Cześć. Kupiłem Redmi 5 Plus, wszystko ładnie pięknie chodzi, poza jedna przycinką. W momencie włączenia transferu danych, telefon staje na 3-4 sekundy, nie reaguje na nic, po czym normalnie śmiga. Czy to normalne i tak ma być, czy może to wada. Jeszcze jedno pytanie, czy jak lekko pukniemy w plecki telefonu, to brzęczy w okolicach aparatu ?