-
Postów
10 154 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane w rankingu
122
Treść opublikowana przez Nezumi
-
No cóż, jak to mówią "za jakość się płaci" od sierpnia mam FlexibleGlass do Mi4 i mogę szczerze polecić .
-
Problem zgłoszony w temacie został rozwiązany, a wątek zamknięty.
-
https://miuipolska.pl/miui-6-3-24/ Problem zgłoszony w temacie został rozwiązany, a wątek zamknięty.
-
No to zostaje Ci zrobić full wipe... albo bawić się w ponowne wgrywanie TWRP... albo walnąć sobie od 0 MiFlash.
-
wejdź w Power + Vol+ + Vol-, czyli naciśnij wszystkie 3, powinno wejść TWRP.
-
Jesteś pewny, że zaznaczyłeś tą opcję w Ustawienia->Opcje aplikacji->SMS? Bo to ciut dziwne, mam tą samą aktu i wszystko śmiga xD
-
Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
-
Zobacz na motywie "Android N" u mnie śmiga, wszelkie "v" są przy SMSach. Jak tutaj nie będzie to będzie się kombinować dalej.
-
Wipe cache (z poziomu recovery), jak nie pomoże, wipe all data (wtedy sobie pozapisuj wszystko co potrzebne na PC/Chmure).
-
Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
-
Power + Vol+ powinno się otworzyć menu serwisowe lub recovery, dokładnie nie pamiętam, z menu serwisowego bez problemu do recovery wejdziesz. Jeżeli w recovery też będzie się restartować to problem jest już hard'u.
-
Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
-
Zaktualizuj telefon... 7.0.6.0 jest starym romem... aktualnie mamy już bodajże ze stable 7.3.x.x oraz z dev z ost. piątku...
-
Próowałeś wejść do recovery normalnie? Nie przez apke?
-
Obstawiam, że winny jest motyw.
-
Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
-
Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
-
Telefon nie włącza się po aktualizacji do androida 5.1
Nezumi odpowiedział(a) na KyluAce temat w Problemy techniczne
Wejdź do recovery i walnij wipe cache, jak nie pomoże to zostaje full wipe.- 37 odpowiedzi
-
- android 5.1
- 5.1
-
(i 2 więcej)
Oznaczone tagami:
-
Mi4 3080mAh, 3dni, 4h SoT, cały dzień dane mobilne (off 01:00-07:00), 4G/3G, GPS, Spotify, YT, Twitch/hitbox/Netflix. Także, na 720p tym bardziej wystarczy to 3000, tym bardziej na 4" ekranie... Ja bym na tym malutki telefoniku 3-4dni bez problemu uciągnął .
-
https://miuipolska.pl/instalacja-xiaomi/ Problem zgłoszony w temacie został rozwiązany, a wątek zamknięty.
-
Nie bądź taki krytyczny, tam jest 720p, ten procek się nawet nie będzie musiał wysilić, aby to ogarnąć .
-
Najpierw do UOKiK, oni załatwiają takie sprawy.
-
https://www.androidfilehost.com/?w=files&flid=42952 5.11.5 https://miuipolska.pl/download/ 6.3.24
-
Teraz Xiaomi.eu = MiuiPL, rom jest ten sam, tylko MIUIPL udostępnia dodatkową paczkę z dodatkami (klawiatura Xperia, zegarki i kilka innych dodatków), ich instalacja odbywa się na tych samych zasadach. Ja od zawsze używam MIUIPL , ale jako, że Xiaomi.eu to praktycznie to samo, to przecież nie będę ich pomijać .
-
@bartaspoz Kwestia wygody, dodatków, poprawek (jak np mikro w RN3/2), przyzwyczajenia, no i jeżeli grupka zapaleńców bierze się za tłumaczenie i ogarnianie romów, a następnie to udostępnia, to dlaczego z tego nie korzystać i nie docenić ich pracy . Dopóki nie zobaczę Mi oficjalnie w EU to zostaję z MIUIPL/Xiaomi.eu, przynajmniej mogę wymienić się informacjami z innymi tutaj na forum. zamiast szukać w tonie postów o treści "Awesome!" rozwiązania 1 problemu .
