-
Postów
10 154 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane w rankingu
122
Treść opublikowana przez Nezumi
-
"2100(B1),1900(B2), 850(B5)" Niestety, jeżeli sprzedawca Cię zapewniał, że ten telefon to "Prime" z obsługą 900Hz to Cię oszukał i możesz iść po kase Dostałeś wersję tak jak mówiłem 813 bez 900Hz (B8), a z 850 Hz (B5) dlatego gubi Ci zasięg. W Twojej okolicy niestety musi być niewiele nadajników 1900/2100 na 3G, przez co telefon często gubi zasięg.
-
Gwarancja na Xiaomi jest 1rok +1rok jeżeli dokupisz taką opcję. Co do magicznych "mpx" w aparacie... radziłbym patrzeć nie na cyferki, a na jakość, ponieważ taki S5/6 niby ma wyższe "cyferki" a jednak zdjęcia wychodzą gorsze niż na Mi4 Bateria przy grach, muzyce, internet, gps wytrzymuje mi 2-3dni co raczej jest niezłym wynikiem deszcz to Ci każdy tel powinien wytrzymać, a raczej "przypadkowo" telefonu do zlewu pełnego wody się nie wrzuca
-
Ja bym jednak się zastanowił nad Mi4. Znam osoby które twierdziły, że "mają małe łapki więc 5" będzie duży" a teraz zachwalają PS: Jeżeli mi się udało przekonać 2 zagorzałych fanów "Szajsunga" oraz fankę "japkofona" na Xiaomi to i Tobie uda się przekonać, że chińskie nie zawsze znaczy złe
-
Jeżeli jesteś na 5.8.6 to radziłbym na razie na niej zostać Co do reklamacji, to nie wiem jak przebiegał zakup, ani co oferował sprzedawca, ale jeżeli chodzi o ten telefon to model HM2014813 nie obsługuje pasma WCDMA 900Hz, aby mieć to pasmo trzeba mieć model HM2014811 (a przynajmniej takie modele 2Gb na Ali są prezentowane jako "prime" obsługujące 900Hz, oraz taki model posiadał Buriza). Jeżeli możesz to podeślij zdjęcie tego pudełka. Gubienie zasięgu oczywiście nie jest "chcianą" cechą więc jak najbardziej możesz się starać w tym sklepie o zwrot lub wymianę.
-
Jeżeli jest to wersja 2014813 to nie jest to tzw. "Prime" z obsługą 900Hz więc problem z zasięgiem w twojej lokacji to niestety wina sprzętowa. Ale zaktualizować zawsze warto. Tak ostatni ROM pobierasz z tego linku Szukasz odpowiedniego modelu, ściągasz i instalujesz przez aplikacje "Aktualizacje"
-
Od strony technicznej Mi4 kładzie Z3 na łopatki 1Gb RAM więcej, system MIUI, lepszy wyświetlacz, lepsza bateria, lepszy aparat przedni. Co do "solidności" Sony bym nie przesadzał Mi4 jest ~300zł tańszy (z wliczonym VAT) od tej Z3. Na + dla Z3, ma niby te 20Mpx aparat z tyłu... ale szczerze mówiąc nie wiem czy jest jakaś wielka różnica między tymi aparatami w jakości zdjęć jak tak grzebie po internecie
-
Jest taka wersja... Trzeba szukać modelu HM2014811 z 2Gb ram. Często pojawiał się na Ali i z tego co wiem to jest produkowany w Indiach
-
Ja bym poczekał mimo wszystko na pierwsze opinie użytkowników Redmi Note 2 Bo telefon zapowiada się na prawdę ciekawie
-
A czasami to całe "Prime" to nie po prostu 2014811 tylko w wersji 2Gb? Bo i z takimi się spotkałem i też były podpisane jako "Prime"
-
Mojej mamie również oddałem swojego Redmi 2 i jest zadowolona Nie miała żadnych większych problemów, aby się przenieść z starego soniaka na ten tel
-
Temat nr 1000 o tym samym ;-; Tak... Jeżeli capną Cię na VAT to po przesłaniu im odpowiednich dokumentów zwrócą ten VAT...
-
Sprawdź dokładnie jaki masz numer urządzenia... Jeżeli 2014813 to brak 900Hz może być powodem gubienia zasięgu w twojej okolicy... Aktualizacja do nowszych numerków wskazana... Wydaje mi się, że 5.8.6 był jak narazie najlepszy na tym telefonie
-
LTE jest także w wersji 3Gb ram, tylko że biała (nie widziałem ostatnio nigdzie czarnych). Sam kupiłem jednak wersję 2Gb RAM LTE i nie narzekam Co do odtwarzacza MP3 to nie wiem, nie używam systemowego wole Spotify
-
Działa jeżeli zakupisz wersje HM2014811 2Gb. Co do VAT... nie ważne w jakim chińskim sklepie zamówisz, zawsze jest szansa, że VAT walną..
-
Ym nie... Szkło aparatu nietknięte :<
-
Dziwne... Ja mam nielimitowany LTE w play. w umowie mam, że "po przekroczeniu 100Gb transferu operator zastrzega sobie prawo do obniżenia transferu danych do prędkości 2mb/s download i 1mb/s upload jeżeli sytuacja będzie tego wymagać" i aktualnie od lutego do Sierpnia siedziałem na LTE z telefonu i wykorzystywałem ~150-200Gb na miesiac i jeszcze lejka nie uświadczyłem, a od sierpnia kupiłem internet domowy LTE i po przekroczeniu 230Gb dostałem lejek... ale w sumie z własnej głupoty zachciało mi się ściągać Windows 8.1, a następnie 10 w czasie największego obciążenia
-
To Ci powiem, że za 20zł możesz wykupić opcje "Nielimitowany LTE" lece na tej opcji i na telefonie i na internecie domowym i jak narazie tylko na internecie domowym walnęli mi lejek 2mb/s po przekroczeniu 230Gb transferu w mojej miejscowości antena LTE jest wieczorami mocno obciążona więc się nie dziwię ;<
-
Wujek Google twierdzi co innego :<
-
To przecież to samo jeżeli chodzi o baterie Oba sformułowania są poprawne
-
Ja polecam Hard Glass od 3MK... co prawda cenę swoją ma... Ale na prawdę wysoka jakość (2 upadki, żadnej rysy, klucze też jej nie straszne). PS. Teraz nie trzeba już "formatować" baterii do 0% jest to niby nawet niewskazane
-
Wątpie, robisz zakupy w europie, więc zakładam, że bank do którego idzie hejs z XFS jest europejski, więc pewnie przyjmują w euro Przynajmniej PayPal zawsze na Euro mi przeliczał, nawet jak miałem $ ;-;
-
Jeżeli jest dostępny to 24h + 2-3dni poczta
-
Chyba tylko Tobie Mi ładowarka działa od serii Redmi 2 jeszcze (od jakichś 7mies.) bez zarzutu
-
Redmi Note 2 - pytania ogólne - wątek zbiorczy
Nezumi odpowiedział(a) na X-SKLEP temat w Dyskusja ogólna
Jeżeli będziesz testować to jestem pierwszym który chce zobaczyć wyniki Bardzo jestem ciekaw tego procka od MTK i mam taką cichą nadzieję, że w końcu MTK zacznie dorównywać, a nawet lekko przebijać Qualcomm'a To by zmusiło Qualcomm do większych wysiłków i z lekka obniżyło ceny telefonów ze snapami -
Redmi Note 2 - pytania ogólne - wątek zbiorczy
Nezumi odpowiedział(a) na X-SKLEP temat w Dyskusja ogólna
A z tego co ja słyszałem i czytałem, to właśnie grafika jest największą zaletą Helio X10... Nie miałem jeszcze telefonu z tym prockiem w łapkach, ale rozmawiałem z kilkoma osobami i wszystkie mówiły, że procek dużo lepiej radzi sobie w grach niż snapek 800 czy nawet 801 z Adreno 330/430
