Skocz do zawartości

Nezumi

VIP
  • Postów

    10 154
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    122

Treść opublikowana przez Nezumi

  1. Czy podstęp Ja bym powiedział "Chwyt marketingowy" Jeżeli Aero nie używasz, a masz w okolicy LTE/3G na antenach 1800/2100 to z zasięgiem nie powinno być problemu na wersji bez 900Hz ew. będziesz łączyć się z antenami 2G które działają normalnie
  2. Są wersje 2Gb z 900Hz, ale bardzo ciężko je dostać... XFS niby posiada serie "Redmi 2 2Gb - 900Hz"... ale cena jest jak w wersji 1Gb i jest ten sam problem.. po boku jest opis 1Gb, a na dole 2Gb... trzeba by się ich zapytać na FB/mail jak to w końcu jest PS: Poprawili opis wersji 900Hz, jednak to 1Gb
  3. To co podałeś to wersja RedMi 2 2Gb bez 900Hz, czyli w niektórych miejscach możesz (nie musisz) mieć problem z antenami 3G (np. na pomorzu problemu z 900Hz nie ma wgl ) i dostaniesz to, co jest w opisie na dole oraz w tytule, czyt. wersje Redmi 2 2Gb Tutaj m,asz instrukcje jak zrobić 1 aktu do MIUIPolska: http://miuipolska.pl/instalacja-xiaomi/ Przy AKTUALIZACJI nic nie tracisz, stracisz tylko w wypadku ew. wipe (formatu do opcji fabrycznych/czyszczeniu cache/data)
  4. W kalkulatorze mogą podać cenę np. przesyłki EMS, a nie pocztowej zwykłej i wtedy cena się zgadza
  5. Aż z ciekawości przejrzałem cennik... i ku mojemu "zdziwieniu"... miałem racje... Paczka/List gabaryt XXL do 1Kg 21.80zł do 500g 14.80zl, Paczka/List gabaryt XL do 1kg 17.60zł i do 500g 12.50zł... Nie wiem gdzie ty tam widziałeś kwotę 60zł(!)...
  6. Wysyłam paczki do chin... PACZKI, nie listy i to nawet kilka w ciągu roku... wiem ile za to płace
  7. To Cię musieli nieźle zrobić... Zwykła Paczka Pocztowa do Chin to granice 20zł, do Czech wysyłałem za 15zł...
  8. i Bank i Poczta zedrą z Ciebie kase Nie lepiej jakieś konto walutowe założyć, albo płacić przez PayPal (o ile sprzedawca wyrazi zgode)?
  9. nie do końca rozumiem.. Jeżeli chcesz kupić u Burizy to pewnie musisz do niego napisać na PW, aby otrzymać odpowiedni nr konta bankowego, lub PP (nie wiem czego on tam używa)...
  10. Po prostu wgraj MIUIPolska, a wszystkie apki wrzuć sobie na Chmure Xiaomi ;-; Po wpie i instalacji systemu wszystko Ci wróci z apek, które sobie tam wrzucisz Co do zdjęć, to Redmi 2 robi świetne zdjęcia ;-; moja kuzynka szaleje z tym telefonem i cyka fotki wszystkiemu co się rusza.. lub nie... i jest wniebowzięta Co do Aero, to z tego co wiem Aero bazuje nie tylko na antenach 900hz, ale także 1800/2100 więc możliwe, że w Twojej okolicy Aero2 będzie działać, jednakże... Wersja która ma wszystkie zakresy polskich sieci to 2014811 Pewnie, że jest Wersja "obsługująca" Aero, czyli telefony z 900Hz (2014811), oraz wersja "nieobsługująca" czyli z 850Hz (2014813)
  11. Nie ma znaczenia co jest w paczce o ile zgadzają się wymiary, a paczka "XXL" według poczty to koszt 17zl Do paczki XXL zmieszczą się 2 Mi4 w pudełkach, owinięte folią i jeszcze będzie miejsce
  12. Wydaje mi się, że to chyba na jego prośbę... Dostałem zamiennik dla uszkodzonego Flexible (fabrycznie, coś z klejem), właśnie Hard Glass i u mnie czujnik nie ma wycięcia
  13. Jeżeli chcesz zaktualizować telefon do nowszej wersji, pobierasz ją sobie ze strony miuipolska, a następnie wrzucasz do tel (ew. ściągasz przez telefon, przeglądarką) i poprzez aplikacje "aktualizacje" instalujesz Pobierasz zawsze takim ROM jaki masz telefon, czyt. dla HM2014811 pobierasz aktualizacje o tej samej nazwie numerek ten masz zapisany na pudle od telefonu
  14. Nie no "Xiaomi Redmi 2 - 900Hz", a w opisie "2Gb RAM/16Gb Flash" wiec jest to wersja 2Gb. http://www.xiaomiforsale.com/pl/telefony/241-xiaomi-redmi-2-900mhz.html#/rozmiar_pamieci-8/typ_sieci-lte/kolor-white. Zawsze możesz napisać do nich na FB/Mail zapytanie, ale na moje oko wszystko jest tutaj OK Co do "dopłacania" to w przypadku telefonu Redmi 2 opłaca się brać wersję 2Gb Dużo lepiej chodzi, płynniej
  15. Hmm... z tego co pamiętam wchodziło się w opcje "wipe & restart" po czym właśnie w "wipe all data"... Przynajmniej ja tak robiłem, a następnie wygrwałem sobie na czysto najnowszy ROM... Tutaj masz jeszcze do poczytania: http://en.miui.com/thread-33117-1-1.html
  16. Problemów raczej na RedMi ani 1 ani 2Gb z GPS większych nie miałem... Aktualnie na XFS można nabyć wersje 2Gb z 900Hz jak i 850Hz więc od wyboru do koloru... Nie wiem tylko czy dalej występuje problem z PINem w tych telefonach... w wersji 2Gb 850Hz problemu z PIN nie zauważyłem, ale na 1Gb 900Hz wywalało co jakiś czas karte sim i trzeba było wpisywać znowu PIN...
  17. Jeżeli nie możesz zrobić tego z poziomu tel, to zrób to z poziomu Recovery ;-; Bodajże odpalasz tel za pomocą klawisza Power i Vol- i walisz wipe A potem na czysto instalujesz sobie MIUIPolska.
  18. Wypowiedź Acid'a dotycząca tego samego błędu w temacie ostatniej aktualizacji
  19. wszystkie opcje włączone, tj. FIREqualizer, Optymalizacja i eXtra-Loud, progil aktualnie Rock, ale to sobie zmieniam w zależności od słuchanej muzyki
  20. Masz na myśli Pistony? Kosztuje tyle ile kosztuje paczka pocztowa... ~16zł bodajże
  21. Z tego co czytam to obsługuje, ale na 100% pewnie dowiemy się jak telefony zaczną być rozprowadzane Narazie niewiele jest informacji
  22. Czyli jeżeli naliczą Ci VAT to sklep zwróci Ci ten VAT Jak wejdziesz sobie w pis tej opcji to masz wszystko podane
  23. Cła na telefony nie ma, co najwyżej VAT Ci wklepią, jeżeli bierzesz w IBG to bierz sobie insurance
  24. GPS działa dobrze... nie widzie żadnych problemów z nim... Wady... hm hm hm... patrząc na konkurencje, żadnych poważniejszych nie znalazłem... Gierki hulają, dźwięk z Viperem świetny, ekran świetny... No ew. mogliby ciut lepsze szkło walnąć... Bo jak już ktoś wcześniej zauważył, można zarysować ekran i nawet nie wiesz kiedy... dlatego ja zainwestowałem już w szkło hartowane 3MK
  25. Ma, ale jeżeli możesz i tak wsadzić SD i tak, to po co płacić ~100zł więcej za 16Gb więcej pamięci?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...