-
Postów
10 154 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane w rankingu
122
Treść opublikowana przez Nezumi
-
Xiaomi blokuje powrót do starszego ROM. Prawda?
Nezumi odpowiedział(a) na Vergiliusz temat w Aktualności
Z tego co wyczytałem na en.miui.com, to właśnie się da, nie da się jedynie przez recovery/apke.- 30 odpowiedzi
-
- xiaomi
- blokadarom
-
(i 2 więcej)
Oznaczone tagami:
-
Problem z softem blokuje sie trwp android laduje sie bez konca.
Nezumi odpowiedział(a) na michal310892 temat w Problemy techniczne
W ostateczności jak wszystko zwiedzie, zostaje tryb EDL, ale ja się na tym już nie wyznaje, poradnik do EDL jest na forum w dziale Tutoriale. -
micenter lub https://www.miuiservice.pl/
-
Xiaomi blokuje powrót do starszego ROM. Prawda?
Nezumi odpowiedział(a) na Vergiliusz temat w Aktualności
Z tego co piszą to tak, to zabezpeiczenie blokuje możliwość aktualizacji starszej wersji na nowszą, bo w systemie naliczają się przy rozruchu jakieś numery. Wipe_all powinien czyścić całą pamięć telefonu, a dopiero potem instalować soft, więc teoretycznie licznik powinien się "zerować".- 30 odpowiedzi
-
- 1
-
-
- xiaomi
- blokadarom
-
(i 2 więcej)
Oznaczone tagami:
-
Problem z softem blokuje sie trwp android laduje sie bez konca.
Nezumi odpowiedział(a) na michal310892 temat w Problemy techniczne
Instalując MiFlash instalujesz także sterowniki na nowo. Spróbuj inny kabel. Zainstaluj sobie adb(https://miuipolska.pl/?faqs=jak-zainstalowac-fastbootadb#more-14743), podeponij w domu fon, odpal Fastboot, a potem sprawdź w adb, czy przy komendzie fastboot devices wyskakuje Ci jakieś urządzenie. -
Xiaomi blokuje powrót do starszego ROM. Prawda?
Nezumi odpowiedział(a) na Vergiliusz temat w Aktualności
Nie żeby coś, ale to zabezpiecznie raczej G daje, przy flashowaniu systemu na nowo z opcją wipe_all... Sam zamysł zabezpieczenia jest świetny, przynjamniej ludzie przestaną co chwila wgrywać inny soft, raz starszy, raz nowszy, a potem płakać na forum, że "a mi nie działa buuuuu"...- 30 odpowiedzi
-
- xiaomi
- blokadarom
-
(i 2 więcej)
Oznaczone tagami:
-
Problem z softem blokuje sie trwp android laduje sie bez konca.
Nezumi odpowiedział(a) na michal310892 temat w Problemy techniczne
Nie. Próbuj przeinstalować sterowniki. Telefon próbuj odpalić w trybie Fastboot i dopiero wtedy podłączyć. -
Problem z softem blokuje sie trwp android laduje sie bez konca.
Nezumi odpowiedział(a) na michal310892 temat w Problemy techniczne
Z jakiegoś powodu padl system, jeżeli masz odblokowany BL spróbuj wgrać TWRP i przeprowadzić wipe. -
Telefon wyłącza się całkowicie po zgaszeniu ekranu
Nezumi odpowiedział(a) na DBG temat w Problemy techniczne
To jak masz gdzieś jakiś sprawdzony serwis to daj do nich na diagnoze, takie rzeczy zazwyczaj w kilka h powinni ogarnąć... Niektóre nawet na miejscu to zrobią, bo jeżeli zmiany softu nic nie dają, to problem wydaje się hardware'owy. -
Telefon wyłącza się całkowicie po zgaszeniu ekranu
Nezumi odpowiedział(a) na DBG temat w Problemy techniczne
Może power button wyrobiony, wciska się... -
Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
-
MiCenter naprawia gwarancyjnie jedynie dla IBG, a ten nie wymaga softu producenta... Sferis podał prawidłowo, bo pytałeś o ogół softów (w tym LOS i AOSP), a nie konkretnie o MIUIPL/Xiaomi.eu. Mi sferis jakiś czas temu odpowiedział, że Xiaomi.eu nie powoduje utraty gw i można normalnie z tym softem wysłać na gw. Skończmy już ten temat, bo w dziale "opinie o sprzedawcach" mamy 2 strony z pytaniem o gwarancje... tym samym pytaniem... na które odpowiedź padła w pierwszych... 3(?) postach...
-
zainstaluj apke jeszcze raz, potem zedytuj sobie ekran główny, a jak już posprzątasz, to wtedy usuń apke...
-
Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum / Brak wystarczających informacji.
-
Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
-
Nah, na razie to jest ciekawostka, przynajmniej dopóki nie wejdzie oficjalnie dla każdego .
-
Tak, ale u mnie np. opcja ta była szara z tekstem, że "karta sim nie spełnia wymagań"(co ciekawe, jak miałęm Mi4, to mogłem opcję VoLTE włączac i wyłączać kiedy chce), po aktywacji tym kodem, opcja się włączyła i tylko o to chodzi, w razie gdyby nagle zaczęło VoLTE działać, to nie trzeba będzie potem grzebac po forach i szukać, czy już to jest, czy jeszcze nie. Co do taryfy, to rzecznik mówił w kontekście abonementów, nie wiem jak się będzie mieć sprawa z pre-paid.
-
To jest kod, aby aktywować funkcje w telefonie, nie u operatora. No i z tego co widzisz wyżej, niby działa(też pisałem o iphone dosłownie stronę wcześniej). Ja za dzień/2 jadę do Play i tak wymienić kartę SIM, wymienię, potestuję i dam znać. Może Play testuje i nie daje znać, że to robi, kto tam wie, co oni kombinują. Rzecznik pisal przy wejściu VoLTE dla iphone, że pracują nad resztą urządzeń i ma to działać bez softu operatora.
-
APN nie trzeba grzebać, wystarczy wpisać kod: *#*#86583#*#*
-
aaa po co? W każdym razie.... Ustawienia->Systemowe->SMS.... Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
-
Jaka kopia zapasowa, skąd, po wifi, czy po sieci... Konkrety....
-
Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum. O ten tramwaj co nie chodzi... Jak się nauczysz pisać sensowne tematy z chociaż minimum informacji, poprawnych informacji, to daj znać. Bo jak na razie, post dla postu, sztuka dla sztuki...
-
Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum. Po prostu nie mam sił... zły dział, złe podejście, 0 pomyślunku... Weź sie najpierw za lekturę FAQ i instrukcji instalacji miuipolska na forum i stronie głównej...
-
Bo wgrywasz rom nie dla swojego urządzenia... Piszesz w dziale Redmi4/4Pro... podaj swój model...
-
wejdź w TWRP i ponów instalacje aktu, jeżeli nie możesz wejść w TWRP, to znaczy, że go nie ma i musisz na nowo wgrać TWRP przez adb...
