-
Postów
10 154 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane w rankingu
122
Treść opublikowana przez Nezumi
-
I nic się nie zmieniło... Jeżeli kupujesz telefon spoza oficjalnej dystrybucji ABCData, to niestety liczyć się musisz z naprawami w serwisach sklepu lub w chinach (zależnie od sprzedawcy).
-
Xiaomi ogłasza koniec wsparcia dla wybranych modeli.
Nezumi odpowiedział(a) na Grzesiuso temat w Aktualności
Wydaje mi się, że za jakiś czas odpadnie sporo więcej modeli, robi się za tłoczno i coraz częściej się widuje zawieszanie aktualizacji z powodu dość poważnych błędów. -
Dysponujesz może zdjęciem tych "plam"?
-
Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
-
Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
-
Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
-
Xiaomi ogłasza koniec wsparcia dla wybranych modeli.
Nezumi odpowiedział(a) na Grzesiuso temat w Aktualności
Nooo o tym wiadomo od... 2tygodni? 3? Jakoś tak... -
Podładuj, nawet 24h.
-
Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
-
Tytuł wątku jest zbyt krótki, lub niedosadnie opisuje poruszany problem. Popraw proszę tytuł, w przeciwnym wypadku wątek zostanie przeniesiony do kosza.
-
Upewnij się lepiej, czy Plus tam nowych BTS nie wybudował, bo z tego co wiem, to Plus z pasma 800 zrezygnował...
-
Aktualizacja nieudana. Spróbuj pobrać pełny ROM
Nezumi odpowiedział(a) na hubmak temat w Problemy techniczne
Wszystko masz na stronie http://en.miui.com/a-234.html ale pamiętaj, że na zablokowanym BL wiąże się to z wyczyszczeniem telefonu. -
No czyli nie mamy o czym rozmawiać, jeżeli uważasz, że "ping" jest potrzebny tylko do gier, a za szybkość ładowanej strony ma wpływ TYLKO download...
-
Nie... Ping na LTE są w okolicach ~20-30ms, na H+ sięgają po 80/90ms.. To jest 3-4x dłuższy czas wczytywania strony. Download to nie wszystko, ważny jest także upload, a ten na LTE nawet w obciążeniu będzie zazwyczaj lepszy niż na H+ oraz ping, który praktycznie zawsze jest sporo niższy na LTE...
-
Aktualizacja nieudana. Spróbuj pobrać pełny ROM
Nezumi odpowiedział(a) na hubmak temat w Problemy techniczne
MIPcSuite, MiFlash. -
Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
-
Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
-
Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
- 2 odpowiedzi
-
- 3
- aktualizacja
-
(i 3 więcej)
Oznaczone tagami:
-
Chodzi o czytelność samego posta, nie zaczynaj każdego zdania od nowej linijki, bo tego nie idzie przeczytać... Agregacje mają np Mi5s, Mi5, Mi6, MiMix (oba), w sumie każdy Xiaomi ze snape 820/821/835 obsługuje agregacje pasm. No i nie, zejście na H+ to żadne wyjście... Kupuje telefon z LTE, aby z niego korzystać. Nigdy nie uważałem B20 jako problemu, bo mnie problem z brakiem LTE nie dotyczy, w moim otoczeniu mam wszędzie gdzie pojadę LTE od Playa. Agregacja niewiele wnosi? U mnie sporo, bez agregacji mam ~2mb/s na LTE wieczorem, z takim netem nawet YT sobie słabo radzi, ale na agregacji mam już w okolicach 5mb/s i z tą prędkością już mogę sobie spokojnie 1080p na YT pooglądać (pominę kwestię różnicy w pingach między H+, a LTE, bo jest to różnica prawie 2 krotna na korzyść dla LTE, nawet gdy ten ma niskie prędkości). Bardziej "technologicznie" rozwinął to @tpawel więc ja się 2 raz produkować nie będę.
-
podpiąć pod ładowarkę i dać mu chwilę czasu... odpalić Fastboot i spróbować ponownie wgrać system... upewnij się, że masz rom do właściwego modelu...
-
Ciągłe połączenie (?) z LTE po połączeniu z Wifi
Nezumi odpowiedział(a) na Acapulco temat w Problemy techniczne
Problem zgłoszony w temacie został rozwiązany, a wątek zamknięty. -
Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
-
Zmieniasz na ang. restartujesz, czekasz aż się wyśle, zmieniasz na polski i wio...
-
Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
