Skocz do zawartości

Nezumi

VIP
  • Postów

    10 154
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    122

Treść opublikowana przez Nezumi

  1. Ja ostatnio używam motyw "Win10"(przed i po nazwie masa krzaczków ) , tapeta blokady zmienia się razem z pogodą, wygląda to ładnie, estetycznie, ikonki też niezłe, zegar ładny, czytelny... Jedyne co mi nie pasuje to powiadomienia... wyskakują, ale jak w nie tapne to nic się nie dzieje ;< Sam motyw z W10 ma w sumie niewiele wspólnego... ew. wygląd zegara, ikonka internetu i flaga Win na ekranie blokady
  2. Są Redmi 2 2Gb z 900Hz... wersja 2014811...
  3. 4. Zmień język na angielski, potem aktywuj karty SIM... Po prostu odznacz synchronizacje SMS i problem z głowy... Mam odznaczone i żadne info o synchro SMS nie wyskakuje...
  4. Grafiku, osobie która pracuje i żyje dzięki grafice, a w sumie już 2 grafikach... 1 osoba zajmuje się komiksami/manga, 2 tworzy projekty dla firm pod reklamy etc. Obie osoby posiadają monitory IPS, obie stwierdziły jednogłośnie, że JDI ma lepsze barwy... Raczej nie mam podstaw, aby im nie wierzyć, sam miałem długi czas telefon z IPS, teraz JDI i widzę różnicę na + dla JDI..
  5. Kolejny powód, aby kupować sprzęt u wiarygodnych i pewnych sprzedawców, a nie "byle taniej"
  6. A pod zdjęciem co widnieje? "IPS"... IPS to IPS... JDI to JDI.. kolorków nie zmienisz, na IPS zawsze będą takie same.. ładne, wyraźne, ale jednak JDI wypada lepiej i to nawet osoba zajmująca się grafiką, pracująca na monitorach IPS stwierdziła, że JDI ma dużo ładniejsze kolory.
  7. Niby co mam sprawdzić?
  8. 720p zwykły IPS w Z3c, a 1080p JDI w Mi4... Z3c 319ppi vs 441ppi Mi4. JDI wypada dużo lepiej niż IPS.
  9. Zawsze możesz kupić za 1080zł Mi4LTE z 2Gb RAM i masz nadal niską cenę i świetne podzespoły Cło ci nie dojdzie bo na smarty nie ma cła, co najwyżej VAT (a ten potrafi zaboleć). Z3 Compact ma gorszy wyświetlacz od Mi4, a kupując wersję 2Gb RAM masz nadal lepszy telefon i nadal ~400zł taniej
  10. Powolutku Komplikujesz sobie życie Jeżeli kupiłaś tel od goldway pewnie przyjdzie z globalem ew. CN, więc o ile telefon będzie oryginalny to po prostu pobierasz ostatni rom jak wyszedł (5.9.1 chodzi na Mi4 przecudnie) wrzucasz na tel (lub pobierasz przez tel przez przeglądarkę), wchodzisz w apkę "Aktualizacje", następnie (...) -> Zainstaluj ROM -> (tutaj wybierz folder i plik z ROMem) i... pozwól, aby telefon sam zrobił resztę Ogólnie na Mi4 używam nadajników LTE bo te w moim mieście działają wyśmienicie (10-40mb/s raczej jest ok)... Na Orange nie idzie się wbić bo po prostu nadajnik nie wyrabia (nawet mając karte z Orange przerzuca na 2G w godzinach szczytu), Plus działa mniej więcej tak samo jak Play, natomiast T-mobile działa lepiej bo po prostu ilość ich klkinetów w porównaniu do Play/Plus/Orange jest znikoma Mało kto teraz jest w T-mobile Dlatego tam internet wypada najlepiej Więc z własnego doświadczenia wiem, że LTE się przydaje Nadajniki 3G się szybko zapychają, telefonów na 3G jest masa, na LTE jeszcze nie.
  11. T-mobile H+: Play H+: Plus H+: Orange jest tak zawalone u mnie, że i na karcie Orange i na karcie Play wywala mnie z 3G i jedyne co mam dostępne to 2G Zasięgi full
  12. Poszło
  13. Sobota <3 LTE, testy z 3.09.2015: i WCDMA z dziś (no cóż, tak co weekend na 3G jest ):
  14. Moją szklaną kulę dałem do czyszczenia, wybacz Dowiemy się w lutym
  15. Z tego co widzę, to jest promocja wiec cena możliwa i praktycznie wszystkie komentarze dotyczące słuchawek są 5/5 więc szansa na podróbkę jest znikoma, jedyne opinie z 1/2 gwiazdkami na 5 to takie gdzie ludzie przez jakiś błąd poczty/kuriera nie otrzymali wgl przesyłki 49% price drop jest cłakiem kuszące Osobiście bym chyba nie wycofał, ale może ktoś kto już tam kupował więcej niż ja by się mógł jeszcze wypowiedzieć Ja osobiście na podróbki tam nie trafiłem ;P
  16. Wszystko zależy które Pistony... bo jak pisałem wcześniej to jest ich kilka modeli w v3.. Te "najdroższe" chodzą w okolicach ~20$, być może na promocjach można je ciut taniej dorwać.
  17. Tak, wyłącznie najnowszą. Po co? Bo jest w CN, więc Acid to zostawił i tutaj, niekiedy jest możliwość pobrania przez to nowego ROM, ale nie wiem dokładnie które romy tam trafiają, ja już przywykłem, wbijam na miuipolska.pl w telefonie, klikam "pobierz" i pobieram ROM prosto na tel ręcznie, potem tylko wybieram folder do aktu i aktualizuje
  18. Tak.
  19. Odpalam Spotofy, YT, Facebook + messager, do tego apke z pogodą, CM Browser, Inbox... i mam ~400mb wolnego RAM, wszystkie apki normalnie działają i mogę między nimi przechodzić... Radzę sprawdzić czy nie masz czegoś sobie namieszane w ustawieniach i blokadach programów ;-; Bo ja z uwalaniem apek problemu nie mam, a mam "tylko" 2Gb RAM...
  20. Co Ci jest wyrzucane? Mi MIUI nic samo nie zamyka nie ważne ile apek nawale a mam 2Gb...
  21. To nie MIUI... to Android.. i widzę, że ktoś pisze, a nie wie o czym... że tak przytoczę "Wolny ram, to niepotrzebny ram" zasada nr. 1 Androida MIUI jest na androidzie... To, że masz 0.7-1Gb wolnego nie znaczy, że nic Ci w tle nie działa... Android każdą aplikację którą odpaliłeś trzyma w "uśpieniu", aby szybciej do niej powrócić. To, że na tel z 1Gb ram jest wolne 50mb nie znaczy, że tel się będzie ciąć i wieszać, dalej będzie działać płynnie ;-; a sama optymalizacja w MIUI jest świetna... przyjrzyj się takiej nakładce Samsunga... telefony po 2-3Gb RAM, a wieszają się i zapychają... w MIUI tego nie uświadczysz ;-;
  22. Raczej nie... a jak jest to niewielka, dopóki nie zapchasz tych 2Gb to telefon działa płynnie i bez większych problemów... a jeszcze zapchać tych 2Gb mi się nie udało
  23. Wygląda na to, że to kwestia częstego przełączania się karty SIM między antenami różnych operatorów... Może wymiana karty SIM na nową jednak rozwiąże problem... przynajmniej ktoś taki pomysł wyżej podał
  24. FDD ma nasze pasma LTE/WCDMA, TD jest kierowana na Chiny, wystarczy, że spojrzysz na zakres pasm danego modelu
  25. Problem MIUI... W sumie od kwietnia to się pojawia i do dziś tego nie ogarnęli ;-;na wersji 2014811 przynajmniej ten problem występuje... na 2014813 u kuzynki tego problemu nie ma... nie wiem ocb, ale jest to kwestia MIUI
×
×
  • Dodaj nową pozycję...