Skocz do zawartości

kris68

Użytkownicy
  • Postów

    948
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    10

Treść opublikowana przez kris68

  1. Mnie też się udało bez wipe data - więc kolejne potwierdzenie Master .
  2. U mnie też wersja DEV nie ma żadnego z tych problemów. Proponuję ją wgrać to miną.
  3. Kacper zrobiłem jak wrzucić, bo pprzecież np. twrp.img i tak zrobiłem.
  4. Sprawdzalem na 3 portach w laptope a wszystkie dzialaja, nie potrafię powtorzyc ale zaraz wyskakuje ze tam cos problem fastbot na czerwno i mnostwo czerwonych liter. Kiedys poszlo wedlug poradnika a teraz ewidentny error.
  5. NETOPER proszę scren , blagam Cie pomóż.
  6. Jeszcze raz bardzo prosze o pomoc, bo to dla mnie ważne może któryś z adminów w miarę czasu wytłumaczy. Nawet ktoryś z userow a takich jest dużo którzy siedzą w temacie cieszyłbym się, gdyby wytlumaczyli, bo w sumie wersja telefonu nieważna, bo wszędzie się podobnie instaluje, tylko zawsze mam z tym problem. Może ktoś będzie tak miły.
  7. Jak w temacie i to naprawdę nie żart, wykonywałem dokładnie jak w tutorialu podał szanowny kolega Kacper Skrzypek , którego naprawdę cenie. Mam twrp pod ten model stosuję się dokładnie do zaleceń Kacpra wykonuje w to w ściągniętym - platform-tools_r34.0.5-windows- jest rozpakowane na dysku C - i twrp najnowsze dla tego modelu twrp-3.7.0_12-0-sunstone-TeamWin i nie daję rady. Bardzo proszę o łopatologiczna pomoc, bo nieraz miałem z tym delikatne problemy, ale teraz według wskazówek kabel do telefonu, ustawiony w fonie fastboot i nie daje rady.
  8. Czy ja wiem, czy źle? Robiłem wieczorkiem zmarznięty delikatny deszczyk :
  9. Chwilowo-przez 2 miesiące nie miałem modelu Redmi Note 12 5G (Sunstone). Niestety byl w lombardzie nie miałem kasy. I teraz na forum nie mogę znaleźć najnowszego softu - choćby wersji rozwojowej i stabilnej. Chciałby telefon wyzerowany oczywiście odblokowany bootloader. Ktoś ma namiary na nasz soft z forum czy też z innych krajów gdzie jest nagrywanie. Bardzo proszę Grono o pomoc.
  10. Hmm co kto lubi ale po co z Ali ściągać i czekać skoro można u nas kupić dobre a do tego konkretne szkło na wyświetlacz i na obiektywy ??
  11. V14.0.23.9.18.DEV niestety ma te problemy - ostatnio zglupialem - cały dzwiek wysiadl - ktos dzwoni do mnie licznik idzie i nic nie słychać - i w drugą stronę to samo. Dopiero flashowanie i chwilowo działa.
  12. Przeflaszuj go jeszcze raz ja mam np. wersję DEV i zero problemów.
  13. Hmm trochę niepotrzebne czekanie jeszcze tydzien ja przeważnie utworzę konto, podepnę i czekam te 168 h a potem po odblokowaniu można robić co kto chce. A mi na przyklad kiedyś wywalilo ze musze czekac 360 h nie mam pojęcia od czego to zalezy.
  14. Jeżeli ktoś boi się, że coś zepsuje, nie czuje się na silach zrobić tego samemu to naprawdę warto. Panowie wiedzą co robią i proponują profesjonalną usługę.
  15. Najwyraźniej w Mi Box nie masz Chromecasta i nie ma opcji rzucenia obrazu z telefonu i może się mylę, ale raczej nic z tym nie zrobisz.
  16. Dzięki Master za tę aplikację, bo mnie to ściszanie bardzo denerwowało.
  17. Adguard jest zawsze instalowany na początku, mam wykupioną wersje chyba tak się to nazywa lifetaime, czyli dożywotnią. Ale Panowie wiecie mam inny problem, z innych aplikacji pójdzie MMS i SMS używam Tetry, bo zostałem zmuszony, ale mój ulubiony Chomp się wywala i wraca do ekranu przy probie napisania i wysłania czegokolwiek. Może mi doradzicie, bo mam wersję darmową, kupiłbym płatną, bo widzę w necie pro, premium, unlocked, ale nie mogą znaleźć opcji wykupienia w programie. Byłbym wdzięczny bardzo za pomoc.
  18. No cóż mi tu działa na wszystkich aplikacjach. Wysłane z mojego 2211133G przy użyciu Tapatalka
  19. No ja niestety jestem fanatykiem [emoji16] Wysłane z mojego Xiaomi 13 przy użyciu Tapatalka
  20. Kasper drogi zapamietam ale już mnie nosilo i z fastbota wgralem fuul format data i dziala. Ktoras aplikacja to uwalila tylko ktora. Teraz znow ponad 100 aplikacji do przywracania i ustawiania ehh. Ale twoje rozwiazanie zostawie sobie w pamieci , pewnie poskutkuje. Szkoda ze nie zobaczylem tego 20 min. wczesniej. Dziekuje i pozdrawiam. P.S. Zapisałem to sobie w notatniku i wrzuciłem na drugi dysk w kompie nawet w razie awarii Twoja pomoc mi nie ucieknie.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...