Jump to content

skwarek2

Użytkownicy
 • Content Count

  9
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About skwarek2

 • Rank
  Nowy

Dodatkowe

 • Smartfon
  Redmi 2
 1. Mam Redmi2 2014811 2GB, podasz mi link do romu? On, ma język polski? Rozumiem, że wrzucam go przez TWRP 3.0.2-0 for MIUI Android 5.1 Lollipop? Na tą chwilę mam rom MIUI 7.3 od MIUIPolska 6.3.17 (rozwojowa) - opłaca się update? No właśnie straciłem zdjęcia z telefonu.....
 2. ALLELUJA działa Jeszcze raz zainstalowałem MIUI 7 i gra i buczy. Dzięki wszystkim za pomoc i cierpliwość.
 3. Tak to u mnie wygląda oczywiście jak mam kartę SIM w telefonie. Polecisz jakąś wersję MIUI? Dokładniej link do pliku? Bo się lekko gubię w tych wersjach... Full whipe - 2h instalacji aplikacji i będzie ok. Kontakty mam backupa, a fotki są w chmurze.
 4. To mogę zrobić dopiero w piątek. Wczoraj nie znalazłem - chyba wszystko przeklikałem 2 razy... A nie mogę wrócić do jakiejś starszej wersji MIUI, która wg Was była by stabilniejsza? Może wtedy zauważy moja kartę?
 5. Właśnie przełożyłem kartę z innym nr też od Play - i od razu zawołało o rejestracje karty w systemie...a karta z moim numerem działa na 2 innych telefonach.
 6. Nie - nic takiego nie wyskoczyło. W innym tel karta działa bez wołania o Pin.
 7. Witam - pierwszy post i od razu problem, zainstalowałem dziś najnowszy system 7.3 MIUIPolska 6.3.17 I Beta i nie mogę aktywować karty SIM. Myślałem, że uszkodziła się podczas updatów, pojechałem do salonu, wymieniłem i nadal to samo. Na innym telefonie karta działa bez problemu. Jakieś sugestie co mogę jeszcze zrobić? Z góry dziękuję za rady i proszę o łopatologine wytłumaczenie w czym problem i jak go rozwiązać...
×
×
 • Create New...