Morton

Użytkownicy
 • Content Count

  96
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutral

About Morton

 • Rank
  Zaawansowany

Dodatkowe

 • Smartfon
  Xiaomi mi5 64GB Blac

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Oryginalny kabel?? Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
 2. Moim zdaniem to uszkodzenie baterii. Miałem podobnie. Wymiana baterii pomogła. Mój ładował się do 15% Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
 3. Witam. Mam telefon od znajomego, był użytkowany z MIUIPOLSKA, wszystko działało, zrobiłem full wipe i przeniesienie wszystkich danych i ustawień z poprzedniego telefonu na ten mi5. Korzystam na codzień z dwóch różnych sieci - w domu i w pracy. Na poprzednim telefonie mi4c wszędzie Wifi działało, na tym mi5 w domu wszystko działa idealnie a w pracy i wielu innych miejscach po połączeniu z siecią połączenie jest w statusie "Połączony, brak internetu". Hotspot jest wyłączony, DHCP jest włączone, adres IP otrzymuję, sieć zabezpieczona WPA2 PSK, próbowałem już usunąć sieć i wpisać hasło od nowa - bez rezultatu. Wczoraj zrobiłem wipe systemu i ponowną instalacja + wipe dalvik + cache. Brak rezultatu, dziś jest to samo. Obecnie jest najnowszy rom MIUIPOLSKA. Proszę o pomoc
 4. To co pisałem dotyczy ładowania ładowarka bez QC
 5. O to mamy podobny wynik. Gdzie kupiłeś baterie?
 6. Taka łatwa ta wymiana znowu nie jest. A mówiąc że nie dbasz za bardzo to co masz na myśli? Jak jej używasz?
 7. Na PLUS mam tak samo. Tylko na plus rzadko mmsy dostaje Rzadko wyłączam transfer ale w ciągu roku użytkowania miuipolska na pewno bym zauważył jakby wyłączenie transferu blokowało MMS. Chociaż jak chcesz to wyślij mi jakiś MMS ja wyłącze transfer i sprawdzimy [emoji6]. Ja mam tak apn, sprawdź czy masz tak samo.
 8. Ja tu nie mam nic wpisane. Wersja MIUI POLSKA. Czyli to samo praktycznie. Miałem global jak kupiłem telefon przez parę dni.
 9. Nie spotkałem się z czymś takim. Ja mam wersję 7.8.24 i jest ok [emoji108]
 10. Witam. Używam mi5 od 15 miesięcy. Ładuje telefon raz dziennie bo dużo z niego korzystam. Ale staram się nie ładować do 100% ani trzymać przy ładowarce po naładowaniu, unikam przegrzania baterii, ogółem staram się dbać o nią. Mam miernik elektroniczny i od 10% do 90% wchodzi mi około 1500mah. Czas pracy na baterii bardzo krótki do tego jak podłącze pod ładowanie mając 8% to potrafi do 18% w minute wskoczyć. To mi wskazuje na zużycie baterii. Ale po około 380 cyklach? Jeśli możecie to podzielcie się opinią na temat swoich baterii - jak długo i jak używacie swojego mi5 i jak odczuwacie spadek pojemności? Jeśli ktoś może to niech się też podzieli wynikiem z Accubattery, chce się dowiedzieć, czy tylko trafiłem na taką sztukę mało trwała, czy może coś robię nie tak. Opinie głównie opieram na tym że telefon bardzo szybko się ładuje i rozladowuje.
 11. To zdradz jeszcze jakieś info kiedy najbliższa wersja na mi5 choćby miui9
 12. Nie znalazłem informacji, może ktoś wie, dlaczego od 20 lipca nie ma aktualizacji na mi5 w MIUIPOLSKA? Kwestia przygotowywania wersji MIUI 9?
 13. Czy działa na mi5? Zainstalowałem przez TWRP i nie widzę żadnej różnicy w zdjęciach ani w aplikacji aparat. Skąd poznać czy to działa?