Jump to content

Arki

Użytkownicy
 • Posts

  11
 • Joined

 • Last visited

Informacje osobiste

 • Płeć
  Mężczyzna

Dodatkowe

 • Smartfon
  Mi4W

Recent Profile Visitors

541 profile views

Arki's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

2

Reputation

 1. Od wczoraj mam MIUI 10. W MIUI 9 była opcja odblokowania ekranu za pomocą PIN z pominięciem ekranu blokady. W MIUI 10 nie widzę tej opcji. Nie używam ekranu blokady i lubię jak po wybudzeniu telefonu wpisuję PIN i widzę pulpit. Czy wyrzucili tą opcję z 10tki czy gdzieś przenieśli?
 2. Nie mogłem sobie z tym poradzić na 4.4. Przeszedłem na andka marshmallow i problem znikł. Nie pamiętam czy na 4.4 było to inteligentne oszczędzanie baterii. W 6.0 na wszelki wypadek wyłączyłem i od kilku tygodni jest wszystko OK.
 3. Witam, mam problem z synchronizacją maili. Od roku używam programu K9 mail, działał bezbłędnie, a od 2 tygodni przestał mi synchronizować pocztę. Tzn synchronizuje ale dopiero po uruchomieniu programu. Brak synchronizacji w tle. Zainstalowałem na próbę mymail i jest to samo. Testowałem też kilka innych programów pocztowych i bez zmian. Każdy program zachowuje się tak samo, czyli: zaraz po instalacji przez kilka- kilkanaście minut wszystko działa, a potem cisza. - w telefonie nic nie było w tym czasie zmieniane. - wersja romu od dłuższego już czasu ta sama 5.12.4 - w programie K9 mail w ustawieniach kont nic nie zmieniałem. - synchronizacja włączona i w MIUI i w K9 mail. - mam kilka kont pocztowych i problem jest ze wszystkimi. - APN sprawdzone i na wszelki wypadek przywrócone domyślne. - problem jest i na WiFi i na sieci komórkowej. - program K9 mail dodany do autostartu - włączona też kłódka żeby nie usypiał. Wszystkie programy pocztowe zachowują się tak jakby usypiały po pewnym czasie od ostatniej aktywności, ale nie powinny. Na wszelki wypadek przeinstalowałem system i zrobiłem wipe cache. NIE MAM JUŻ POMYSŁU CO MOŻE BYĆ PROBLEMEM :/ Pomóżcie! Pozdrawiam Arki
 4. Witam, czy jest jakaś możliwość ustawienia zegarka MIUI na innym niż domyślnym launcherze. Po przejściu na APEX launcher, w widgetach nie mam zegarka MIUI. Podejrzewam, że ten zegarek jest zaszyty w MiHome, ale może jest jakieś rozwiązanie?
 5. Mam tak samo. U mnie zrobiło się tak po aktualizacji do miui7. Pewnie to poprawią.
 6. Witam wszystkich forumowiczów. Od miesiąca posiadam Mi4, jest to mój pierwszy telefon z MIUI i pierwszy post na tym forum. Ogólnie jestem bardzo zadowolony z posiadanej słuchawki jak i systemu, ale mam jedno drobne pytanie. W opcjach MIUI można ustawić aplikacje domyślne, problem w tym, że to działa bardzo wybiórczo. Domyślnie instalowane aplikacje takie jak dialer i kontakty czy apka do sms wyglądają bardzo ładnie i idealnie komponują się z całym MIUI, ale są tak mocno okrojone z pewnych funkcji, że z ciężkim sercem musiałem wrócić do ulubionych: ExDialer, Chomp sms i QuickPic. Wszystkie te aplikacje ustawiłem w systemie jako domyślne i tu pewne rozczarowanie bo to nie działa do końca tak jak bym chciał. Pierwsze co wymieniłem to aplikację SMS. Bardzo chciałem używać domyślnego dialera z MIUI, bo mi się podobał ale okazało się, że nie współpracuje on z innym programem do smsów, a jedynie z tym z MIUI. Po kliknięciu w ikonkę SMSa w dialerze MIUI zawsze otwierał się program SMS od MIUI, a nie Chomp SMS. Po wyłączeniu w systemie apki SMS od MIUI i po kliknięciu w ikonkę sms nie ma żadnej reakcji. Przycisk jest martwy. Wymieniłem więc dialer i wróciłem do ulubionego ExDialera i tu kolejny problem. Gdy mam nieodebrane połączenie i tapnę na dymek z powiadomieniem to odpala mi się dialer MIUI zamiast ExDialer (mimo że ExDialer mam ustawiony jako domyślny). Pomyślałem sobie, że jak wyłączę dialer MIUI to może zmuszę system do używania innego, zastępczego ale niestety po wyłączeniu, tapnięcie w dymek z powiadomieniem nie powoduje wtedy żadnej reakcji. Podsumowując mój dość długi wywód, chciałem tylko napisać, że fajnie byłoby, żeby aplikacje ustawione jako domyślne, były tymi domyślnymi naprawdę, bo na chwilę obecną mam wrażenie, że ta opcja działa tak, że można sobie ustawić jako domyślną, każdą apkę pod warunkiem że jest to apka z MIUI pozdrawiam Arki
×
×
 • Create New...