Skocz do zawartości

Nezumi

VIP
  • Postów

    10 154
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    122

Treść opublikowana przez Nezumi

  1. Częsty problem na Redmi 2... Jeżeli nie potrzebujesz mieć odpalonego PIN to po prostu go wyłącz i czekaj, aż to naprawią ;<
  2. Wejdź sobie na forum w dział "Opinie o Sprzedawcach" znajdź Burize i sam sobie odpowiedz
  3. Dolicz coś takiego jak przewalutowanie i prowizje bankowe/portalowe (np. Paypal). 170$=660zł, więc ~100zł z tego idzie jeszcze kwota przewalutowania i ew. prowizji oraz opłata dla samego Allegro, przecież allegro za darmo tego nie udostępnia... @tosshi2 nikt, ale sam mu poleciłem Burize, on szukał "tańszych", więc twój "atakujący" tekst nie na miejscu
  4. OK Przeoczyłem dualSim xD więc zostaje seria Redmi
  5. Pobierz najnowszy rom ze strony miuipolska i proszę: http://miuipolska.pl/instalacja-xiaomi/. Dalej "pinokio" idzie sam
  6. Podałem wszystkie tel Xiaomi w tym "zakresie", co styknie, co nie zależy już od właściciela
  7. Aktualizując ROM, aktualizujesz MiFit.
  8. Mi4, Mi4i, Mi3, Redmi 2 2Gb, Redmi Note 2... Od wyboru do koloru . Jeżeli chcesz zamawiać z chin to Xon24 i IBG, jeżeli chcesz mieć VAT z głowy i mieć telefon w ~3dni to XFS.
  9. Xon bierze za pośredniczenie? Jak każdy... ale Xon24 ma najniższe ceny jeżeli chodzi o oryginalny sprzęt... Więc jeżeli chcesz zamawiać z Chin to albo On, albo IBG, nie polecam Aliex... Niby z Aliex tylko o Golway słyszałem, że jest "pewny".
  10. Być może tel jest tzw. "refurbrished", ale ta nalepka na pudełku "Black" jest od sklepu, nie od producenta, jeżeli chodzi o etykietę to wszystko się raczej zgadza, a po 1 screenie można wywnioskować, że jednak jest sprawdzany 1 raz więc ciężko stwierdzić który "test" jest tutaj pewniejszy Jedynym niepokojącym ss'em jest ten o "sprawdzaniu 1005x".
  11. Przejrzyj oferty Xon24 na allegro, Xiaomiforsale.com oraz ibuygou.com. Masz tu pewnych i sprawdzonych sprzedawców, w dobrych cenach
  12. Zawiadomienie przychodzi pocztą, w liście masz podane co i jak zrobić Co do sklepów... Xon24(Buriza z forum) i IBG, aktualnie prowadzą sprzedaż/przedsprzedaż tych telefonów, niedługo pewnie również pojawi się w XFS (XiaomiForSale).
  13. Jeżeli wam "wynika" to kupujcie... Tylko potem nie płaczcie na forum, że nie ma zasięgu, nie ma MIUIPolska, coś nie działa ;-; ROMu pod Redmi 2A nie było to i pewnie pod ten model nie będzie ;-; Jak to piszą w internetach, za te ~100zł zawsze można kupić cebuli Po 2 nawet tego nie zwrócicie w razie czego, bo macie jasno opisane informacje na pudełku i to, że im coś magicznie "działa" nie znaczy, że będzie "działać" tutaj...
  14. Nezumi

    Co wybrać - kilka pytań

    Ja go utrzymuje bez problemu w jednej ręce... z pisaniem SMS też problemów nie mam, klawa łapie szybko i dość dokładnie.
  15. Nezumi

    Co wybrać - kilka pytań

    Z zasięgiem nie ma żadnych problemów sam mam model 2Gb jak już pisałem, w dodatku sieć Play i z zasięgiem zadnych problemów... Tempreatury często zależą od aktualizacji, niekiedy chińczyki coś pomieszają i telefon potrafi się zagrzać, a potem to poprawią i telefon jest zimny Mi4 ma Gorilla Glass a dokładniej: "Corning® Concore™ Glass", a tutaj filmik o tym szkiełku: https://www.youtube.com/watch?v=dmpYaJVFi58&feature=youtu.be. W Mi4 masz 4.4.4 z nakładką MIUI 7. KitKat jest lepszy od Lolipopa
  16. Nezumi

    Co wybrać - kilka pytań

    Posiadam 2Gb ram, gram, słucham muzyki, przeglądam net i jeszcze go nie zmuliłem. Temp powyżej 45*C podczas gry nie uświadczyłem (Snapdragony....), dźwięk mam na nagraniach czysty, możesz sobie dostosować motywy/ikonki... dosłownie wszystko... Z tego co wiem to czarnego modelu już się nie produkuje, przynajmniej wszystko co widziałem z czarnych to albo podróba, albo jest tak podejrzane, ze lepiej nie brać... Sklepy z forum, pewne i sprawdzone nie posiadają już wersji czarnych. Jeżeli zależy Ci na Mi4 to bym się jednak próbował przekonać do białych
  17. 20 komentów od kupujących, w tym 6 w ciagu ostatnich 30dni... Na prawdę myślisz, że warto ryzykować dla kilku zł?
  18. Nezumi

    Mi4?

    Xiaomi nie posiada kabli USB z nadrukiem "MI", kabelek na 100% podrobiony. Co do telefonu... Spróbuj grać MIUIPolska, jeżeli wejdzie to jest szansa, że oryginalny, co do kodu, widocznie telefon z "odzysku"
  19. http://miuipolska.pl/instalacja-xiaomi/ Metoda nr 1
  20. Z tego co wiem to 3MK posiada matt do Mi4
  21. Odwróć pudełko od telefonu... Spójrz na nalepkę producenta... sprawdź nr urządzenia 2014813/2014811... zainstaluj taki ROM jaki masz nr urządzenia.
  22. Nezumi

    Mi4 oryginalny?

    Chyba, że... Jak pisałem jeszcze sięz ang. pudłem nie spotkałem, a kupowałem i Redmi 2 x3 i Mi4 x2 i zawsze cn pudło
  23. Nezumi

    Xiaomi Mi4 na allegro

    2 komenty i to z błędami... Ja bym nie ufał
  24. Nezumi

    Mi4 oryginalny?

    1 raz widzę, aby na pudle były angielskie teksty... Na oryginalne pudło to mi nie wygląda...
  25. Nie ma już 64 i być może już nie wrócą... Coś czuje, że Xiaomi coś planuje na listopad/grudzień i chce w ten sposób skusić więcej osób do kupna nowego modelu
×
×
  • Dodaj nową pozycję...