-
Postów
10 154 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane w rankingu
122
Treść opublikowana przez Nezumi
-
Nie no na 100% ma LTE Band 1 i 3 z FDD-LTE w obsługiwanych no i masz w telefonie opcje "Preferowanej sieci 4G" więc musi być.
-
Klapka jest lewa i to strasznie lewa Zwykły biały gniot pomalowany na czarno Sklep Cię wrobił Radze kupić oryginalną bo i ta klapka może się przyczynić w jakimś stopniu do podwyższenia temperatury Klapki od Redmi są całe w 1 kolorze, czy to czarna, czy turkus, czy róż, zawsze są całe w 1 kolorze, a nie natryskiwane/malowane na dany kolor
-
Próbowałeś ręcznego wybierania sieci? Być może problem leży u operatora, a nie w telefonie... Bo to aż dziwne... W mojej miejscowości z powodu przepełnienia bardzo często zrzuca telefony na 3G+.
-
Zdjęcie ruszone... ale z tego co udało mi się wypatrzeć to posiada 4G B1/3 więc powinno śmigać... Wejdź jak ktoś wyżej pisał w Ustawienia ->Sieci Komórkowe -> Preferowane typy sieci i ustaw tam "H+/4G "
-
Jak ustawisz preferowany 3G to niekiedy jak jest dobry zasięg LTE i tak połączy z LTE sprawdzałem Wstaw fotke z pudła z tyłu, ale pewnie kupiłeś wersję WCDMA
-
Snap"Dragon" Nazwa zobowiązuje Bo jaki to smok, jeżeli ogniem nie zionie? Tak bardziej poważnie, to raczej norma, że tel się nagrzać potrafi od "wysiłku" u mnie na Mi4 przy YT telefon potrafi się po 1h tak nagrzać, że ciężko go chwycić, a jak patrze na temp. to jest 40-45*C
-
Te Youth z tego co widze to Flat po prostu, czyli gorsze komponenty, plastiki, niższa cena, ale kolorki masz Moim zdaniem jak już kupować Piston v3 to kupować aluminiowe w oplatanym kablu
-
Redmi Note 2 - pytania ogólne - wątek zbiorczy
Nezumi odpowiedział(a) na X-SKLEP temat w Dyskusja ogólna
Może i bateria 4200mAh, ale... procek dużo gorszy, grafika także, brak GLONASS (dla kogoś kto używa tel jako GPS dość istotne), no i z tego co czytam to Redmi Note 2 ma dużo lepszy wyświetlacz od tego Elephone. No i do Redmi Note 2 dostaniesz wsparcie z MIUIPolska, a do Elephone? Raczej będzie z tym słabo . Wracając do baterii... ten procek w elephone jest dużo bardziej prądo-żerny od X10 -
Wydaje mi się, że te kolorowe to będą z tej "tańszej" wersji z płaskim kablem. Jeżeli chcesz wziąć dla siebie oraz +~30zł to dla Ciebie nie wydatek, a zależy Ci na jakości to bierz Piston v3 Generation Edition. Czyli czarne Alu, bo te z płaskim kablem to plastiki
-
Wydaje mi się, że to v2 były w wersji kolorowej... v3 nie ma kolorowych odpowiedników... Chyba, że wersja "Flat" jak te np: https://www.xiaomiforsale.com/pl/akcesoria/190-piston-3rd-generation-flat-edition.html. Ja szczerze mogę polecić v3 czarne z obszytym kablem
-
Pobierzcie sobie GPS Test lub jakąś podobną apkę i zobaczcie ile macie satelit podłączonych i jak szybko łapie Fix. Być może jest to kwestia rom i wystarczy tylko podmienić gps.conf z innego ROM a być może to po prostu otoczenie w jakim jesteście... gęste lasy/zabudowania...
-
Xiaomi Mi4i | Problemy z systemem, Google Play Services
Nezumi odpowiedział(a) na Moisuree temat w Problemy techniczne
Próbowałeś po prostu z poziomu telefonu zrobić powrót do fabrycznych? Opcja a jest o ile się nie mylę w wustawienia->kopia i przywracanie... Zawsze możesz też zrobić wipe z poziomu Recovery... O ile 5.8.13 miało już MiRecovery, nie pamiętam w którym dokładnie patchu była ta zmiana, ale wydaje mi się, że od 5.8.6 jest już normalnie MiRecovery. -
Mi4C to jak narazie tylko plotka... będzie lub nie... Mi4W to z tego co mi się wydaje po prostu Mi4 w wersji WCDMA.
-
Mi3 vs LENOVO A8 806 LTE vs Redmi 2s pro
Nezumi odpowiedział(a) na spierniczak temat w Porównanie smartfonów
Jeżeli 16Gb Ci wystarczy to po co Ci więcej? Kwestia osobista... Pytanie: Czy potrzebuje 64Gb czy nie? Odpowiedź Tak/Nie i masz decyzje podjętą -
Mi3 vs LENOVO A8 806 LTE vs Redmi 2s pro
Nezumi odpowiedział(a) na spierniczak temat w Porównanie smartfonów
Bierz Mi3... Lenovo nie bez powodu chce zmienić swoją nazwę i ukryć się pod szyldem "Motorola", a pojedynek Mi3 vs Redmi 2 pro... Chyba wiadomo kto wygra -
Ale ja nie mówię o Mi4i tylko o Mi4 LTE 2/16 1080zł na XFS z VATem
-
To może jak Ci się wydaje 1200zł dużo to Mi4 w wersji 2Gb ram? Zawsze jest to jakiś kompromis
-
2014811 obsługuje FDD-LTE B1/B3: 1800/2100 TDD-LTE B41: 2555-2575 WCDMA 900/1900/2100 GSM 900/1800 2014813 nie obsługuje jedynie WCDMa 900, zamiast tego ma 850 2014815 jest TYLKO na China UNICOM.
-
Ja słuchaweczek używam już od kwietnia i jestem zadowolony dużo lepszy dźwięk niż w a-jays Three
-
Bo żaden telefon z MIUI na andku 5.0 nie otrzymuje aktualizacji teraz? Acid o tym pisał w temacie o ostatniej aktualizacji z 20 sierpnia ;-;
-
Sprawdzony, pewny. Czas 10-40dni zależnie od kaprysów Poczty zazwyczaj w 10-15dni jest
-
Wybierz ten w którym masz najlepsza cene i po problemie Ja zamawiałem w XFS bo zależało mi na czasie.
-
To chyba coś masz inaczej bo u mnie i na Redmi i na Mi4, muszę odpalić listę apek poprzez klawisz z 3 kreskami
-
Nie ma się czego bać
-
Jeżeli chodzi o samą aukcje to wygląda na to, że posiada on 900Hz, ale ja bym pisał do nich z prośbą o zdjęcie z pudełka
