKRADLI (PRZEPRASZAM ZA OFFTOP). JESZCZE RAZ NAPISZĘ SMARTFON TO: XIAOMI 13 5G 8/256 GB z sieci PLUS. Wiem, że na forum pełno jest osób, które pomagają, choćby Pan Kacper czy mój chyba kolega (mam nadzieję ) MASTER ale oni nie zawsze mają czas. Wiec bardzo serdecznie proszę o linki jeżeli ktoś ma i wytłumaczenie jak to zrobić łopatologicznie-bo jak się pomylę to w tym miesiącu będę stratny w sumie 10 000 zł , a to jest 4 razy moja pensja. Pozdrawiam kolegów i proszę o pomoc. P.S. Jeżeli tylko co daj Boże sytuacja się wyjaśni zaraz wracam do naszego Romu miui.eu. -
Mam pytanie i babrdzo,bardzo proszę kolegow o pomoc. Zrobilem wszystko to co bylo w instrukcji i nic nie wyniklo. Prosze bardzo troche mnie poprowadzic - muszę na nowo wgrać do Xiaomi 13 ostatni system nie Hyper OS i wtedy wejśc w tryb faastot i powykonywac te komendy a wczesnie na kompie wygenerowac tem obraz , zamienić i zastosowac fixa. To dla mnie bardzo wazne bo mObywatel nie dziala, aplikacje bankowe - Bardzo proszę gdyby Pan Kacper mial chwile czasu i wytlumaczył ewentualnie kolega Master. Zawsze obydwaj Panowie mi pomagali- licze na choc odrobinę pomocy. Pozdrawiam.
-
Pytanie a co gdybym na razie chcial wrocic do normalnego miui - pelne czyszczenie czy update wystarczy ??
-
Najgorsze jest to , że potrzebuje do aktywowania aplikacji bankowej smsy z kodami potwerdzajacymi a tu kupa. Mam cichą nadzieje że to niedlugo potrwa bo to jednak wazne.
-
Rownież MMS nie da się wyslać - pisze wyslane i nie dochodzi do nikogo - probowane na apce telefonu, Textra PROi Chomp SMS PRO.
-
Skad można pobrać prawidłowa wersje dla Xiaomi 13 ??? Bo tak czytam wchodze na stronę pobrania a tam na czerwono. Czy ktoś ma prawidłowy link ???
-
Mam tylko jedno pytanie, bo chcę wrzucić na moją 13 - czy jest nagrywanie, bo to dla mnie bardzo ważne.
-
Problem z kamerą Xiaomi Ultra 13 słabe wideo i problem z audio
kris68 odpowiedział(a) na Damian Chen pytanie w Problemy techniczne
Myślę , że jeżeli zrobisz update to tak, ale jeżeli wrzucisz całkiem od nowa miui.eu to możesz stracić z telefonu, nie jestem pewien, ale może tak być.
