-
Postów
10 154 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane w rankingu
122
Treść opublikowana przez Nezumi
-
A tak mój błąd, jest 801, przeklikałem się Dzięki za poprawienie , ale jednak z tego co wiem to G3 i tak się potrafi zagrzać G2 nie ma już wsparcia od LG, Redmi Note 2 jest nowy i wsparcie będzie mieć jeszcze pewnie przez 2lata spokojnie , a do fejsów, snapów, instagramów Redmi Note 2 wystarczy w zupełności
-
A testowałeś może Flexible Glass od 3mk? Ludzie to chwalą, ja na razie testowałem HardGlass, ale jednak jest to dla mnie zbyt "grube" , a FlexibleGlass ma mieć wytrzymałość i odporność szkła, ale ma być "giętkie" i "plastyczne" jak folia miałem Flexa, ale w formie "beta" a tam szybko się odkleił klei i mi 3mk wymieniło właśnie na hardglass
-
No właśnie u mnie na Redmi 2 1Gb 2014811 nie restartuje urządzenia, po prostu mikro przy 1 rozmowie jest ciut ciszej, a po np 15min kolejna rozmowa, z tą samą osobą i już jest dużo lepiej, to nie jest też jakoś mocno cicho, że w ogóle nie słychać, ale słychać różnicę w głośności. Jak pisałem telefon ma moja mama i nikt jej jeszcze nie mówił, że jest cicho, wyłapałem to kilka dni temu jak z nią rozmawiałem i myślałem, że to wina anten T-mobile, bo po przełączeniu anteny u mamy na inną rozwiązał problem, ale widocznie to tylko "zbieg okoliczności"... No nic, na razie nie ma tragedii, jak zacznie się pogarszać to zacznę panikować z tego co czytam na en.miui to w romach 5.9.x jest poprawa, może od 5.10 całkowicie to wyeliminują
-
A sprawdzałeś u Burizy? Z tego co mi się "obiło o oko" to chyba ma już w kilku kolorach Redmi Note 2 I XFS też ma w kilku kolorach, ale XFS chyba ma wersje 16Gb
-
Co do ceny to nie jest tak źle, za 39.90zł (lub 49.90) z free wysyłką można dorwać Flexible Glass od 3MK, wydaje mi się, że warto w to zainwestować. @tosshi2 Ale kupując w 3MK wspierasz polską firmę! Nie no, o nilkinie słyszałem słabe opinie, a MOCOLO się niby barwi na żółto (wina kleju), a o 3MK same fajne opnie, dlatego ich testuje
-
Akurat w tamtym momencie to był błąd składu chemicznego kleju, byłem z nimi w kontakcie wtedy i rozmawiałem na ten temat 3MK zawsze daje odpowiedni sprzęt do nałożenia folii/szkła @tosshi2 Jeżeli szkło pęknie, a dana osoba je nieumiejętnie ściągnie, to porysuje sobie ekran, przerabiałem to . Właśnie FlexGlass od 3MK ma chronić przed nawet takimi upadkami, nie zamierzam tego sprawdzać, ale aktualnie ta ich hybryda jest najlepszym rozwiązaniem
-
Jeżeli jest to wysyłka czysto z UE to tak, nie naliczą, ale spotkałem się z czymś takim jak "wysyłka przez UE" czyli paczka idzie z Chin do jednego z krajów UE(np. Niemcy, Hiszpania), a następnie do nas i wtedy jednak z tego co czytałem VAT dowalą :<
-
Panowie, spokojnie ;-; homman ma tutaj racje, folie chronią telefon dużo lepiej od strony upadków, jednak jest mniej odporna na zarysowania, szkła mają wyższe odporności na zarysowania, ale przy upadku nadają się praktycznie zawsze do wywalenia, miałem HardGlass z 3MK, świetne szkło, ale po upadku z ~2m na kafelki po prostu poszła pajęczynka, szkiełko zdjąłem, ekran jest nienaruszony. Panowie, jeżeli ktoś z was ma juz tel i mieszka blisko jakichś punktów 3MK to polecam zanieść tam telefon i poprosić o stworzenie szkła/folii "FlexibleGlass" jest to hybryda, szkło, ale w formie folii, świetnie chroni i przed zarysowaniem i przed upadkami, sam mam to szkło zakupione już 2x na moją Mi4 (1 szkło było w wersji beta i niestety przy wyższych temp. się odklejało, teraz to poprawili). No i największy + szkieł i folii od 3mk... Naklejki "Fit-In", można bardzo łatwo zamontować szkiełko . Jeżeli nikt nie ma jak tam podejść osobiście to zostaje ew. kontakt mailowy, wysyłka telefonu tam na jakieś ~3-4dni.
-
Stabilna wersja miui v6 oraz miui v7( wg użytkowników)
Nezumi odpowiedział(a) na Dziara25 temat w Dyskusja ogólna
z v6 najlepsza była 5.8.6, z v7 5.9.2 (w 5.9.10 i 5.9.17 zauważyłem kilka błędów, nie jakieś uciążliwe, ale są). -
Jeżeli pod uwagę bierzesz tylko te 2 tel, to chyba brałbym LG G3... telefony G2 i G3 to najlepsze telefony jakie wydało LG, świetne aparaty, świetny sprzęt, solidnie wykonany, jedyny problem G3 jest to, że to mały piecyk (snap 810), więc o ile do gier moim zdaniem tel się nie nadaje, właśnie przez grzanie, to w normalnym użytkowaniu raczej ten snapik daje radę. No i świetny wyświetlacz IPS, co się chwali, Meizu ma niestety AMOLED, a te lubią w pół roku/roku tracić barwy, rozlewać się, psuć same z siebie. Oczywiście moim skromnym zdaniem Mi4 pokonuje oba te telefony i byłby to najlepszy wybór, ale jeżeli chodzi o te 2 smarty które podałeś, to myślę, że G3
-
Jak Ci liścik przyszedł i to z WER Pruszcz to musisz mieć strasznego peszka . Jak pisze homman, z 3-4dni teraz paczuszka może leżeć na cle. ew. możesz do nich zadzwonić i zapytać się czy nie da rady tego pośpieszyć
-
Dostał tel z play, nie ich wina i nie t-mobile ;-; wygląda na to, że mój biedny redmi zaczyna w losowych momentach mieć problem z mikro, jest to dziwne, bo mikro raz działa bardzo dobrze, a raz nie u was też jest to taka loteria, czy po prostu jak już padnie to padnie?
-
Nie ma nawet info o tym, aby Xiaomi cokolwiek takiego planowało, a ty już o prezentacji piszesz?
-
Zamiast kupować u podejrzanych i niepewnych sprzedawców z allegro, polecam zerknąć na sprawdzone sklepu tutaj z forum np. https://www.xiaomiforsale.com/pl/telefony/136-xiaomi-redmi-2-2gb-black.html ;-;
-
Zastanów się czego potrzebujesz i wybierz ten tel, który bardziej trafia w twoje potrzeby ;-; Co do wysyłki, co kto woli, jedni lubią mieć DHLem w 3dni w domku, inni się nie śpieszą, VAT to 50/50 masz lub nie ;-; jeżeli wysyłka DHLem jest z ue to wydaje mi się, że warto zapłacić to 26$ więcej ;-;
-
Pocieszę Cię, w WER Pruszcz bardzo często walą cło/vat od ceny deklarowanej na paczce 2x capnęli mi paczkę w Pruszczu na cle i 2x miałem VAT wyliczony z ceny deklarowanej na paczce , przyszedł listonosz i mi tylko zaśpiewał, że "53zł do opłacenia" a paczka miała deklarowaną wartość 50euro
-
Redmi Note 2 - pytania ogólne - wątek zbiorczy
Nezumi odpowiedział(a) na X-SKLEP temat w Dyskusja ogólna
http://miuipolska.pl/miui-v6/ Szukanie na prawdę nie boli -
Jeżeli to była pierwsza aktu to polecam wipe, nigdy nie wiadomo co wesoły chińczyk mógł zainstalować Chyba, że kupowałeś u xon/IBg/xfs wtedy powinien mi pilot być, a wipe nie powinien być konieczny
-
Po zainstalowaniu ROMu MIUIPolska (według instrukcji) powinieneś tą aplikacje posiadać ;-;
-
U mnie od 2 romów GPS ssie i to bardzo... na GPS test niekiedy przez 20min nie znajduje nic, a wszelkie mapki, navi etc maja dokładność ponad 2km i dość często zrywa GPS...
-
Zauważyłem ostatnio rozmawiając przez tel z moja mama (która teraz ma mojego Redmi 2 1Gb), że czasami ją ciszej słychać... Już się przestraszyłem, że to to samo, ale jednak gdy zmieniłem sobie antenę z T-mobile, na Plus to wszystko wróciło do normy, w domu pobawiłem się telefonami, posprawdzałem sieci i jeżeli chodzi o sieć Play to radzę sprawdzić czy to na pewno wina telefonu, bo z tego co u mnie wyszło, to wina leży po stronie T-mobile(na ich antenach za każdym razem było słabo słychać, antena na 900Hz, kuzynka z Redmi 2 2Gb bez 900Hz tego problemu nie ma wgl, zawsze słychać ją głośno i wyraźnie nie ważne pod jaką sieć/antenę jest podłączona), na antenach Plusa i Play mikro "działa" już normalnie Ktoś jeszcze sprawdzał mikro i słyszalność od tej strony, czy tylko u mnie takie dziwne rzeczy się dzieją Zadzwoniłem do Play, zgłosiłem problem powiedzieli, że w ciągu 24-72h do mnie oddzwonią jak sprawdzą co się dzieje, więc jak będę mieć jakieś dodatkowe info to dam znać
-
Naklejka do płatności zbliżeniowych pod tylną klapką.
Nezumi odpowiedział(a) na korc temat w Dyskusja ogólna
Na pewno mBank i PKO takie zabaweczki mają i drewniane plecki nie powinny być problemem przy płatności Gorzej jakby to były alu -
Nie mogę połączyć się z kontem xiaomi przez telefon
Nezumi odpowiedział(a) na laicik pytanie w HyperOS - korzystanie
Spróbuj logowania adresem e-mail. -
Nie mogę połączyć się z kontem xiaomi przez telefon
Nezumi odpowiedział(a) na laicik pytanie w HyperOS - korzystanie
SMS aktywacyjny poszedł normalnie? Jeżeli nie to zmień język tel. na ang, na tym języku załatw wszystkie sprawy związane z kontem Xiaomi, a następnie wróć do PL, powinno wszystko działać. -
Ekran dotykowy wariuje podczas ładowania.
Nezumi odpowiedział(a) na areq1987 temat w Problemy techniczne
Ładowarka do d*py ;-; używaj innej ładowarki.
