Skocz do zawartości

Nezumi

VIP
  • Postów

    10 154
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    122

Treść opublikowana przez Nezumi

  1. Może i zło, ale 1 im zarzucić nie można... niestabilności... Ten system jest tak stabilny(i zamknięty), że największy cep go nie ucegli , ale jeżeli ktoś lubi grzebać w systemie i bawić się ustawieniami to tak, iOS to szajs . Ja preferuję MIUI właśnie ze względu na to, że to jednak Android więc mogę sobie coś tam pozmieniać, pobawić się, a wygląda jak iOS troszkę, którego wygląd mi przypadł do gustu ale zeszliśmy mooocno z tematu ładowarek Taki w sumie pytanie co do ładowarek... Czy zwykła ładowarka Samsunga od starego Wave 533 podładuje mi Mi4 na QC 1.0 lub 2.0? Bo aktualnie ładuje tel ładowarką od Redmi 2 i nie jest źle, ale przez to, że jest to ładowarka na CN rynek to muszę wszędzie zabierać ze sobą przejściówki, a to już wygodne nie jest ;<. Potrzebuję jakiejś ładowarki która będzie działać z QC 2.0 (1.0 jak się nic innego nie znajdzie) i będzie ją można łatwo zapakować i zabrać ze sobą
  2. Prosty OK, Stabilny OK, ale nie zgodzę się, że jest pełen wad i niemożliwy do dostosowania pod siebie . Dla mnie MIUI to takie połączenie Androida z iOS i mi się to podoba
  3. WuPe, ale Mi4 jest na 4.4.4 więc tak rozbudowanej tej opcji nie ma . Jak przerzucą na 5.x to pewnie taka opcja się pojawi homman, z tego co wiem to chyba można dograć nove, kilka osób o tym pisało gdzieś
  4. Powiadomienia na ekranie blokady są, przynajmniej ja mam Normalnie przy powiadomieniu pokazuje się beleczka/ikonka na ekranie, po tapnięciu na to przenosi mnie do danej apki
  5. Mam to samo przeczucie, tylko awygo jeszcze jakoś sensownie argumentował swoje zdanie xD Płatne motywy na MIUIPolska są... "darmowe" więc za nic nie płacisz ;-; To nie Xiaomi ustawia tam ceny, tylko twórcy motywów Gdzie to zmieścić? Dodać sobie odpowiednie karty pulpitu, folderki i ładnie poukładać, nie widzę żadnego problemu... chyba, że ~30min zabawy w porządkowanie raz na zawsze jest problemem
  6. No czyli nawet Double tap jest Tyle czasu z MIUI a ja ciągle odkrywam
  7. 1. Nie ustawiałem nigdy, ale z tego co wiem, to gdzieś taka opcja jest 2. Przecież można bez problemu ustawić ;-; 3. "efektu" co przez to rozumiesz? Dźwięk powiadomienia? Kolorek? To wszystko można ustawić... 4. Nie używam, nie wiem 5. Hahahahhahaha że co? Serio odpal redmi note 2 "dziewczyny" i rozwiń beleczkę 6. Nie używam, niech się wypowie ktoś kto takie rzeczy lubi i używa, bo pewnie opcja jest, a ja się do niej nie dogrzebałem 7. Ym.... Można ustawić bez problemu ;-; Coś jeszcze? ;-; Motywy... Wbij sobie na apke, odpal "Płatne" i przejedź paluszkiem w dół Masz motywów W10, iOS, Androida, nawet CM'a całą masę ;-; Double-tap, z tego co wiem to telefony Xiaomi nie mają go
  8. Po to w MIUI jest coś takiego jak MOTYWY aby dostosować system, jego wygląd w 100% pod siebie... Twórcy systemu dają Ci wybór... możesz wybrać co chcesz.. od Win10 przez zwykły wygląd MIUI, Androida po iOS... Dla każdego coś dobrego. Ja siedze na miksie W10 i iOS'a, pomieszałem sobie kilka motywów i mam coś idealnego pod siebie. Czy to, że możesz go dostosować w każdym calu pod siebie skreśla go jako dobry system? Jeżeli tak, to chyba masz jakąś pokrętną logikę i klapki na oczach Ile osób się pozbyło Xiaomi? Mało mnie to interesuje, ich sprawa. Napisałeś, że i tutaj cytuje: "Co gorsze MIUI ma wiele wad. Że nie można tego czy innego ustawić.", więc Ci dałem do zrozumienia, że nie znasz MIUI, a teraz wyskakujesz z tekstem "ile osób od Xiaomi odeszło przez MIUI" co ma piernik do wiatraka? Człowieku zacznij odpowiadać na stawiane Ci pytania, a nie omijać temat i udawać, że się pytania nie widziało... To już jest kolejny raz gdy ktoś się o coś Ciebie pyta, a ty zmieniasz temat, więc jak mamy Cię traktować poważnie? Co do lepszego telefonu cena/jakość... Coś by się znalazło Np... Jakaś motorolka z czystym andkiem, jakiś starszy Sony, LG... Musiałbym przysiąść i przeszukać, a na to aktualnie ochoty nie mam, ale jak bardzo nalegasz to coś się znajdzie
  9. Na Redmi również nigdy nie używałem ViperFX i z mikro problemów nie było...
  10. Kupować Xiaomi, aby wywalić z niego MIUI... Czy tylko ja widzę tutaj jakąś dziwną sprzeczność? Wydawało mi się, że po to się w sumie kupuje telefony Xiaomi, aby dostać MIUI "Co gorsze MIUI ma wiele wad. Że nie można tego czy innego ustawić." Nie znasz MIUI, oj nie znasz... Interpunkcji też nie znasz, ale to już inna para kaloszy
  11. Co ja napisałem? Link do RZETELNEJ PUBLIKACJI NAUKOWEJ, nie internetowego guru, u którego katar = rak... Kuzynka pracuje w labie, dobrze wie do czego jest stosowana woda destylowana, pija ją kiedy ma ochotę, żyje, wyniki ma zawsze idealne. Podaj do cholery chociaż raz coś sensownego na potwierdzenie własnych słów, a nie dajesz wycinki z for, które twierdzą, że gluten jest zabójczy ;-; Szukaj, na pewno znajdziesz o ile sam nie sfałszujesz. Tutaj nikt nie idealizuje Xiaomi jako firmy, wszyscy znamy jej + jak i -, kupując ich sprzęt wiemy na co się porywamy, wiemy, że nie mamy wsparcia oficjalnego...
  12. Woda destylowana wypłukuje Ci coś? To chyba rozum... Serio... Podaj mi naukowe publikacje, nie internetowe domysły, a Ci uwierzę... Bo z tego co ja czytam, żadne badania nie potwierdziły szkodliwości wody destylowanej, natomiast kilka badań dowiodło "szkodliwości" zwykłej wody mineralnej po przekroczeniu 60lat. Tak więc polecam uzupełnienie wiedzy Nie wiem gdzie ty sprawdzasz te negatywy, ale ja nic złego nie znalazłem. Acid odwala kupę świetnej roboty z tłumaczeniem i ROMami, powinno się być wdzięcznym, że robi to za "freeko", a nie każe sobie płacić za dostęp do tego. Po 2 GoWork jest serwisem do oceniania PRACODAWCY i sam pracodawca jak i sama firma nie może nic tam usunąć . Człowieku pogrążasz się z każdym swoim postem "Nie znam to się wypowiem" i Ty to kierujesz do nas? God... Co się z tymi ludźmi dzieje
  13. Nezumi

    Alternatywy dla MiBand

    Powiadomienia mi normalnie działały na apce systemowej, nic nie musiałem kupować Pewnie, że masz prawo, ale jak to mówią "Twoje argumenty są inwalidami"... Nie mają żadnego sensownego poparcia dowodami, tylko "gdybania" i "mniemania", żadnych dowodów. Jeżeli chcesz to proszę bardzo, twój portfel, twoja sprawa co kupujesz, ale nie skreślaj czegoś tylko dlatego, ze "tanie to musi być szajs", "chińskie to musi być szajs" etc...
  14. Hmm... Czyli jednak co portal to nowe, całkiem inne info W takim razie Z5 nie można uznać za tel z rozdziałką 4K jeżeli ona 4K am mieć tylko w kilku miejscach ale wracając do zmiany rozdziałki w Mi4, to nigdzie takiej opcji nie znalazłem
  15. Nezumi

    Alternatywy dla MiBand

    Jak płatna app? Przecież apka do MiBanda masz w romie, za free... więc jak płatna? Przez miech używania MiBand'a korzystałem z apki systemowej i wszystko działało jak powinno... przynajmniej to co potrzebowałem... teraz MiBand leży u znajomego, mi przestał być potrzebny, jemu wręcz przeciwnie i też sobie chwali ;-;
  16. Z takiej korzystam przy ładowarce od Redmi 2: http://allegro.pl/przejsciowka-adapter-angielska-do-gniazdka-uk-pl-i5647258775.html, a przy Mi4 używam ładowarki od XFS którą dodali
  17. Nie spotkałem się z czymś takim i radze sprawdzić info o Z5 bo wątpię, aby Sony ładowało do flagowego telefonu w klasie "Premium" wyświetlacz TFT... Przecież chwalili się jakimś swoim autorskim IPS... Z tego co ja wyczytałem to Z5 ma mieć 4K i tyle... Wszystkie aplikacje systemowe mają mieć normalnie 4K, chyba że dorwiesz na Google Play aplikacje która ma tylko 1080p, wtedy tel wyświetli 1080p.
  18. Ale... że jak? Musiałbyś zmniejszyć rozdzielczość ekranu, a z poziomu systemu tego nie zrobisz... nie wiem czy wgl coś takiego można zrobić.
  19. Raczej nie, ale np. XFS do Mi4 dodaje takie coś: https://www.xiaomiforsale.com/pl/akcesoria/222-charger-2a-black-2779898756136.html, ja tym ładuje i jak na razie problemu nie ma... ew możesz kupić: https://www.xiaomiforsale.com/pl/akcesoria/224-eu-plug-black-2779898756143.html (na allegro pewnie za 2zł dorwiesz) i ładować oryginalna ładowarką Xiaomi
  20. Nie wiem, nie sprawdzałem tak szczerze mówiąc jak z Sim bo wyłączyłem rządanie PINu w kwietniu gdy ten problem się pojawił i potem już go nie włączałem, a po wyłączeniu PINu przestało wywalać kartę . Z mikro żadnego problemu na żadnym z romów nie miałem
  21. Musisz znaleźć kogoś na forum kto taką wersję ma. W razie czego mam na PC 5.7.31 dla 2014811
  22. To jest forum, nikt Cię przecież nie zmusza do odpowiadania na wszystko teraz już Pisz sobie swój temat Ja tam od 5lat siedze na ładowarce od Samsunga Wave 533 i chyba nastał czas wymiany... kabelek się zaczyna łamać i guma z niego odpada tak więc ;<< będzie mi jej brakować :<
  23. Jeżeli telefon będzie oryginalny i będzie mieć system MIUI, a nie jakieś lewe przeróbki to metoda 1, jeżeli trafisz na jakąś przeróbkę i nie będziesz mieć tam aplikacji "Aktualizacje (w multi będzie pewnie jako "Update"), to metoda 2, a jeżeli wklepią Ci jakiś totalny badziew swój to wtedy metoda 3 Jeżeli zamówisz z jakiegoś pewnego źródła to zazwyczaj metoda 1 wystarcza
  24. Zwykłą instalacja MIUIPolska jak będziesz postępować według tego: http://miuipolska.pl/instalacja-xiaomi/ to nie ma szans, abyś skopał
  25. Musiałbyś poszukać na YT, ale nie wiem po co to Jeżeli kupisz o pewnego sprzedawcy, z dobrym feedback'iem to wgranie ROMu MIUIPolska trwa chwilę i jest banalnie proste
×
×
  • Dodaj nową pozycję...