Skocz do zawartości

Tomek5

Użytkownicy
  • Postów

    4
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

Osiągnięcia Tomek5

Mitu

Mitu (1/14)

0

Reputacja

  1. Dobra tak też zrobię, dzięki
  2. Czyli mówić żeby jutro tam podjechać i dać go do naprawy?
  3. Mówił też że do 40 minut więc tak trochę dziwnie się wydaję
  4. Witam. Dzisiaj idąc sobie ulicą upadł mi telefon na kant krawężnika, cudem ekran nie poszedł, lecz mam większy problem, guzik głośności wbił się do środka i od tamtego czasu guziki świrują tzn. blokowanie działa raz na jakiś czas, ściszanie normalnie a podglasnianie jest straszliwie czułe wystarczy dotknąć czubkiem palca i się zglasnia, wie kto czy można to jakoś samemu naprawić, czy dać do serwisu? Byłem w jakimś serwisie i gość mówił że guzik jest tylko wykrzywiony i switche są całe, i mówił że około 60 zł.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...