Jump to content

Tadek68

Użytkownicy
 • Posts

  10
 • Joined

 • Last visited

Dodatkowe

 • Smartfon
  xiaomi redmi 2

Tadek68's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

1

Reputation

 1. W jaki sposob w Redmi2 zablokować program przed wyrzucaniem go z pamięci po przejsciu na pulpit ?
 2. Zmiana z T-mobile na Plus jednak niewiele pomogła - czy moze ma ktoś jeszcze jakiś inny pomysł ? Może mam ustawioną niską wydajnosc ? Gdzie się zmienia na wysoką wydajność ?
 3. Mam Redmi2. Przy uruchomionej nawigacji Google v.9.12.1 i właczonym internecie - bluetooth co ok. 30 sekund włacza się i wyłącza. Przez bluetooth na połaczony zestaw glosnomówiacy, który ogłasza mi co chwile, że jest rozłaczony. To nie wina zestawy, bo tak samo reaguję słuchawka bluetooth. Co zrobić zeby bluetooth chodził bez przerw ?
 4. taki mialem tekst na poczatku: "Twoim domyslnym launcherem jest teraz MiHome. Aby wyprobowac Luncher Google Now, otworz Ustawienia, kliknij Wyczysc wartosci domyslne i nacisnij przycisk Ekran glowny." Czy nie można ustawic launchera Google Now jako domyslnego ?
 5. Zrobilem Wipe user data i reset. Efekt jest taki ze nie chce sie podniesc system. ok cos sie podnosi - ale to troche trwa w czasie.
 6. Zainstalowałem ccleaner na Redmi2. Za jego pomocą dodałem do programów zablokowanych program MiHome, poniewaz inny program prosił o jego blokadę jako launchera. I wtedy sie zaczęło dziać .... tzn. telefon niby sie uruchamia, ale nie pokazuje pulpitu i nie mogę nic zmienić ani nic uchuchomić. Co mam zrobić ? Czy mogę może powrócić do ustawień domyślnych nie mając pulpitu ? Czy pozostaje oddane telefonu so serwisu ?
 7. Jak mozna włączyć mozliwość wyszukiwania kontaktu z książki telefonicznej za pomocą głosu w tel. Redmi2 ?
 8. Dziekuję za pomoc - jednak nic nie pomagało z tym GPS. Dopiero jak przełaczyłem T-mobile na Plus w dostepie do internetu - to GPS działa o wiele lepiej. Moze ktoś wie - jak ustawić wyszukiwanie głosowe w ksiązce telefonicznej w Redmi2 ?
 9. Nawigacja w tel Xiaomi Redmi2 przy pomocy map z google maps chodzi bardzo niepłynnie - obraz mapy przesuwa się skokowo. Przypuszczam, że GPS słabo widzi satelity. Gdzie w tym tel można ustawiać parametry GPS ? A może nie ma takiej możliwości ? mój mail: [email protected]
 10. Gdzie można kupiś etui z klapką do redmi 2 ?
×
×
 • Create New...