-
Postów
10 154 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane w rankingu
122
Treść opublikowana przez Nezumi
-
Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum. Było poruszane w pierwszych tematach o miui10.
-
Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
-
Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum. https://miuipolska.pl/forum/topic/35190-problem-z-aparatem-w-aplikacjach/?tab=comments#comment-449189
-
Redmi 5 aparat przybliża obraz w snapchacie i błędy
Nezumi odpowiedział(a) na Fajnaloszka temat w Kosz
Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum. -
Kupowałem tutaj: https://x-sklep.pl/product-pol-4589-Xiaomi-Mi-8-64GB-Czarny-GLOBAL-CE.html niestety, mają tylko wersję 6/64 Obstawiam, że jeden (droższy) to tzw "wersja Global" a drugi (tańszy) to CN z wgranym softem Global.
-
Trzymałbym jeszcze pod tą ładowarką i próbował wejść w Fastboot lub recovery, a jak to się uda, to wgrałbym soft ponownie. Może by zatrybił? Podobny problem mialem kiedyś z Redmi 2 i się okazało, że się APN ustawiły na domyślnie, a była tam karta Plusa i fon się cały czas grzał, gubił zasieg, wariował, po ustawieniu APN ponownie na te od Plusa, problem zniknął, więc być może masz problem z SIM, albo APN, może się coś skopało przy aktu? Kto to wie...
-
Przycinka podczas włączania danych mobilnych/wifi
Nezumi odpowiedział(a) na Bienio temat w Problemy techniczne
@Bienio Z prostrzych rozwiązań... ustawienia fabryczne. Z ciut trudniejszych... przejście na global dev lub soft xiaomi.eu. PS: Poprawiłem Twój temat, na przywszłość zapisuj go dokładniej. -
Plus nie ma roamingu krajowego... Plus/Plush działa jedynie na nadajnikach Plusa i nikogo więcej. Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
-
Przycinka podczas włączania danych mobilnych/wifi
Nezumi odpowiedział(a) na Bienio temat w Problemy techniczne
1. Wróżek nie ma, podaj więcej info jak np wersja softu... 2.Normalne... Przecież aparat jest ruchomy, ma ruchome części, więc normalne, że optyka aparatu może wydawać jakiś dźwięk... -
Cóż... Masz 2 wyjścia... spróbować ustawień fabrycznych, albo... wgrywać aktualizacje ręcznie ponownie.
-
@DawidK Nie do końca temat na takie "porównania", ale niech będzie... Chcąc wydać taką kasę raz na x lat, warto celować w wysokie półki, racja, ale trzeba też pamiętać, że aktualnie jeżeli chodzi o samą wydajność, to fon za ~1000-1200zł wiele przez 2-3lata nie ucierpi (mam tu na mysli z nowszych np 8SE/A2). Zasadnicze pytanie brzmi, czy potrzebujesz wydawać tyle? Czy zależy Ci na flagowcu raz na 3 lata? Sam aktualnie Mi8 kupuję, po 2 latach z Mi5 (żal mi się rozstawać, tak wiernie służy, sobie skitram jako awaryjniaka ) w PL w niezłych pieniądzach z 24msc gw. (jak chcesz to pisz PW, podeśle link do sklepu, ale się spiesz, bo koleś ma tylko 14 sztuk, jest to pre-ord wersji global), bo po prostu flagowca potrzebuję, ale znam osoby, co kupują właśnie takie mid-high fony(MiMax/8SE/A2, co cosik z Honorków) i też sobie te 2-3lata bez problemu dają radę.
-
Koleś... Jakim wyższym stanowisku? Przeczytaj, czym jest moderator na forum i czym się zajmuje, a potem pierdziel. To, ze jestem tutaj modem, nie znaczy, że mam sie znac na każdym szczególe związanym z Java i zapisami w plikach sys. Napisałem jasno, bazuje na opisie od autora. Masz zastrzeżenia do tego moda? OK! Nie ma problemu, wypisz co Ci nie pasuje, na jakiej podstawie, ale do cholery jasnej nie atakuj innych uczestników dyskusji. No dobrze, wszystko rozumiem, ale to nie upoważnia pana @devho do bycia... ekhem... nie napisze kim/czym, obrażania innych, poniżania ich. Nie musimy się lubić, aby się szanować. Nie jestem JavaDev'em, nie siedzę w tym na tyle, aby się orientować w szczegółach dot. modyfikacji androida. Tylko o to chodzi. Gdyby @devho napisał coś w stylu "Ten mod nie daje QC, a jedynie podnosi temp." i podał dowody na to, to OK, 0 problemu, ale napisał pół zdania za dużo. EOT. Nie jestem tutaj od tego, aby uczyć ludzi kultury, czy też szacunku, chociaż minimalnego do uczestników dyskusji, czy też rozróżniania ataku od zwrócenia uwagi. Następnym razem będę wykorzystywać moją "wiedze moderatorską" i po prostu wlepiać warny, bez wyjaśnień, bez dyskutowania, czy słusznie. Mam po prostu dość grania "dobrego gliny" i tłumaczenia. Wydawało mi się, że lepiej edukować, niż karać, ale jak tak patrzę na niektórych, to tracę wiarę w to założenie...
-
Kultury może troszkę co? Tak minimum szacunku do osoby, do której się zwracasz. Ekhem: Z opisu moda wynika, że nie, nie zwiększa jedynie temperatur. Bazuję na informacjach otrzymanych od autora moda... Pomijam fakt, że autor sam moda testował. Także na przyszłość, zamiast najeżdżać na oponenta w dyskusji, polecam się wstrzymać i przedstawić argumenty za/przeciw...
-
http://micenter.pl
-
Że się tak wyrażę.... Wymienił stryjek siekierkę na kijek .
-
@wolf To nie chcesz widzieć pleców mojej Mi5 po ponad 2latach . Ramka obita w 2 miejscach (bo telefon postanowił sobie zjechać z płaskiego stołu), a plecy wyglądają jakby je ktoś przeciągną pod kilem . Do tego stopnia, że ostatnio zamówiłem plecki do Mi5 zamienne, aby w razie co, sobie wymienić, jak już będzie tragicznie . Niebieska Mi8 mnie strasznie intryguje, ale jeżeli to ma być nieużyteczne, problematyczne, a do tego kolor ma być jasny, nie ciemny, to już wolę czarną, białej patykiem nie tknę, godzi mój gust, po prostu muszę mieć czarną pełną tafle na przodzie, wtedy nie widać ramki wyświetlacza i daje lepsze uczucie "emejzingu" .
-
Całe szczęście, nie zlicze ile razy Mi5 mi zjechała i cudem jedynie się gdzieś ramka wgniotła, bez uszczerbku na ekranie . Poluje na niebieską, ale jeżeli to jest bardziej jasny, niż ciemny niebieski, to już wolę tą czarną .
-
Czyli to samo, co z Mi5... ehhhh... Znowu będę mieć problem, chować w case i tracić urok telefonu, czy pogodzic się z rysami i palcowaniem... Oglądałem, ale filmiki na YT jedno, a real fotki od kogoś z domku drugie . Zawsze jakiś dodatkowy punkt odniesienia, a widzę po aliex, że się niebieskie sprzedają lepiej niż białe i czarne .
-
Może Mi8 SE?
-
Przymierzam się do zakupu Mi8, ktoś móglby mi powiedzieć: 1. Czy na plecach jest szkło? 2. Byłbym również wdzięczny za jakieś fotki niebieskiej Mi8, jeżeli ktoś posiada .
-
Spróbuj i zobacz... Przecież wróżek tutaj nie ma...
-
Problem zgłoszony w temacie został rozwiązany, a wątek zamknięty.
-
Ja bym dał, zapłacił to 60zł i miał problem z głowy.
-
No nie, trzeba zdjąć klapę, wyprostować/wymienić przycisk, sprawdzić, czy działa poprawnie. Co więcej pamiętaj, że serwis zawsze daje sobie zapas czasu, tak na wszelki.
-
Za 60zł to ja bym się nawet nie zastanawial nad rozbieraniem i zabawą sam...
