Jump to content

s4kron

Użytkownicy
 • Posts

  49
 • Joined

 • Last visited

Dodatkowe

 • Smartfon
  Mi 5s, RN 3 Pro

Recent Profile Visitors

754 profile views

s4kron's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

9

Reputation

 1. Witam, dzisiaj próbowałem aktualizować mi 5s z wersji 8.8.30 do aktualnej i za każdym razem w twrp pojawia mi się następujący komunikat , co może być problemem?
 2. Mam taki sam problem po wymianie ekranu w RN2 kolegi. Czy ktoś znalazł już rozwiązanie?? Dodam, że przycisk power jest sprawny bo po jego naciśnięciu można odblokować ekran (słychać dźwięk odblokowania) tylko nie wyświetla "pulpitu" ekran jest cały czarny. Wyjęcie baterii pomaga ale po jakimś czasie znowu to samo. Dodam, że wrzuciłem przez miflash najnowszy global i też nie pomogło.
 3. s4kron

  Przyciski systemowe

  Dzięki, nie wiem jak tego nie widziałem.
 4. Po aktualizacji do 7.11.2 pod przyciskami systemowy nie mam ostatnich aplikacji, gdzie to włączyć? Przeszukałem wszystkie ustawienia i nie ma takiej opcji. Telefon RN3P. Chyba że tylko ja mam taki problem to proszę i info.
 5. s4kron

  MIUI 7.11.2

  Gdzie ustawić dodatkowe opcje przycisków systemowych RN3P ?
 6. musisz czekać 30 dni lub założyć nowe konta, zasada jest taka jedno konto jeden telefon/30 dni. Nie polecam odblokowania metodami nie oficjalnymi jeżeli takie istnieją dla twoich telefonów.
 7. po co chcesz wchodzić w tryb edl??
 8. To ja więcej Ci nie pomogę.
 9. Próbowałeś instalować dodatki Dolby Atmos i Viper FX??
 10. Jeżeli w opisie masz dobrze podany model telefonu to nie jest dział dla ciebie.
 11. Już pisałem Ci w innym temacie że się nie da mipcsuite nie łączy się z telefonem zadając jego aktualizacji.
 12. Tak zgoda jest na konto, jeżeli przyjdzie ci z romem global to możesz mieć problem z odblokowaniem bl oraz wejściem w edl.
 13. Nic się nie udało, trzeba czekać na aktualizację Globala (nie wiadomo kiedy będzie) lub kablem wymusić edl i wygrać cn rom.
×
×
 • Create New...