Jump to content

Antwito

Użytkownicy
 • Content Count

  51
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Antwito last won the day on November 4 2015

Antwito had the most liked content!

Community Reputation

7 Neutral

About Antwito

 • Rank
  Użytkownik

Recent Profile Visitors

720 profile views
 1. Nic się nie stanie jak z 5.12.24 zainstaluję od razu ostatnią wersję? To już prawie rok bez aktualizacji, więc trzeba coś z tym zrobić Tym bardziej, że nie wiem jak to jest z kwestią zabezpieczeń przy takim rzadkim aktualizowaniu.
 2. Witam po przerwie! Mam wersję 5.12.24 jest to jeszcze MIUI 7. Warto zmieniać na najnowszą wersję? Są jakieś znaczące wady i zalety tego przejścia?
 3. Od jakiegoś czasu telefon mi się wyłącza. Używam normalnie, przeglądam internet i bach... Musze go włączyć od nowa. Nie zauważyłem żadnych regularności, po prostu loteria. Wygląda to tak, jakby na milisekundy przerywało zasilanie z baterii. Sprawdzałem styki i są czyste. Mam MIUI Polska 5.12.24 Aktualizacja mogłaby pomóc? Czy zdarza się to komuś jeszcze? Nie jest to jakoś bardzo przeszkadzające, ale zaczynam się martwić, że to może być coś poważniejszego. Pozdrawiam
 4. Ale na XFS może jednak większa szansa, że oryginał?
 5. Może to https://www.xiaomiforsale.com/pl/akcesoria/310-battery-bm45-for-note-2-2779898757690.html?
 6. Zdjęcie chyba najlepiej to wyjaśnia Tutaj znalazłem poradnik (niestety zdjęcia już nie działają). Ludzie niby chwalą to rozwiązanie, to i ja spróbuję Ps. Na drugiej stronie tej naklejki na kablu jest kod qr odsyłający do strony potwierdzającej oryginalność słuchawek.
 7. Wczoraj doszły do mnie Xiaomi Hybrid. Pierwsze wrażenie bardzo pozytywne. To, że biją wszystkie tanie słuchawki, to chyba nawet nie ma co dyskutować. Bas mi się podoba. Nie jest to jakieś nieprzyjemne buczenie dudniące w głowie, ale takie głębokie piękne uderzenie - zwłaszcza jeśli chodzi o bęben basowy w perkusji. Przy niektórych utworach czuję jakby gdzieś w głowie ta fala mi się rozpływała. Bardzo fajnie to brzmi i czysto. Reszta oczywiście bez zastrzeżeń. Na maksymalnej głośności nie da się słuchać bo jest za głośno z tym telefonem Ja mam ustawioną tak w połowie. Jeśli chodzi o wyciszenie
 8. Tak zrobiłem. Zobaczę, jak brzmią hybrydy
 9. Dziękuję za propozycje. Pozostało mi teraz coś wybrać Pistony v3 wydają się być fajne, ale jeszcze poszperam o innych modelach, które wymieniliście.
 10. Ostatnio padły mi stare słuchawki, więc pasuje kupić coś nowego Jakie polecacie słuchawki do tego telefonu? Myślałem nad jakimiś Pistonami. Ale v2, v3, a może jakieś "Iron Dual Audio Driver"? A może coś całkowicie innego? Cena max. ok. 100zł. Słucham rocka i metalu.
 11. Działa! Wystarczyło, że podłączyłem telefon do komputera i wtedy kliknąłem na tą opcję. Widocznie ustawienia te mogą się uruchomić wyłącznie wtedy, gdy telefon jest podłączony przez USB do komputera i dlatego znikało Dziękuję wszystkim za pomoc. Ps. Swoją drogą, to może warto by zrobić jakiś poradnik i go przypiąć w tym dziale? Na ten problem pewnie jeszcze nie jedna osoba trafi.
 12. Też tego próbowałem, ale pojawia się ten sam błąd:
 13. Mam ten sam problem. Czy jest może jakieś inne rozwiązanie tego problemu bez utraty innych ustawień itp?
 14. Dzisiaj próbuję odblokować telefon, a tu nic! Czarny ekran, nie reaguje. To sobie myślę, że może się wyłączył. Trzymam przycisk zasilania i dalej nic. Przez chwilę myślałem, że się sam uceglił. To wyciągam szybko baterię wkładam i... działa! Narobił mi strachu... Zastanawia mnie jednak, co mogło być tego powodem? Bateria miała 100%. Czy zdarzyło się to już komuś?
 15. Pewnie w XFS będzie kosztował w okolicach 900-1000zł. Czy warto - to już chyba każdy sam będzie musiał stwierdzić.
×
×
 • Create New...