Jump to content

Shadi

Użytkownicy
 • Posts

  139
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

1,029 profile views
 • Tao

Shadi's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

10

Reputation

1

Community Answers

 1. Dzięki za info. U mnie się wyraźnie tnie, zwłaszcza przy rozpoczęciu rozgrywki.
 2. Dzięki za odpowiedź. Gdzie szukać "game speed"? EDIT Wygląda, że dla Redmi 4x w globalu nie ma tego ficzera. W takim razie pytanie pozostaje: mój egzemplarz jest felerny, czy po prostu ten model ma taką marną wydajność?
 3. Mam Xiaomi 4X tak z dwa tygodnie i zauważyłam, że się przycina w aplikacjach (przycina = fpsy spadają). Konkretnie chodzi o grę Heart's Medicine: Time to Heal i aplikację Ling ling. Oczywiście za takie pieniądze nie spodziewam się nie wiadomo czego, ale z obu tych pozycji używałam jeszcze na Redmi 2 Pro (którego wymieniłam na iphone 5s) i nie pamiętam żeby mi fpsy spadały. Mam najnowszy rom Global. Takie rzeczy tylko u mnie czy procesor nie daje rady? (czy mógłby ktoś to po prostu sprawdzić? Obie apki są darmowe)
 4. Mam Xiaomi 4X tak z dwa tygodnie i zauważyłam, że się przycina w aplikacjach (przycina = fpsy spadają). Konkretnie chodzi o grę Heart's Medicine: Time to Heal i aplikację Ling ling. Oczywiście za takie pieniądze nie spodziewam się nie wiadomo czego, ale z obu tych pozycji używałam jeszcze na Redmi 2 Pro (którego wymieniłam na iphone 5s) i nie pamiętam żeby mi fpsy spadały. Mam najnowszy rom Global. Takie rzeczy tylko u mnie czy procesor nie daje rady?
 5. Podbijam pytanie o zarządzanie ramem. Zastanawiam się nad powrotem do Xiaomi, ale widzę, że produkują same >5" patelnie. Jedynym w miarę wartym uwagi (bo poręcznym) był Xiaomi 4X, ale w recenzjach przewija się zarzut o beznadziejnym zarządzaniu ramem. Nie widzę powodu żeby się przesiadać z iphone na telefon, który ma 3x więcej ramu, ale działa tak samo albo gorzej. Recenzje są sprzed kilku miesięcy, więc poprawiło się coś w tej kwestii czy nie?
 6. Jak dla mnie wcale nie jest jakiś lepszy. I chyba ma problem z drenażem baterii. Żeby się wyładował mając w statystykach w sumie 46 minut ekranu to gruba przesada.
 7. Pewnie, wszystko jest winą aplikacji zewnętrznych. Nic nie jest "nakombinowane", bo kilka wersji wstecz wszystko działało, więc jeśli coś jest skopane to kolejna wersja MiUi Polska. Systemowa aplikacja sms jest włączona i wtedy dodatkowa nie działa. Systemowa jest badziewna i niefunkcjonalna. Byłam zachwycona tym telefonem, ale wnerwił mnie rekordowo szybko, zazwyczaj przynajmniej dwa lata telefony dawały radę, a tutaj po 4 miesiącach jestem zmęczona wiecznie niedziałającym czymś. Jak nie aplikacje domyślne to reset tapety.
 8. Hej, wiecie co zrobić z tym badziewiem? Nie dość, że notorycznie gubi inną niż systemowa aplikację domyślną do smsów (klawiaturę trochę rzadziej), to zablokowanie aplikacji systemowej TB poskutkowało całkowitym zatrzymaniem dochodzenia smsów. Co lepsza, podobny problem występował nawet, kiedy aplikacja systemowa nie była zablokowana. Dochodził mi co piąty sms, a po stronie operatorów nie było problemu. Albo wiecie chociaż, który rom działa stabilnie i bez fochów? Od kilku wersji co nowsza to gorzej. O zepsutych od kilku wersji dymkach Messengera nawet nie wspomnę.
 9. Ja ci mogę sprzedać mój, bo mnie już szlag trafia.
 10. Zauważył ktoś kłopot z niedostarczanymi smsami? Dostaję od jednego numeru 1 na 5 smsów, u nadawcy widnieją jako "doręczone". Ludzie z mojej sieci stwierdzili, że oni widzą te smsy u siebie jako dostarczone, ale u mnie ich nie ma. Zaczynam się zastanawiać czy to nie wina Ryża. Dodatkowo zauważyłam, że przy wstrząsach (np. w busie) samoczynnie ścisza się muzyka, ale to może wina chińskiej obudowy. Znajdę oryginalną to sprawdzę. O notorycznym gubieniu aplikacji domyślnych sms i klawiatury nawet nie wspomnę, bo smutek mnie ogarnia.
 11. Znalazłam to w ustawieniach dźwięku, ale ważne, że jest.
 12. Gdzie jest ViperFX? Do tej pory było chyba w ustawieniach muzyki (albo w jakimś oczywistym miejscu, bo nie miałam z tym problemu), a teraz nie mogę znaleźć. A harczy mi niemiłosiernie. Pic od didn't happen. Mi wytrzymuje 4-5h na włączonym ekranie. A jak gram w gry online, to ok. 3,5 - 4.
 13. Ma ktoś problem z Messengerem? Jak dostaję nową wiadomość (nie ma dymków, ale to już nevermind, a nie chcę tych badzewiastych pływających okien na górze ekranu. Działało bez tego), to wyświetla się na pasku statusu, rozwijało się belkę, klikało wiadomość i przechodziło do messengera. Obecnie (od 2-3 aktualizacji) jest tak, że klikam na wypowiedź rozmówcy i zero reakcji. Muszę znaleźć w menu messengera i dopiero w ten sposób dostać się do wiadomości.
 14. A Xon24 nie ma 811? Tylko wysyłka z Chin i mogą dowalić VAT.
 15. Brzydkie. Wygląda jakby skalowanie się zepsuło i rozjeżdża na cały monitor. Nie widzę nigdzie odpowiednika przycisku "nowe posty", bo "pod nowa zawartość" nie wyświetla nic.
×
×
 • Create New...