Skocz do zawartości

Nezumi

VIP
  • Postów

    10 154
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    122

Treść opublikowana przez Nezumi

  1. Nie wiem czy dorwiesz wgl jeszcze wersje WCDMA, Buriza coś pisał, że przestali produkować. W MIUIPolska masz już root, a w tle.. siedzi to na co wyrazisz zgodę ;-;
  2. By Buriza: Wystarczyło cofnąć się 1 stronę ;-;
  3. Temat rzeka poruszony po raz n'ty Posiadam wersję 16Gb... Muzykę słucham przez Spotify, dzięki temu oszczędzam masę miejsca (i nie pirace ), zdjęć troszku trzymam (z 200), ale co jakiś czas wrzucam sobie albo na chmurkę, albo na PC, apek troszku mam, do tego z 3 gierki i... jeszcze nie udało mi się zapchać pamięci... aktualnie mam 7Gb wolnej z gierek aktualnie mam HS'a, Deemo, Plage Inc. razem zajmują jakieś 2.5Gb.
  4. Wygląda na oryginalny... ale za tą cenę, masz nowy, z gratisami od Xon24, co prawda z Chin, ale dużo osób u niego zamawia
  5. Jeżeli chodzi o Gdańsk to tutaj tak naliczają xD Albo od wartości zadeklarowanej walą, albo w ogóle nie naliczają Miałem masę paczek, tylko 1 trafiła na VAT/cło i walnęli od zadeklarowanej.. wartość paczki ponad 200$, a zadeklarowane było 30$ i też zapłaciłem w kole VAT w kole 30zł a kilku następnych nawet nie sprawdzili i przepuścili bez VAT/cło
  6. nie wiem jak one mają, ale w v3 domyślnie jest głośniej/ciszej i pauza/start, a gdy ktoś dzwoni to na pauza/start masz odbieranie.
  7. Chyba Youth czarne... Bo w tych 1 płacisz za kolorek, a widzę, że piloty mają te same.
  8. Odradzam wszelkie wersje słuchawek z płaskim kablem... mają straszny efekt mikrofonowy, co prawda nie plączą się, ale to nie jest tego warte Żadnych z tych 3 bym nie brał jeżeli chcesz słuchać muzyki "w ruchu" czyli idąc, jadąc autobusem, będzie strasznie nieść każde uderzenie kabla do słuchawek. Po 2 wszystkie 3 to plastiki, czyli "jakość" dźwięku jak i wykonania dużo gorsza niż te: https://www.xiaomiforsale.com/pl/akcesoria/139-piston-3rd-generation-edition-2779898755078.html. Jakośc wykonania samego pilota też widać po zdjęciach w tych co podałem przebija te co podałeś Ty (aluminium/stal w moich vs plastik w twoich). Między tymi 3 co podałeś ty różnicą jest kolor.. jakość wykonania słuchawki jak i pilota/mikrofonu, waga (czyli zastosowane materiały wewnątrz słuchawki) oraz to co do nich dodają, jeden mają dodatkowe gumki, inne jakieś pudełko, jeszcze inne są całkiem gołe.
  9. Wszystko zależy od tego czego potrzebujesz i oczekujesz po telefonie Jeżeli nie lubisz używać streaming'u muzyki typu Spotify oraz map Online, a wolisz mieć wszystko offline to 16Gb może być maławo Przewagą Mi4 na pewno jest wsparcie producenta... Na Mi4 najmniej problemów się widuje i słyszy
  10. Mi4 nigdy nie miało wersji 32Gb z tego co wiem. Tylko 16/64Gb, ale teraz coś Buriza pisał, że wersja 64Gb jest nie do dostania, a jeżeli już się gdzieś pojawi to kilak sztuk, końcówki lub jakieś podróbki.
  11. Nie. Nie ma Mi4 która by posiadała wejście na kartę microSD. Radzę się rozejrzeć tutaj na forum za sklepami Są przynajmniej pewne, sprawdzone
  12. Nezumi

    Lte w MI4

    Jeżeli wejdziesz w ręczne wyszukiwanie sieci i znajduje Ci LTE, to musi łączyć z LTE... Po 2 na pudełku masz jak byk FDD-LTE B1/B3. Możesz zawsze odesłać do sklepu i walczyć o reklamacje i zwrot/wymianę.
  13. Nezumi

    Lte w MI4

    Podałem prosty sposób na sprawdzenie tego, czy to na 100% nie operator... Każde urządzenie ma swoje IP, być może w tym momencie jako, że telefon był wcześniej podpięty pod 4G, w momencie odpalenia miał jakiś priorytet. Ja na Mi4/Redmi2 niekiedy gubie LTE, a na modemie LTE dalej trzymam
  14. Nezumi

    Lte w MI4

    Jeżeli przy próbie ręcznego dołączenia do 4G wywala błąd połączenia karty Sim czy podobny monit to wina leży po stronie Operatora. Jeżeli telefon w ogóle nie widzi 4G, albo po naciśnięci w 4G nic się nie dzieje/wywala na 3G bez informacji żadnej zwrotnej to wina leży po stronie ew. sprzętu. Jeżeli po wybraniu 4G telefon na 0.5sek jest w 4G, a potem spada do 3G to także wina operatora... szczegół, a jednak ważne...
  15. Nezumi

    Moto Stream

    Wygląda fajnie, jednak sporo się naczytałem na utracie jakości dźwięku udostępnianego po BT... Ja używam podłączonego np. lapka i apki Spotify Sobie steruje z telefonu muzyką na lapku/PC
  16. Nezumi

    Lte w MI4

    Telefon znajduje 4G, ale nie pozwala się zalogować czy próbuje i wyskakuje informacja o "błędzie logowania w sieci"?
  17. Nezumi

    Lte w MI4

    Właśnie... W ręcznym wyszukiwaniu pokazuje w ogóle jakąkolwiek antenę 4G?
  18. Na poziomie Note 2 z LTE... Mi4/Mi4i/Mi4 2Gb... Cena w granicach 900-1300zł
  19. MIUIPolska nie ma jako tako wersji Stable... Stable tutaj to najlepiej działający z ostatnich ROMów dev... W tym wypadku 5.5.1 bodajże.
  20. No może te tańsze pakują w jakieś gorsze pudła Ale ta poduszka w droższej wersji jest świetna Idealna jak trzeba gdzieś zabrać słuchawki, a nie ma się gdzie ich schować
  21. Nezumi

    Lte w MI4

    Jeżeli masz abo w Play to albo PAP, albo CHAP, oba powinny działać. Na stronie/forum każdego operatora masz informacje o ustawieniach internet APN.
  22. mam porównanie z a-jays Three... v3 je przebijają 2krotnie jakością dźwięku. v2 w uszach nie miałem, ale z tego co czytam, to v3 są lepsze Nie zamawiam na Gearbeast... Naczytałem się wystarczająco o ew. problemach z reklamacjami Zamówiłem na XFS... może ciut drożej, ale w 3dni u mnie Zawsze możesz zamówić na IBG, albo A4U... Może Buriza coś będzie mieć Moje przyszły w łądnym białym pudełeczku, z tekstem "1More Design", a wśrodku czarne plastikowe pudełeczko z tym samym tekstem na poduszeczce na której umieszczone były słuchawki, pod poduszką dodatkowe 3 rozmiary gumek
  23. Nezumi

    Lte w MI4

    I miałeś ten problem i na wcześniejszych ROM i na nowych? Może ktoś kto pisał o ustawieniach internetu APN ma rację... coś się źle ustawiło... Ale to już ta osoba by musiała potwierdzić, bo ja tam nie grzebałem jeszcze
  24. Z tego co widzę na fotkach to jeszcze jest jakoś słabo dopasowana, bo syf wpuszcza w mojej Redmi jedyne co w środku było po pół roku to troszkę kurzu dookoła obiektywu
  25. Nezumi

    Lte w MI4

    Może to kwestia czasu... albo po prostu restartu urządzenia... ew możesz spróbować wipe i przejść na np. 5.8.6 albo 5.8.20... Ale ja bym zrestartował i poczekał do jutra.. Jeżeli przez noc nie złapie LTE i dalej będzie tylko H+ to wtedy bym się głowił co dalej
×
×
  • Dodaj nową pozycję...