Jump to content

Arki

Użytkownicy
 • Content Count

  11
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2 Neutral

About Arki

 • Rank
  Użytkownik

Informacje osobiste

 • Płeć
  Mężczyzna

Dodatkowe

 • Smartfon
  Mi4W

Recent Profile Visitors

421 profile views
 1. Arki

  MIUI 8.7.26

  Od wczoraj mam MIUI 10 na MI4 i wszystko działa ok ale mam jeden problem. Na MIUI 9 miałem ustawione odblokowanie PIN i zaraz po wpisaniu kodu pokazywał się pulpit. Teraz najpierw mam ekran blokady, potem ekran z kodem PIN i dopiero pulpit. Nie mogę znaleźć opcji odblokowania z pominięciem ekranu blokady. W opcjach programistycznych jest możliwość wyłączenia ekranu blokady ale to nie działa z blokadą PIN. Będę wdzięczny za pomoc.
 2. Od wczoraj mam MIUI 10. W MIUI 9 była opcja odblokowania ekranu za pomocą PIN z pominięciem ekranu blokady. W MIUI 10 nie widzę tej opcji. Nie używam ekranu blokady i lubię jak po wybudzeniu telefonu wpisuję PIN i widzę pulpit. Czy wyrzucili tą opcję z 10tki czy gdzieś przenieśli?
 3. Arki

  MIUI 7.9.21

  Czy komuś poza mną po zainstalowaniu 7.9.21 wyskakuje komunikat że aplikacja direct service chce zgody na nawiązywanie połączeń telefonicznych? Co to jest? Zgadzać się czy nie?
 4. Nie mogłem sobie z tym poradzić na 4.4. Przeszedłem na andka marshmallow i problem znikł. Nie pamiętam czy na 4.4 było to inteligentne oszczędzanie baterii. W 6.0 na wszelki wypadek wyłączyłem i od kilku tygodni jest wszystko OK.
 5. Witam, mam problem z synchronizacją maili. Od roku używam programu K9 mail, działał bezbłędnie, a od 2 tygodni przestał mi synchronizować pocztę. Tzn synchronizuje ale dopiero po uruchomieniu programu. Brak synchronizacji w tle. Zainstalowałem na próbę mymail i jest to samo. Testowałem też kilka innych programów pocztowych i bez zmian. Każdy program zachowuje się tak samo, czyli: zaraz po instalacji przez kilka- kilkanaście minut wszystko działa, a potem cisza. - w telefonie nic nie było w tym czasie zmieniane. - wersja romu od dłuższego już czasu ta sama 5.12.4 - w programie K9
 6. Witam, czy jest jakaś możliwość ustawienia zegarka MIUI na innym niż domyślnym launcherze. Po przejściu na APEX launcher, w widgetach nie mam zegarka MIUI. Podejrzewam, że ten zegarek jest zaszyty w MiHome, ale może jest jakieś rozwiązanie?
 7. Mam tak samo. U mnie zrobiło się tak po aktualizacji do miui7. Pewnie to poprawią.
 8. Witam wszystkich forumowiczów. Od miesiąca posiadam Mi4, jest to mój pierwszy telefon z MIUI i pierwszy post na tym forum. Ogólnie jestem bardzo zadowolony z posiadanej słuchawki jak i systemu, ale mam jedno drobne pytanie. W opcjach MIUI można ustawić aplikacje domyślne, problem w tym, że to działa bardzo wybiórczo. Domyślnie instalowane aplikacje takie jak dialer i kontakty czy apka do sms wyglądają bardzo ładnie i idealnie komponują się z całym MIUI, ale są tak mocno okrojone z pewnych funkcji, że z ciężkim sercem musiałem wrócić do ulubionych: ExDialer, Chomp sms i QuickPic. Wszystkie
×
×
 • Create New...