Skocz do zawartości

Nezumi

VIP
  • Postów

    10 154
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    122

Treść opublikowana przez Nezumi

  1. Z takiej serii są też klapki do RedMi2/1/1S... Sam posiadam taką do RedMi2 z czerwonymi bokami i szczerze mogę polecić, jeżeli komuś drewienka nie pasują Ta "seria" jest dość solidnie wykonana, ładnie prezentuje się na telefonach, jedyny - to palcowanie się tej szybki
  2. i IBG i Buriza i XFS i A4U są pewni, różni ich czas dostawy... i cena... IBG i Buriza wysyłają prosto z Chin więc mają najtaniej, lecz wysyłka zwykłą paczką idzie 10-20dni i mogą naliczyć VAT, a XFS i A4U sprzedają "na miejscu" wysyłka w 24-48h + 24-48h na dostawę, nie trzeba się martwić VATem, ale ceny są ciut wyższe Dla mnie najlepszy jest XFS, dla kogoś innego Buriza, kwestia osobista... Ja lubię mieć pewne wydatki, czarno na białym ile wydać, a nie "albo 1000, albo 1230 bo nie wiem czy nie złapią" inni lubią "ryzykować"
  3. Ale IBG też ma oryginalne telefony xD @Acid No cóż, IBG widocznie wie więcej
  4. https://www.ibuygou.com/europe-smartphone-repairs/ W linku masz info o ew. naprawach z tego sklepu IBG też ma 100% pewną wysyłkę
  5. Pocztą Polską zależnie od paczki od 16 do 30zł Pewnie okolice 10-20dni aż paczka do nich dojdzie, ok 14dni na naprawe i kolejne 10-20dni aż telefon wróci Jeżeli kupisz telefon na XFS lub IBG to chyba wtedy gwarancja robiona jest tutaj ew. w Czechach. Chociaż sam pewien nie jestem, ale przynajmniej XFS mnie tak zapewniało
  6. Tak to jest zaufany (nawet bardzo) sprzedawca. Wysyła prosto z Chin. Co do gwarancji masz 2 wyjścia, albo wysłać do chin, albo ugadać się z Acid'em z forum i zrobić to "prywatnie" w Polsce za dopłatą.
  7. Temat rzeka Mi wystarcza, komuś innemu nie Jeżeli dla Ciebie ~32Gb jest przymało to musisz zbierać na wersje 64Gb, ew. wszystko co masz na tel co jakiś czas zrzucać na PC/Chmury Co do działania bez zarzutu, na moje wymagania 2Gb RAM wystarczy przez 2lata w gry gram sporadycznie, a do reszty apek 2Gb to wystarczająca ilość
  8. A dlaczego? Sklepy XFS czy też A4U mają Mi4 w przystępnych cenach już z wliczonym VAT Ja np. zakupiłem sobie za 1060zł na XFS Mi4 z 2Gb RAM LTE i nie żałuje
  9. Wszystko masz w "O mnie" na allegro Cena podana na allegro nie jest objęta podatkiem VAT, sklep/pośrednik zamawia towar NA CIEBIE w chinach, wszystko idzie na Ciebie, a on w razie czego wgl się w to nie mieszał wystawiający ma tylko 39 ocen, mam podejrzenia wątpić w jego "uczciwość" tym bardziej w "gwarancje" w Polsce. Reasumując... Kupisz u niego tel, tel przyjdzie do Ciebie być może bez żadnych opłat, ale być może dostaniesz nagle informacje, że paczka została zatrzymana w urzędzie celnym i musisz przy odbiorze dopłacić ~230zł (23% VAT)
  10. Bo to jest pośrednik. Ty zamawiasz u niego tel, on go zamawia w chinach a Twój adres, a potem ty się bawisz z ew. VATem Jeżeli chcesz kupić Mi4 to albo u Burizy(xon24) z chin ~14dni, albo XFS/Accesoriess 4 You z Polski/Czech z już wliczonym VATem w ciągu ~3dni tel u ciebie
  11. Sprostowanie co do nr... 813 nie posiada 900hz nie ważne czy 1 czy 2Gb wersja, tylko wersje 811 posiadają pasmo 900hz (B8) i te także występują w wersji 1 i 2 Gb... Ilość Gb nie ma wpływu na nr urządzenia...
  12. Wiele od fotek w necie nie odbiegają... Jak dorwę 2 telefon, aby cyknąć fotkę to może coś wstawię
  13. Dokładnie! Także mam Biały Dąb! Idealnie pasuje do tej białej wersji telefonu i rzeczywiście dużo mocniej się trzyma, ale też ciężej się go tam umieszczało
  14. na XFS ~17zł przelew i ~19zł pobranie Poczta Polska, a IBG 30$ kurier, darmowa zwykła lub za 3-5$ jest bodajże rejestrowana, a za 9$ jest jeszcze PayPal Package
  15. To jest kwestia sprzętu, a nie systemu więc niewiele zrobisz
  16. Co do plecków, to jest drewno, sam kupiłem wersję "White Oak" z XFS te w białych wersjach są błyszczące i strasznie się palcują, śliskie jakoś nie są specjalnie.
  17. Acid pisał, że jest to kwestia ustawień Online od Xiaomi, a nie kwestia ROMu więc każdy ma to samo Z tego co pisał, to trzeba wyczyścić dane apki i wtedy przez chwile można custom'ować motyw
  18. Zakresów 3G na tym zdjęciu niestety słabo widać, ale wydaje mi się, że jest to telefon pod Chiny, bo widnieje tam "3G TD-SCDMA" pod China Mobile, o ile się nie mylę, więc jedyne co złapie ew. to 2G...
  19. A co ty taki napastliwy? Koleś grzecznie zapytał, czy jest dostępny dany model, a siedliście na niego jakby się pytał o wycenę waszych rodziców/żon/dzieci spokojnie, rozumiem, że dzisiaj ciepło, ale bez przesady i nie róbmy też OT biednemu Burizie bo
  20. Jeżeli chodzi o "oryginalność" względem fotek, to wydaje się OK, co do LTE... wydaje mi się, że niestety działać nie będzie, ale głowy sobie uciąć nie dam, słabe te zdjęcia i niewiele z tej nalepki widać... (po cholere robić zdjęcie z ukosa nalepki jeżeli nic na niej nie widać?!), ale z tego co udało mi się wyczytać, to działa tylko TDD-LTE, a w Polsce mamy chyba FDD-LTE (B1/B3), ale to niech już ktoś inny potwierdzi
  21. Ależ ty dziś "aktywny"... niestety w bardziej negatywnym niż pozytywnym sensie... to nie temat o XFS, tylko o Mi4. Żaden produkt kupiony w EU nie ma wymogu 2letniej gwarancji, tylko roczną... 2lata dają firmy "bo mogą", a nie "bo muszą". Równie dobrze, kupując na XFS możesz wysłać do chin, kto Ci to broni? Xiaomi bez problemu poda Ci adres do wysyłki... Koniec OT.
  22. Dlatego ja pocztą zamawiam tylko jak jest list polecony priorytetowy Te zazwyczaj problemów nie mają A wszelkie paczki biorę kurierami, wychodzi ta sama cena, a jednak paczka zawsze na czas
  23. Albo paczka źle zaadresowana, albo problemy poczty polskiej ciąg dalszy. Mi ostatnio poczta paczkę nadaną z Cieszyna wysłała prosto do Gda, po czym stwierdziła, że to jednak nie tam i odesłała do Cieszyna i tak przez 4dni sobie kursowała między WER Zabrze->WER Pruszcz -> Gdańsk ->WER Pruszcz ->WER Zabrze -> WER Pruszcz ;-; w końcu jak tylko zobaczyłem, że paczka jest w Żukowie to pobiegłem na pocztę odebrałem paczkę i złożyłem skargę ;-; Najlepsza była pani w infolinii która stwierdziła, że "posiadanie nr. paczki nie uprawnia mnie do poznania jej lokalizacji"
  24. Nezumi

    SKOK pożyczka

    Weź pożyczkę na telefon, a dostaniesz odrazu hipoteczny i kilka innych z "mini" ratkami w "Gratisie"
  25. Średnio 2-3dni na 1 ładowaniu przy "normalnym" korzystaniu, a z lagami na wersji 2Gb się nie spotkałem
×
×
  • Dodaj nową pozycję...