Morton

Użytkownicy
 • Content Count

  96
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutral

About Morton

 • Rank
  Zaawansowany

Dodatkowe

 • Smartfon
  Xiaomi mi5 64GB Blac

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Morton

  Xiaomi MI5 - Problem z ładowaniem

  Oryginalny kabel?? Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
 2. Morton

  Xiaomi MI5 - Problem z ładowaniem

  Moim zdaniem to uszkodzenie baterii. Miałem podobnie. Wymiana baterii pomogła. Mój ładował się do 15% Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
 3. Witam. Mam telefon od znajomego, był użytkowany z MIUIPOLSKA, wszystko działało, zrobiłem full wipe i przeniesienie wszystkich danych i ustawień z poprzedniego telefonu na ten mi5. Korzystam na codzień z dwóch różnych sieci - w domu i w pracy. Na poprzednim telefonie mi4c wszędzie Wifi działało, na tym mi5 w domu wszystko działa idealnie a w pracy i wielu innych miejscach po połączeniu z siecią połączenie jest w statusie "Połączony, brak internetu". Hotspot jest wyłączony, DHCP jest włączone, adres IP otrzymuję, sieć zabezpieczona WPA2 PSK, próbowałem już usunąć sieć i wpisać hasło od nowa - bez rezultatu. Wczoraj zrobiłem wipe systemu i ponowną instalacja + wipe dalvik + cache. Brak rezultatu, dziś jest to samo. Obecnie jest najnowszy rom MIUIPOLSKA. Proszę o pomoc
 4. Morton

  Xiaomi mi5 spadek pojemności baterii

  To co pisałem dotyczy ładowania ładowarka bez QC
 5. Morton

  Xiaomi mi5 spadek pojemności baterii

  O to mamy podobny wynik. Gdzie kupiłeś baterie?
 6. Morton

  Xiaomi mi5 spadek pojemności baterii

  Taka łatwa ta wymiana znowu nie jest. A mówiąc że nie dbasz za bardzo to co masz na myśli? Jak jej używasz?
 7. Morton

  MMS w sieci Plus nie działa Rom Eu

  Na PLUS mam tak samo. Tylko na plus rzadko mmsy dostaje Rzadko wyłączam transfer ale w ciągu roku użytkowania miuipolska na pewno bym zauważył jakby wyłączenie transferu blokowało MMS. Chociaż jak chcesz to wyślij mi jakiś MMS ja wyłącze transfer i sprawdzimy [emoji6]. Ja mam tak apn, sprawdź czy masz tak samo.
 8. Morton

  MMS w sieci Plus nie działa Rom Eu

  Ja tu nie mam nic wpisane. Wersja MIUI POLSKA. Czyli to samo praktycznie. Miałem global jak kupiłem telefon przez parę dni.
 9. Morton

  MMS w sieci Plus nie działa Rom Eu

  Nie spotkałem się z czymś takim. Ja mam wersję 7.8.24 i jest ok [emoji108]
 10. Morton

  MMS w sieci Plus nie działa Rom Eu

  Zajrzyj tutaj
 11. Witam. Używam mi5 od 15 miesięcy. Ładuje telefon raz dziennie bo dużo z niego korzystam. Ale staram się nie ładować do 100% ani trzymać przy ładowarce po naładowaniu, unikam przegrzania baterii, ogółem staram się dbać o nią. Mam miernik elektroniczny i od 10% do 90% wchodzi mi około 1500mah. Czas pracy na baterii bardzo krótki do tego jak podłącze pod ładowanie mając 8% to potrafi do 18% w minute wskoczyć. To mi wskazuje na zużycie baterii. Ale po około 380 cyklach? Jeśli możecie to podzielcie się opinią na temat swoich baterii - jak długo i jak używacie swojego mi5 i jak odczuwacie spadek pojemności? Jeśli ktoś może to niech się też podzieli wynikiem z Accubattery, chce się dowiedzieć, czy tylko trafiłem na taką sztukę mało trwała, czy może coś robię nie tak. Opinie głównie opieram na tym że telefon bardzo szybko się ładuje i rozladowuje.
 12. Morton

  Mi 5 - pytania ogólne - watek zbiorczy

  To zdradz jeszcze jakieś info kiedy najbliższa wersja na mi5 choćby miui9
 13. Morton

  Mi 5 - pytania ogólne - watek zbiorczy

  Nie znalazłem informacji, może ktoś wie, dlaczego od 20 lipca nie ma aktualizacji na mi5 w MIUIPOLSKA? Kwestia przygotowywania wersji MIUI 9?
 14. Czy działa na mi5? Zainstalowałem przez TWRP i nie widzę żadnej różnicy w zdjęciach ani w aplikacji aparat. Skąd poznać czy to działa?