Jump to content

paja11

Użytkownicy
 • Posts

  90
 • Joined

 • Last visited

Dodatkowe

 • Smartfon
  RedMi 2 811 2G

Recent Profile Visitors

1,125 profile views

paja11's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

2

Reputation

 1. Witam, Potrzebuję telefonu dla teścia na fakturę. Myślałem tu o Redmi 4A, Redmi 4X, Redmi 4 Redmi 4Pro 4/64. Teść nie miał wcześniej styczności z Xiaomi i dobrze by było, aby już na wstępie się do niej przekonał. Fajnie gdyby miał max 5cali, ale to jeszcze do dyskusji. Którego sprzedawcę możecie polecić który "wgra" od razu Miui Polska, (chyba, że glogal waszym zdaniem będzie dla niego ok) gwarancja i serwis musi być na miejscu. Jeśli macie jeszcze jakieś pomysły co do telefonów to proszę o Wasze sugestie. Pozdrawiam
 2. Witam, Potrzebuję telefonu dla teścia na fakturę. Myślałem tu o Redmi 4A, Redmi 4X, Redmi 4Pro 4/64. Teść nie miał wcześniej styczności z Xiaomi i dobrze by było, aby już na wstępie się do niej przekonał. Fajnie gdyby miał max 5cali, ale to jeszcze do dyskusji. Którego sprzedawcę możecie polecić który "wgra" od razu Miui Polska, (chyba, że glogal waszym zdaniem będzie dla niego ok) gwarancja i serwis musi być na miejscu. Jeśli macie jeszcze jakieś pomysły co do telefonów to proszę o Wasze sugestie. Pozdrawiam
 3. R2 811 Miui 8 android 4.4.4. Sam go nie aktualizowałem, przynajmniej świadomie. Teraz testuję bez powrotu do kopii zapasowej gdzie mam różne aplikacje. Będę je ściągał pojedynczo i zobaczę czy to jest wina np. google? Dziś miałem nawet problem z włączeniem danych. Wyczyściłem telefon i wgrałem ostatnią aktualizację. Edit: Po zrobionych testach mogę śmiało powiedzieć, że na: RedMi 2 HM2014811 2GB Miui 8.1 by xiaomi.eu MIUI 6.9.15 Android 5.1.1 Rozmiar 529MB ROM HM2XWCPro Telefon śmiga, że hej. Nie ma problemu z powolną pracą, grzaniem się czy GPS-em. Jedyną wadą którą zauważyłem, to problem z wybraniem dzwonków wiadomości sms i powiadomień. Ustawia je jakoś losowo.
 4. To na 100% wina softu. Miałem to samo po włączeniu GPS. Telefon oddałem do serwisu który przy okazji namotał mi strasznie. Jakie macie/mieliście wtedy softy i miui?
 5. Witam po przerwie. Telefon oddałem do serwisu i po wielkich bólach z serwisem(!), okazało się, że była to wina softu, a nie anteny jak myślałem. Po kilkukrotnym wgraniu różnych softu w końcu serwis trafił na właściwy choć trochę spowalniał mi telefon. Soft wgrany przez serwis to: wt88047_Redmi2_5.1_THUNDER_MiUi8-6.9.1.zip Dziś wgrałem xiaomi.eu_multi-HM2XWCPro_6.9.15_v8-5.1zip i telefon jak przedtem, znowu nie może złapać żadnego fix-a choć telefon "chodzi" lepiej i ogólnie jest "milszy" dla oka. Możecie mi wytłumaczyć o co chodzi? Edit: Po zrobionych testach mogę śmiało powiedzieć, że na: RedMi 2 HM2014811 2GB Miui 8.1 by xiaomi.eu MIUI 6.9.15 Android 5.1.1 Rozmiar 529MB ROM HM2XWCPro Telefon śmiga, że hej. Nie ma problemu z powolną pracą, grzaniem się czy GPS-em. Jedyną wadą którą zauważyłem, to problem z wybraniem dzwonków wiadomości sms i powiadomień. Ustawia je jakoś losowo.
 6. Zaktualizowano do MIUI 6.8.11(rozwojowa) i brak jest widocznej aplikacji "Monitor danych". Po wejściu w zainstalowane...wszystkie, ikona pojawia się lecz program nie pracuje. "Pokaż powiadomienia" jest zaznaczone lecz jakby zamglone i nie można tego odhaczyć (aplikacja systemowa?) Macie u siebie widoczną ikonę "monitor danych"? Wcisnąłem zakończ, bo nawet w "wyczyść dane" czy "wyczyść pamięć podręczną" nic nie było. Czemu tak jest i co można zrobić żeby pracowała. Dodam, że w dziwny sposób b.szybko (po raz pierwszy) zniknęły mi dane internetowe. To już stało się na MIUI 7. Może tak być, że coś się uszkodziło w telefonie? Dokupiłem 50mb i starczyło mi to na godz. grzebania w necie. wp, onet itp. GPS raz działa, a raz nie, a telefon jest wtedy spowolniony.
 7. Tak wiem, ale najlepiej czytać także forum. Ponoć Redmi 1s w tej wersji nie posiada TWRP, a to może być utrudnieniem. Dodam, że nie mój komputer nie widzi telefonów Xiaomi. Widzi je natomiast MiPCSuite. (Dziwne jest to, że od jakiegoś czasu nie widzi kart pamięci,a niedawno je widział.(?) ) Od wgrania czego zacząć, a na czym skończyć?
 8. Witam, Czy warto zmieniać w Redmi 1S wersję Androida, Miui itp. W tej chwili telefon posiada: Android 4.3 JLS36C, MIUI -45.0.0 (model HM 1 SW) Jeśli tak po prosiłbym o szczegóły. Pozdrawiam
 9. Niestety problem z GPS-em nadal istnieje. Nie chce wyłapać ani jednej satelity, a bateria po jego włączeniu grzeje się i telefon spowalnia. Raczej czeka mnie serwis ;-(
 10. Już to zrobiłem dwa dni temu. Po wejściu do telefonu chce poprzednie hasło, a nie nowe. Coś jest zablokowane, ale nie wiem co. Może trzeba przeprowadzić od początku całą instalację? Do tego wszystkiego komputer nie widzi telefonu i trzeba to robić z poziomu smartfona. MiPCSuite natomiast widzi telefon. Edit: Dziwne jest także to, że na ekranie mam pokazany zasięg 4G i łącze internetowe (?) Edit: Telefon odblokowany! Po resecie konta na str. https://account.xiaomi.com/ należało wpisać do telefonu hasło (to samo którym je wylogowaliśmy), a nie 10-cio cyfrowy numer konta. Sugerowałem się tym co pokazywał telefon i stąd ten problem. Dzięki jeszcze raz za pomoc!!!
 11. Oczywiście. Lecę na angielskim od początku.
×
×
 • Create New...