Jump to content

jaxkub

Użytkownicy
 • Posts

  16
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

576 profile views

jaxkub's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

0

Reputation

 1. Wyżej wymieniony problem miałem na wersji stable, zainstalowałem najnowszą rozwojową i jest ok z usługami google. I jak instalowałem rom przez twrp to wywala za każdym razem błędy failed to mount vendor invalid argument, ale system miui polska działa prawidłowo. Chciałem też wypróbować rom Havoc 4.3 ale po instalacji system łapie bootlopa, może przez ten błąd w twrp?
 2. Po instalacji według poradnika na stronie wyświetla się cały czas komunikat brak certyfikatu google play. Telefon z polskiej dystrybucji w wersji global.
 3. Zauważyłem że mimo wyłączenia optymalizacji baterii dla aplikacji i postawieniu kłódek przy przeglądarce w ostatnio otwartych aplikacjach, przy otwartych 10zakładkach w przeglądarce strony są w kółko przeładowywane i to nawet bez wychodzenia z przeglądarki. Dzieje się tak samo i w chrome i operze. Wyłączenie optymalizacji miui w opcjach programistycznych też nie pomaga. A smartfon ma 6gb ramu. Dla porównania Samsung J7 z 3gb ramu z zainstalowanym lineage os przy otwartych wielu zakładkach w przeglądarce i włączonych paru innych aplikacjach nawet po uśpieniu na 1h nic nie ubija.
 4. Jeszcze w Xiaomi Mi Store została Seller's Shipping Method. Sklep nie zwraca vatu w razie jego naliczenia. Sprzedawca odpisał na pytanie o wysyłce: Mi Xiaomi: hi dear,Due to customs problem,we cant promise duty free.There are three method available for delivery.Generally shipping time without accident:Aliexpress Shipping:15~60 days Seller's Shipping: 12~20 days.DHL Shipping: 6~13 dyas.Pls check the shipping details from products webpage to find out which method is available for your country.We are doing our best to make it quick, pls be more patient~ Also we will declare with lower price to help avoid tax .but if sometimes the parcel got randomly strict inspect by custom, you still need to pay tax.Thanks for your understanding & support for us.Wish you bestPolly. Czy teraz jest duże prawdopodobieństwo, że vat i tak zostanie naliczony nawet po wybraniu Seller's Shipping Method?
 5. Witam Czy jest szansa, że w Redmi 4 Prime będzie nagrywanie slow motion?
 6. Witam Czy Redmi 4 pro z mniejszym ekranem wytrzymuję dużo dłużej na baterii? Czy jest to raczej bardzo mała różnica.
 7. Zainstalowałem tą wersje CM http://www.needrom.com/download/cyanogenmod-3/comment-page-79/#comments dokładnie 3.6, potem zainstalowałem przez recovery xposed sdk22 ale po restarcie mam czarny ekran. Próbowałem wszystko instalować od nowa ale nie pomaga. Jak poprawnie zainstalować xposed na tym romie?
 8. U mnie po instalacji xposed aplikacja Locus map przestała działać, nie pomaga oczywiście reinstalacja aplikacji czy usuwanie danych. Ktoś ma na to jakiś sposób?
 9. Czy taki zewnętrzny modem wifi będzie działał przez otg? http://www.aliexpress.com/item/1Pcs-Mini-USB-150M-150Mbps-Wireless-LAN-Adapter-802-11b-n-g-WiFi-w-2dBi-Network/805476203.html?spm=2114.01010108.3.28.tzr3oN&ws_ab_test=searchweb201556_1,searchweb201644_4_79_78_77_82_80_62_81,searchweb201560_
 10. Witam Przesyłając pliki pomiędzy smartfonem a komputerem mam bardzo wolny przesył plików i często wyrzuca błędy o utraceniu połączenia. W ustawieniach mam możliwość przesyłu plików tylko przez MTP. Czy jest możliwość podłączenia smartfona by karta pamięci pokazywała się jako pendrive czy coś w tym stylu?
 11. pomogło usunięcie usług google play i restart. A ktoś ma pomysły czemu usługi google play tak drenują baterie? Telefon przechodzi w miarę normalnie w deep sleep ale jednak szczegolnie na włączonym ekranie coś zjada tą baterie.
 12. Tylko że napisałem wyraźnie że czas pracy na baterii wydłużył mi się prawie dwukrotnie. Betterbatterystats nie wykazuję żadnych procesów drenujących baterie, sprawdzałem już parę wersji miui polska. Ktoś ma jeszcze jakiś pomysł na ten błąd RPC:S-7:AEC-7 PAQO-5CH2-KMERW z google play? Nie pomaga usuwanie danych sklepu, frameworków google itp
 13. Witam Po usunięciu usług google play telefon zaczął trzymać na włączonym ekranie ok 6-7h wcześniej 3,5-4h. Tylko jak teraz z powrotem włączyłem te usługi to w markecie wywala błąd: RPC:S-7:AEC-7 PAQO-5CH2-KMERW Da się coś zrobić żeby naprawić ten błąd, tak żebym włączał usługi google play tylko żeby zaktualizować aplikację? Czy może da się coś zrobić z samym działaniem na baterii? ROM mam miui polska.
 14. Witam Chciałbym zmodyfikować dpi przeglądarki internetowej tak żeby wyświetlała absolutnie wszystkie strony w wersji komputerowej. (testowałem dużo przeglądarek i każda po ustawieniu trybu stacjonarnego i tak wyświetla stronę miuipolska.pl czy strone startową allegro.pl w wersji mobilnej) Wiem że istnieje taki moduł do xposed, ale dla Redmi Note 2 nie stworzono chyba jeszcze żadnej działającej wersji xposed. Istnieje też dużo takich aplikacji w google play, ale zmieniają dpi dla całego systemu, a ja chciałbym żeby zmiana dotyczyła tylko konkretnej aplikacji w tym przypadku przeglądarki. Istnieje może przeglądarka która ma wbudowaną funkcję zmiany dpi?
×
×
 • Create New...