Karenz

Użytkownicy
 • Content Count

  32
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About Karenz

 • Rank
  Użytkownik

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. W skrócie odblokowałem botloder z komend w cmd , wgrałem magisk rozszerzyłem pamięć wew o kartę pamięci (mój błąd). Niestety po aktualizacji do androida 9 zaczęły się cyrki a telefon nie przyjmował nowych aktualizacji (błąd instalacji na 30%).Kolejno wywaliłem magisk , nie pomogło , zmieniłem karte na pamięć zew , nie pomogło , teraz zrobiłem przywróc dane fabryczne i dalej nie działają aktualizacje. Nie muszę wspominać że wersja listopadowa andorida jest mocno zbugowana i są problemy choćby z aparatem. Wygląda więc na to że będę musiał odesłać telefon na gwarancje , pytanie jak zablokować botloader chyba że macie jakiś pomysł.
 2. nic nie działało więc kupiłem ekran za 130 zł i sam go wymieniłem. Teraz mam jedno pytanie czy podświetlenie panelu funkcyjnego (z "guzikami") jest realizowane przez ekran czy coś innego ? bo u mnie ledwo i krzywo podświetla więc albo to błąd montażu albo marna jakość tego ekranu
 3. wypięła mi się prawdopodobnie taśma i nic nie mogę zrobić więc jak mam coś wgrać w reconvetry komputer nie widzi telefonu
 4. odpalam i nic to nie daje bo telefonu nie widać jako urządzenie masowe
 5. Pękł mi ekran jakiś miesiąc temu więc zamówiłem nowego mi a2 lite którego odbieram dopiero jutro a wczoraj jak na złość ekran przestał działać. Przestało działać również podświetlenie guzików co jest dziwne. Telefon nie jest zabezpieczony pinem ani blokadą ekranu, potrzebuje wyciągnąć z niego zdjęcia ma on zrobionego roota i wgrane twrp. Czy jest jakiś sposób aby podłączyć go w trybie przesyłu danych a nie ładowania do komputera ?
 6. Karenz

  Kupno xiaomi w proline

  Jak to możliwe że a2 lite 4gb jest droższe na aliexpresie niż proline z vat ?
 7. Karenz

  Tryb cichy dual sim

  Szukam aplikacji wzorowanej na tej wbudowanej w miu czyli godziny ciszy z podziałem na dual sim. W miu można ustawiać ogólnie wyciszenie miedzy jakimiś godzinami dla całego telefonu. A ja potrzebuje coś takiego dla 2 sima żeby go wyciszało po godzinach pracy.
 8. Karenz

  Kolejny telefon nie do grania

  Mój redmi note 3 pro spadł z dachu i ekran zdobi piękny pajączek dlatego potrzebuje kupić nowy telefon. Telefon używam tylko i wyłącznie do przeglądania fejsika w pracy oraz co ważne jako radio internetowe w samochodzie + yanosik + google maps i takie wykorzystanie jest kluczowe. Budżet jest praktyczne nie ograniczony tylko że mojej potrzeby raczej nie potrzebują kupowania MI 8. Wymagania min. 3 gb RAM lub więcej Popularny i nowy model tak aby można było zdobyć łatwo roota i akcesoria Ekran czym mniejszy tym lepszy ten który mam teraz jest nawet za duży. Zakup planuje na aliexpresie u goldwaya bo kupiłem tam 4 telefony bez żadnego problemu i vatu. Pytanie czy da się kupić bez tego gówno ubezpieczania za 10$
 9. Karenz

  Spuchnięta bateria

  Zaczęło rozsadzać mi obudowę , telefon mam już rok i 2-3 miesiące czy to trochę nie za wcześnie ? Gdzie można kupić oryginalna baterie ? Używam ładowarki 2 A bo telefon ma quick charge 2.0 czy to załatwiło baterie ?
 10. Karenz

  Root dla Redmi Note 3 Pro

  Lipa i tyle Pierwsza aktualizacja i mimo że coś tam twrp mielił to roota już nie miałem , dodatkowo pokopał coś z gps
 11. Karenz

  Czytnik/antena SIM

  Czy jest inny sposób na przenośny punkt dostępu do internetu w zagranicznych podróżach gdzie laptop był by za ciężki
 12. Karenz

  Czytnik/antena SIM

  Chciał bym kupić mi pad 3 ale niestety nie ma slotu na sim. Czy można taki problem rozwiązać routerem na micro usb ?
 13. Mam problem z budzikiem otóż systemowy budzik działa dobrze ale nie jest mnie w stanie mnie obudzić , od lat używam Timley ale na miu działa on poprawnie . Budzik zadzwoni jeżeli odblokuje ekran wcześniej , tzw dla aplikacji jest godzina 24 nawet o 8 rano a ta godzina aktualizuje się dopiero po odblokowaniu ekranu , widać zresztą przez ułamek sekundy wyświetla jeszcze czas ostatniego zablokowania ekranu jako aktualną godzinę . Nie mam ustawionych cichych godzin cały problem leży w tym że aplikacja wydaje się zahibernowana .
 14. Karenz

  Root dla Redmi Note 3 Pro

  Jest root dla miu 8.0.1.0 global ?