-
Postów
10 154 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane w rankingu
122
Treść opublikowana przez Nezumi
-
Ja tam nie wiem, mnie jako kupującego też to średnio obchodzi, jak sklep ugadał się z serwisem, w tym sklepie jest tyle "wygodnie", że masz siedzibę firmy w UE, obowiązują ich prawa kupującego w UE i zawsze możesz w ciągu 14dni towar zwrócić i domagać się swoich praw. No i zawsze masz VAT z głowy . Wydaje mi się, że lepsze to, niż GearBest itp sklepy .
-
Bo oni przez "reklamacje" rozumieją gwarancję. Zwroty kierują na Piaseczno. Adres mailowy podają swój, więc to oni się będą potem ugadywać z MiCenter lub Mobotel...
-
MiFlash... Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
-
Żaden z tych sklepów nie jest pewny... Pewność, to ja mam na IBG... GB, Geek, Light, Bang, to wszystko 1 pies, ta sama polityka... Mają najniższe ceny i tyle dobrego. Pomijam fakt, że dla mnie oszczędzanie na Xiaomi, które i tak jest tanie, zasługuje na order Virtuti Cebulari, order złotej cebulki i Cebula Roku na raz... Te sklepy często i gęsto handlują towarem, którego nie posiadają...
-
Jaką godzinę? Oni czekają od miesiąca na WYSŁANIE paczki... Polecam poczytać na wykopie co się w tym sklepie dzieje . Prawdopodobnie sklep przyoszczędza sobie na wysyłce i wysyła pociągiem, tzw. FZRAMYT (nie ważne, czy wybieracie China Post, czy NL, czy jakąkolwiek inną, wszystko wpychają tutaj i dają lewe trackingi). Także powodzenia, bo możecie sobie troszkę poczekać. Wszystko utyka aktualnie w Małaszewiczach w PL i ludzie po 30-50dni czekają aż ruszy dalej . O ile ruszy . Ja czekałem tak (przy zakupach z GB, bo stosują taką samą praktykę) ponad 60dni aż PP to ogarnie .
-
Tutaj została tylko wymiana płyty, ale może @Zexon72 coś jeszcze dopowie w tym fakcie, bo pewnie z setka Mi5 mu przez rączki przeszła i wie dokładnie co padło.
-
Snapchat logowanie tymczasowo nie powiodło się
Nezumi odpowiedział(a) na jaraczk temat w Problemy techniczne
Polecam skontaktować się z Snapchatem... Wystarczy wejść w opinie o apce, aby zobaczyć, że coś zrąbali i masa ludzi ma problem z apka na Androidzie... -
Musisz poprawnie wpisać APN, nic więcej nie zrobisz... ew instaluj soft na czysto i licz, że APN same wskoczą... PS: Na przyszłość, temat twórz w 1 dziale, dziś tylko upominam . Wesołych świąt .
- 3 odpowiedzi
-
- xiaomi
- redmi note 4
-
(i 3 więcej)
Oznaczone tagami:
-
Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
- 1 odpowiedź
-
- xiaomi
- redmi note 4
- (i 5 więcej)
-
Jako, że święta przed nami, to chciałbym złożyć wszystkim, bez wyjątku, najserdeczniejsze życzenia . Ciepłych, rodzinnych i szczęśliwych (bo jak to mówią, z rodziną najlepiej wychodzi się na zdjęciach, różnie to bywa ), aby wasze sajominki nigdy was nie zawiodły . Administracji (w tym sobie, a co! Taki ze mnie egoistyczny nazimod!) dodatkowo życzę oceanu cierpliwości .
-
Problem z wyświetlaniem MMS'ów
Nezumi odpowiedział(a) na strawberry_madame temat w Problemy techniczne
Jeżeli to są stare MMS, to tak, winna może być aplikacja przenosząca dane, jeżeli tak samo zachowują się nowe MMS, to znaczy, że gdzieś w ustawieniach APN jest błąd lub motyw, którego używasz po prostu tak robi (są motywy, które nie pokazują w ogóle zdjęć lub zdjęcia są jakby zasłaniane przez kolor dymku czatu). -
Brak fixa GPS po aktualizacji (global)
Nezumi odpowiedział(a) na Miszczu temat w Problemy techniczne
Poczekaj na kolejną aktu global stable lub przejdź na global beta/xiaomi.eu... Pierwszy stable dla MIUI9 ma kilka błędów, które nie zostały wyłapane. -
Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum. Na stronie producenta nie widzę softu 8.2.12.0, a jedynie 8.2.10.0, więc mam podejrzenia co do pochodzenia tego telefonu... Zmień soft ręcznie, poradniki są u nas i na stronie producenta także...
-
to powinno się zwać "Optymalizacją danych", telefon będzie ograniczać zużycie danych mobilnych/wifi nie wyświetlając pewnych treści etc, coś jak optymalizacje w przeglądarkach, a moja rada to zmień na xiaomi.eu, 9.1.1 to pierwszy stable na miui9 i może być, że coś im umknęło. Z płatnościami nie ma żadnych problemów.
-
Podaj model telefonu i jaki soft masz, przeniosę do odpowiedniego działu, bo problem dotyczy nie całości MIUI jak widać, a jedynie Twojego modelu i nie jest to problem z aplikacją jako taką, a WiFi...
-
Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
-
Apka dodana do wyjątków, wrzucona w autostart i zablokowana kłódeczką? Obstawiam, że nie... ale wolę się upewnić, zanim temat trafi do kosza razem z 100 podobnych... Na przyszłość, nie dubluj postów, a edytuj...
-
Problem zgłoszony w temacie został rozwiązany, a wątek zamknięty.
-
Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
-
Wątek został uznany za nieaktualny - z powodu informacji w treści lub z powodu braku aktualizacji przez 14 dni. Jeśli jesteś autorem wątku i chciałbyś go przywrócić - napisz do moderatora.
-
Jak utworzyć skrót do "Wskazówek dojazdu" Map Google
Nezumi odpowiedział(a) na Defi pytanie w HyperOS - korzystanie
Problem zgłoszony w temacie został rozwiązany, a wątek zamknięty. -
Pamiętajmy też o tym, że projektują go Chińczycy, którzy są zazwyczaj "z metra cięci", a rączki też raczej mają drobne i to głownie z myślą o nich są produkowane Xiaomi, jeżeli Chińczyk sobie poradzi, to Polak sobie nie poradzi?
-
Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum. Ustawienia->Język i klawiatura->Swiftkey->wibracje... Takie to skomplikowane?
-
Jak mówiłem, żeby czekać z opiniami do oficjalnych danych, to nie . Już to pisałem bodajże na SW... Przekątna ekranu to nie wszystko, jeżeli im się uda w obudowę wielkości Redmi wcisnąć 5.5-6", to ja nie widzę problemu...
