Skocz do zawartości

Nezumi

VIP
  • Postów

    10 154
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    122

Treść opublikowana przez Nezumi

  1. Tia, niestety 0 efektu. Salon Play mam niedaleko, także se w wolnym czasie podejdę i wymienię kartę i zobaczę potem .
  2. Nie żeby coś, ale u mnie na Mi5 agreguje 1800 z 2100, a czasami nawet 1800 z 2600 w Play, z tym że u mnie zasięg z 2600 jest dość słaby i po połączenie trwa może 5sekund i wraca do agregacji 2100x1800
  3. Podeślij mi jeszcze swoje APN, nawet na PW, aby już syfu nie robić . U mnie opcja "VoLTE" jest wyszarzona z informacją, że karta SIM niby nie wspiera VoLTE z tym, że to w sumie nowa karta .
  4. Nezumi

    Nie mogę wgrać twrp

    Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
  5. Ja bym na starcie spróbował jednak zaktualizować fon... 7.12.7... toż to ponad pół roku na sofcie beta...
  6. Można jakiś dowodzik? Bo mam kilka telefonów w Play, każdy z nich wspiera VoLTE, a jakoś nie ujżałem tego, a sam rzecznik Play'a pisze o tym, że, VoLTE jedynie na iPhone, a z resztą pracują nad prowadzeniem i poinformują gdy wejdzie w życie...
  7. A sprawdziłeś Chmurkę Xiaomi? Jeżeli miałeś synchro z chmurką, to teoretycznie wszystkie dane z galerii powinny być na Twoim koncie Mi.
  8. Jeżeli miernik Ci pokazuje tylko 2.5Ah to cóż, trafiłeś chyba jednak na podróbkę ew używka jakaś.
  9. Grosze. płytka z wejściem kosztuje ~8$ (na allegro pewnie po 20-30zł). Tylko uważaj co kupujesz, bo wersja MTK ma inną i snapdragon ma inną, tutaj masz porównanie: Tak tylko jeszcze się dopytam, zakładam, że testowałeś na różnych kablach USB, a nie wszystko na 1?
  10. Z tego co wiem, to np. CO (Tlenek węgla, zwany również "czadem").
  11. USB uszkodzony, płytka do wymiany.
  12. Nezumi

    Reklamy

    Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum. Oficjalny soft nie ma wyskakujących reklam, któraś z aplikacji którą pobrałeś musi to powodować, ew coś z neta zassałeś .
  13. Może ktoś się walnał i zjadł "i", może miało być "POCOIPHONE" .
  14. Xiaomi chce mieć swojego "Honora", prawdopodobnie do walki na rynku US/UE, ja tej nazwie sukcesów na PL rynku (o ile jakimkolwiek rynku) nie wróżę https://www.spidersweb.pl/2018/07/xiaomi-gielda-pocophone.html
  15. Ze wszystkimi Xiaomi praktycznie jest ten problem w ING od jakiegoś krótszego czasu(jakieś 3tygodnie?). Także polecam przeczekać ew, pisać do supportu ING i korzystac z danych kontaktowych wpisanych w GooglePlay przy apce.
  16. Spore ryzyko, polecam nie ładować i nie obciążać telefonu, używać sms/rozmowa i przy rozmowie raczej krozystałbym z głośnomówiącego. Bateria, nawet lekko zadrapana, może się zachować bardzo nieprzewidywalnie.
  17. Wejdź do TWRP i zainstaluj jeszcze raz aktualizację tą samą, którą masz na telefonie. Nie jest ona kompletna i za jakiś czas możesz znowu nie uruchomić fona, jak nie coś gorszego. Temat zamykam.
  18. 1. Piszesz w dziale MTK, mając Snapdragona, więc się nie dziw, że 0 odzewu, jak temat nie dotyczy Twojego modelu, bo MTK zostało na andku 6.0... 2. Zachowuj się, bo na forum nie ma zastępów ludzi, którzy tylko czekają, aż jaśnie Pan napisze post z problemem, aby ruszyć z pomocą. Ludzie mają życie prywatne i na forum wchodzą raz na jakiś czas, a większość osób to zwykli użytkownicy z podstawową wiedzą... 3. 5sekund szukania na oficjalnym forum globalnym Xiaomi i pierwsza info. Ta słuchawka nie działa z telefonami Xiaomi, a dlaczego? To już się pytaj Plantronicsa, dlaczego ich słuchawka działa tak, a nie inaczej. Problem zgłoszony w temacie został rozwiązany, a wątek zamknięty.
  19. Bo żeś pewnie wcześniej system usunął... Teraz próbuj ponownie instalować .zip który wcześniej wrzucałeś, a jak nie pójdzie, to czeka cię szukanie romu Fastboot i stawianie na czysto przez MiFlash... Miłej nocki.
  20. Szukaj na XDA.
  21. Idziesz według Metody 1: https://miuipolska.pl/instalacja-xiaomi/
  22. To taki pobierasz https://androidfilehost.com/?fid=745425885120720609 -> dla modelu z 2Gb RAM. Upewnij się tylko, czy wersja androida się zgadza, a jeżeli nie (np w aktu jest wyzsza) to zobacz na stare tematy z aktualizacjami na stronie miuipolska) i zobacz co trzeba zrobić, aby zaktualizować porpawnie.
  23. sprawdz na pudle nazwe kodowa (np 2014811)...
  24. Konto Google ostatnio szaleje, mi ostatnio usunęło ponad 150 numerów, tak samo z siebie, wszystko teraz zapisuje sobie na vcard w kilku miejscach...
  25. Jeżeli poczułes swąd to bateria do utylizacji i szukaj nowej. Z bateriami się nie ryzykuje.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...