Skocz do zawartości

Nezumi

VIP
  • Postów

    10 154
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    122

Treść opublikowana przez Nezumi

  1. Nie zgodzę się, że te tańsze są gorsze od Samsungowych Mam dokładnie taką samą "łapkę" na tel do samochodu, korzystam z niego od ponad roku i... o zgrozo działa jak działało i jeszcze nie odpadło samo, a wydałem aż 20zł
  2. Nezumi

    Alternatywy dla MiBand

    Piszesz, że jest najgorszy... Powiedz mi proszę jak długo korzystałeś z MiBand'a, że go oceniasz? Na jakiej podstawie go oceniasz? Idąc dalej, dlaczego oceniasz produkt, którego w życiu nie miałeś w ręce? Krytykuj sobie co chcesz i ile chcesz, ale używaj argumentów popartych własnymi doświadczeniami, a nie domysłami i "bo on powiedział/napisał".
  3. Nezumi

    Alternatywy dla MiBand

    Zwróć uwagę, że znaczna większość szuka "jak najtaniej" przez co nie zawsze mają oryginalny MiBand od Xiaomi Wejdź sobie na ich fp na fejsie i poczytaj komenty, nieliczni narzekają tam na Miband'a
  4. Xiaomi nigdy nie powiedziało, że w listopadzie wyjdzie Mi5... Aktualnie o Mi5 wiadomo niewiele i już "wróżbita Maciej" wywróżył styczeń/luty, a nie listopad Jeżeli coś się jeszcze ukaże w tym roku to Mi4c. Więc zostaje Mi4 lub czekanie na Mi 4c o ile się on Tobie podoba
  5. Problem z mikro ma kilka osób na forum, ja bym obstawiał po prostu felerna partie, albo... zwykły pech Mi Redmi 2 1Gb jak i 2Gb śmiga bez najmniejszych problemów więc dlaczego miałbym nie polecać?
  6. Wydaje mi się, że opcja danych komórkowych i dane w roamingu działają niezależnie od siebie. Wczoraj wyłączyłem dane komórkowe, przełączyłem sobie antenkę na T-mobile z Play, odpalił się roaming i bez problemu wszedłem na Fejs'a czy Inbox, po powrocie na play internet nie działał. Czyli wygląda na to, że Roaming i dane komórkowe działają osobno
  7. Przy wipe, tel wymaga ponownego zalogowania się na konto Xiaomi. Założenie konta trwa kilka sek. i kosztuje 1sms międzynarodowego (50gr) na aktywacje konta, aby aktywować konto musisz zmienić język na angielski, po aktywacji można zmienić na PL
  8. Jeżeli już to proś o MIUIPolska Co do samego sprzedawcy.. kogoś tutaj na forum z tego co pamiętam próbowali "oszukać" sprzedając wersję Redmi 2 2Gb bez 900Hz jako wersję z 900Hz... Więc jeżeli już u nich kupisz to trzymaj wszelkie informacje kontaktowe do nich, aby w razie czego od razu na zwrot walić
  9. Accessories4You, także znajdziesz go tutaj na forum
  10. Wiadomo, ze lepiej, w końcu Mi4 jest telefonem "flagowym", lepsze wsparcie, lepsze podzespoły. Ta aukcja którą podałeś jest akurat z chin od Xon24 (Buriza od nas z forum), jeżeli nie chcesz czekać i bawić się w ew. VAT, to jednak polecam A4Y albo XFS
  11. Wygląda OK, ale tutaj: https://www.xiaomiforsale.com/pl/telefony/195-xiaomi-mi4i-white.html wychodzi taniej, a na pewno masz pewność, że jest oryginał
  12. W Play i ja i moja mama, nikt problemu z mikro i rozmowami nie ma...
  13. VAT to 23% wartości towaru. od 849zł VAT wyjdzie w granicy niecałych 200zł. Zamawiając od Xon towar wysyłany jest z chin więc możesz, dostać VAT(szansa niby na uniknięcie VAT według sprzedawców jest spora), zamawiając od A4Y masz już VAT wliczony w cenę, a towar masz wysyłany z Polski.
  14. Przyhamuj troszeczkę może co? Chłop się zapytał o wagę... Zadał konkretne pytania odnośnie sprzętu który go interesuje, a ty rozpisujesz tutaj jakieś diety... Robisz niepotrzebny OT... Nie przypadła Ci do gustu? OK. Twója sprawa.. ale nie musisz co post o tym pisać ;-; raz wystarczy ;-; PS: Niech mod to jakoś wyczyści bo jeszcze troszku i nic nie będzie można wynieść z tego tematu prócz flame'u jeden na drugiego ;-; Taka mała prośba moja
  15. Chyba musiałbyś poszukać kogoś kto ten telefon tam ma na sprzedaż prywatnie. Bo Mi4 w polskim sklepie stacjonarnym jak np. RTV/Media nie ujrzysz
  16. Wystarczy poczytać forum ;-; To nie boli ;-; Apka Pobrane->Prawy górny (...) -> Ustawienia -> Bez Limitu...
  17. Ty odeślesz, a ta osoba potem będzie przez 10stron wątku wypisywać jaki to jesteś "cham i prostak" bo wystarczyło zwyczajnie odpowiedzieć ;-; już to przerabiałem na nie jednym forum i wiem, że ludzie szybciej zaczną obwiniać i narzekać na Ciebie, forum, cały świat niż sami ruszą palcem i coś zrobią ;-; Oczywiście są wyjątki, ale tych wyjątków jest niewiele i zazwyczaj albo wchodzą na forum i pomagają tym "zagubionym", albo wgl się nie rejestrują, znajdują rozwiązanie sami i uciekają ;-;
  18. wątpię... problem występuje również na miui.en...
  19. 2014811 wersja 1Gb z 900Hz
  20. 5.8.6 na redmi mam
  21. Co do firm monitorów z IPS'em... jest także LG który ma świetne matryce IPS czy to w TV czy w smartach, monitorach. Co do JDI... Sharp produkuje matryce JDI do TV oraz smartfonów (i to ich matryca jest w Mi4...)
  22. Nezumi

    Alternatywy dla MiBand

    Po cholerę zaglądać do czyjegoś portfela? Jak mnie stać to kupię sobie opaskę za 300zł, moja sprawa. Ja np. Huawei ufam tylko w sprawie Modemów LTE/3G bo wiem, że to im wychodzi, ale np. telefonu, albo opaski od nich nie kupie... bo nie ;-; Tak samo nie kupiłbym od nich SmartWatch'a bo bardziej ufam Asus'owi. Kosztuje więcej? Trudno...
  23. Ale po co ta "gównoburza"... Mnie też nieraz krew zalewa jak 20x w tym samym temacie podaje linki do instrukcji instalacji, albo do strony z rozwiazaniem problemu (zazwyczaj 1-2 strony wstecz), ale co zrobisz? To jest forum, ludzie się przyzwyczajeni, aby dostawać wszystko na tacy, niektórzy nawet mają problem wyszukać cokolwiek w Google. Trudno.. trzeba takim osobom pomóc i mieć ich z głowy
  24. Ja przez pół roku korzystałem z Redmi 2 1Gb, teraz ma go moja mama i żadne z nas nie uświadczyło takich problemów... Może jednak jest to kwestia sprzętowa?
  25. mam wersje 16Gb i jeszcze info o braku miejsca nie miałem... Na wersji 64Gb tym bardziej nie powinno być wtedy żadnego problemu
×
×
  • Dodaj nową pozycję...