-
Postów
948 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane w rankingu
10
Treść opublikowana przez kris68
-
Jak wgrac twrp do redmi note 12 5 g? Poważne pytanie.
kris68 odpowiedział(a) na kris68 temat w Dyskusja ogólna
Kacper zrobiłem jak wrzucić, bo pprzecież np. twrp.img i tak zrobiłem. -
Jak wgrac twrp do redmi note 12 5 g? Poważne pytanie.
kris68 odpowiedział(a) na kris68 temat w Dyskusja ogólna
-
Jak wgrac twrp do redmi note 12 5 g? Poważne pytanie.
kris68 odpowiedział(a) na kris68 temat w Dyskusja ogólna
Sprawdzalem na 3 portach w laptope a wszystkie dzialaja, nie potrafię powtorzyc ale zaraz wyskakuje ze tam cos problem fastbot na czerwno i mnostwo czerwonych liter. Kiedys poszlo wedlug poradnika a teraz ewidentny error. -
Jak wgrac twrp do redmi note 12 5 g? Poważne pytanie.
kris68 odpowiedział(a) na kris68 temat w Dyskusja ogólna
-
Jak wgrac twrp do redmi note 12 5 g? Poważne pytanie.
kris68 odpowiedział(a) na kris68 temat w Dyskusja ogólna
Jeszcze raz bardzo prosze o pomoc, bo to dla mnie ważne może któryś z adminów w miarę czasu wytłumaczy. Nawet ktoryś z userow a takich jest dużo którzy siedzą w temacie cieszyłbym się, gdyby wytlumaczyli, bo w sumie wersja telefonu nieważna, bo wszędzie się podobnie instaluje, tylko zawsze mam z tym problem. Może ktoś będzie tak miły. -
Jak w temacie i to naprawdę nie żart, wykonywałem dokładnie jak w tutorialu podał szanowny kolega Kacper Skrzypek , którego naprawdę cenie. Mam twrp pod ten model stosuję się dokładnie do zaleceń Kacpra wykonuje w to w ściągniętym - platform-tools_r34.0.5-windows- jest rozpakowane na dysku C - i twrp najnowsze dla tego modelu twrp-3.7.0_12-0-sunstone-TeamWin i nie daję rady. Bardzo proszę o łopatologiczna pomoc, bo nieraz miałem z tym delikatne problemy, ale teraz według wskazówek kabel do telefonu, ustawiony w fonie fastboot i nie daje rady.
-
-
Redmi Note 12 4G/5G - dyskusja ogólna, wątek zbiorczy
kris68 odpowiedział(a) na Kacper Skrzypek temat w Dyskusja ogólna
Chwilowo-przez 2 miesiące nie miałem modelu Redmi Note 12 5G (Sunstone). Niestety byl w lombardzie nie miałem kasy. I teraz na forum nie mogę znaleźć najnowszego softu - choćby wersji rozwojowej i stabilnej. Chciałby telefon wyzerowany oczywiście odblokowany bootloader. Ktoś ma namiary na nasz soft z forum czy też z innych krajów gdzie jest nagrywanie. Bardzo proszę Grono o pomoc. -
Redmi Note 12 Pro 4G/5G/+ - dyskusja ogólna, wątek zbiorczy
kris68 odpowiedział(a) na Kacper Skrzypek temat w Dyskusja ogólna
Hmm co kto lubi ale po co z Ali ściągać i czekać skoro można u nas kupić dobre a do tego konkretne szkło na wyświetlacz i na obiektywy ?? -
Dziękuję na to nie wpadłem .
-
[POMOCY] Mój Xiaomi 13 zwariował, mnóstwo problemów!!!
kris68 odpowiedział(a) na grzeg8102 pytanie w Problemy techniczne
Przeflaszuj go jeszcze raz ja mam np. wersję DEV i zero problemów. -
Instalacja softu z nagrywaniem rozmów w POCO F5 PRO, Xiaomi 13T Pro
kris68 odpowiedział(a) na Acid temat w Aktualności serwisowe
Jeżeli ktoś boi się, że coś zepsuje, nie czuje się na silach zrobić tego samemu to naprawdę warto. Panowie wiedzą co robią i proponują profesjonalną usługę. -
Najwyraźniej w Mi Box nie masz Chromecasta i nie ma opcji rzucenia obrazu z telefonu i może się mylę, ale raczej nic z tym nie zrobisz.
-
Dzięki Master za tę aplikację, bo mnie to ściszanie bardzo denerwowało.
-
Adguard jest zawsze instalowany na początku, mam wykupioną wersje chyba tak się to nazywa lifetaime, czyli dożywotnią. Ale Panowie wiecie mam inny problem, z innych aplikacji pójdzie MMS i SMS używam Tetry, bo zostałem zmuszony, ale mój ulubiony Chomp się wywala i wraca do ekranu przy probie napisania i wysłania czegokolwiek. Może mi doradzicie, bo mam wersję darmową, kupiłbym płatną, bo widzę w necie pro, premium, unlocked, ale nie mogą znaleźć opcji wykupienia w programie. Byłbym wdzięczny bardzo za pomoc.
-
No cóż mi tu działa na wszystkich aplikacjach. Wysłane z mojego 2211133G przy użyciu Tapatalka
-
Xiaomi 12 - nie można zaktualizować romu global
kris68 odpowiedział(a) na AmyS temat w Dyskusja ogólna
No ja niestety jestem fanatykiem [emoji16] Wysłane z mojego Xiaomi 13 przy użyciu Tapatalka- 21 odpowiedzi
-
Dlaczego w sofcie DEV przestalo pojawiac sie nagrywanie?
kris68 odpowiedział(a) na kris68 temat w Bugi w ROMach MIUIPolska/Xiaomi.eu
Kasper drogi zapamietam ale już mnie nosilo i z fastbota wgralem fuul format data i dziala. Ktoras aplikacja to uwalila tylko ktora. Teraz znow ponad 100 aplikacji do przywracania i ustawiania ehh. Ale twoje rozwiazanie zostawie sobie w pamieci , pewnie poskutkuje. Szkoda ze nie zobaczylem tego 20 min. wczesniej. Dziekuje i pozdrawiam. P.S. Zapisałem to sobie w notatniku i wrzuciłem na drugi dysk w kompie nawet w razie awarii Twoja pomoc mi nie ucieknie. -
Dlaczego w sofcie DEV przestalo pojawiac sie nagrywanie?
kris68 odpowiedział(a) na kris68 temat w Bugi w ROMach MIUIPolska/Xiaomi.eu
Jak to zrobić??
