Jump to content

Yaxiz

Użytkownicy
 • Posts

  5
 • Joined

 • Last visited

Yaxiz's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

0

Reputation

 1. Witam. Kupiłem 8pro i niestety ale mam, duże, problemy, a, niestety spóźniłem się o, dzień, żeby zrobić zwrot. Telefon mimo, że najbliżej ma do macierzystego nadajnika to dość szybko przechodzi w roaming. Nie przeszkadzało by mi to gdyby nie główny problem. Jak jestem w roamingu to nie jestem wstanie prowadzić rozmów, osoba z, która, rozmawiam mnie nie słyszy mimo że ja, słyszę doskonale. Ciekawostka jest to, że bracia też kupili 8pro tylko oni wersję 64 ja 128. Im też wchodzi w roaming ale normalnie mogą rozmawiać i podczas połączenia jest ikona HD a u mnie nie ma. Jakieś pomysły?
 2. Może wrzucił byś filmik dla, wszystkich? Drugiego telefonu nie testowalem, bo coraz więcej czytalem o problemach i nawet nie odebrałem.
 3. Tak, pierwsze jest z internetu mobilnego s8, po prostu podłączyłem się pod hotspot zrobionego z s8 Drugi to mobilny z poco. Po prostu nie działa na nim internet mobilny i tyle. Nic się nie działo w temacie, więc go oddałem. Zamówiłem kolejnego, jak będzie ten sam problem to porostu ten telefon jest wadliwy. Jeżeli chodzi o roaming to akurat najbliżej mnie jest nadajnik z play i z play jest najlepszy internet dlatego w tej sieci jestem. W roamingu speed test zostałby wykonany tylko byłoby niskie wartości a tutaj nie jest wstanie go zrobić.
 4. Co zauważyłem, zrobiłem aktualizacje miui i działało przez chwilę, co ciekawe po aktualizacji koło zasięgu było 4g zamiast lte, teraz znowu pokazuje lte i znowu problem, jak wymusiłem pracę w 3g internet działa poprawnie
 5. Witam, robiłem speed test i niestety nie wygląda dobrze, tylko raz udało się w pełni go wykonać, internet ledwo, co działa. Strony ładują się po 2 min. Robiłem też speedtest na samsungu galaxy s9 i i tu wychodzi super. Jak udostępniłem z, Samsunga to też wychodzi super. Też ktoś ma taki problem? Bo jest to znacząco denerwujące i jestem nawet zdecydowany zwrócić telefon. Wrzucam screeny z Samsunga i z poco
×
×
 • Create New...