Jump to content

mianneekk

Użytkownicy
 • Posts

  19
 • Joined

 • Last visited

About mianneekk

 • Birthday 07/21/1990

Kontakt z Tobą

 • Website URL
  http://www.facebook.com/future.techno.music/

Informacje osobiste

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Warszawa

Dodatkowe

 • Smartfon
  Mi 11 / Mi Band 5

Recent Profile Visitors

300 profile views

mianneekk's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

1

Reputation

 1. @Netoper @Misiuu21 Mi Center odpisało, że nie ma części do tego telefonu ; może ktoś zna jakiś inny sprawdzony serwis?
 2. Drodzy Forumowicze jaki serwis w Polsce polecacie do naprawy tego telefonu? Dogadałem się z chińczykiem, że poniesie koszty naprawy telefonu. CCS Piaseczno odpada - nie chcą naprawić mojego telefonu. Sklep Mi Store odesłał mnie do CCS ale serwis ten twierdzi, że nr IMEI nie pozwala im na serwisowanie tego urządzenia (nie są upoważnieni jak to ujęli).
 3. @mrosi dziś wrócił telefon z odmową, że muszę słać do chińczyka. Stacja ładująca to Mi Wireless Charger 55W model: MDY-12-EN @Equity jutro zainstaluję chiński ROM (ten od nowości co był) aczkolwiek mam przeczucie, że bateria albo jakiś kontroler odpowiadający za ładowanie urządzenia uszkodzona/-ny. Zabieram się za pisanie zgłoszenia do sklepu, który mi sprzedał telefon. Gwarancję mam 2 lata. Też ciekawi mnie jaka będzie reakcja serwisu kiedy zorientują się, że bootloader jest odblokowany.
 4. @piqpoq telefon posłałem do CCS w Piasecznie. Zobaczymy co poczynią, na razie status naprawy nieznany. @Equity do 12.5.3 po wgraniu wersji stable czy beta (tygodniowej)? Ja co tydzień dogrywałem nową betę i wydanie MIUI 21.6.2 spowodowało opisany przeze mnie problem z telefonem.
 5. @pawelt podłączałem kable, którymi są ładowane inne urządzenia prawidłowo, ładowarki również wszelkich specyfikacji i niestety albo telefon zachowywał się tak jak opisałem wyżej albo "udawał", że się ładował a wartości w % stały w miejscu. Mało tego nawet po odłączeniu przewodu informował, że się ładuje - działo się tak na ładowarkach poniżej 55W. Dałem sobie już spokój z kombinowaniem, wysyłam do serwisu Xiaomi i szczerze mówiąc nie wiem czy będę chciał zostać przy tej marce. Zawiodłem się. Jeszcze bym zrozumiał jakbym nie dbał o ten telefon albo zapłacił bym za niego mniej niż 1000 zł...
 6. Cześć, Mój Mi 11 przestał się prawidłowo ładować. Po zaktualizowaniu softu do wersji MIUI 21.6.2 ładowanie indukcyjne przestało działać, przewodowo po podłączeniu kilka sekund się ładuje, następnie przerywa ładowanie, po kilku sekundach ponownie się ładuje i znowu przerywa. Dzieje się tak non stop. Tym tempem ledwo udaje mi się przez całą noc naładować telefon do 25%. Dziś telefon sformatowałem i zainstalowałem wersję MIUI stable V12.5.7.0.RKBCNXM i niestety nadal telefon ma problem z ładowaniem. Aby rozwiać zbędne pytania: - próbowałem na 3 różnych ładowarkach (tej od Mi 11, od Mi 10 Lite i zwykłej no name 2.1A) oraz indukcyjnej Mi Wireless Charger 55W; - 3 przewody USB-C (ten od Mi 11, od Mi 10 Lite i od Mi 6); Ogólnie poddałem się i chyba mam po telefonie ale jeśli ktoś może coś zaproponować to będę wdzięczny.
 7. @pawelt mam 3 przewody: 1- po moim poprzednim Mi6, 2- od dziewczyny Mi10Lite, 3- od tego Mi11. Na każdym dzieje się to samo. Dziś zainstalowałem nowy soft z wipe data i niestety.. to samo. Założę osobny wątek na to ale już się poddaję chyba.
 8. Ok. Teraz się zorientowałem, że nie działa mi tylko szybkie ładowanie tzn. ładuje ale co kilka sekund przerywa ładowanie i tak non stop (tak jak opisywałem powyżej). Działa mi zwykłe ładowanie ładowarką 2.1A. Telefon się ładuje bez przerywania. - Ok. Chwilę podładował i znowu zaczął przerywać co kilka sekund.. Co byście mi radzili teraz zrobić? Kusi mnie całkowity format i instalacja wersji stable. Jeśli to by nie rozwiązało problemu z ładowaniem to chyba zostanie serwis w Chinach
 9. Czy mogę bezstresowo przywrócić soft do wersji sprzed tygodnia? Przez dzisiejszą noc ledwo do 25% się naładował. Nie chcę mu baterii uszkodzić czekając do czwartku... Wróciłem do wersji 21.5.26 i niestety problem z ładowaniem taki sam czyli czeka mnie format i nowa, czysta instalacja.
 10. Mój Mi 11 po aktualizacji ma problem z ładowaniem: - Indukcyjne: po odłożeniu na podstawkę Mi Wireless Charger 55W pojawia się rzekomo ekran ładowania z wartością w % ale po kilku sekundach nic się nie dzieje, nie ma żadnego progresu ładowania a dioda od podstawki się nie świeci. - przewodowe: przewód odłączam od podstawki i podpinam pod telefon, "przełączono na ładowanie przewodowe" (animacja "Mi Turbo Charge") ładuje się kilka sekund i przestaje, po kilku sekundach ładuje (animacja "Szybkie ładowanie") i po kilku sekundach przestaje, potem znowu się ładuje (animacja "Szybkie ładowanie") i przestaje. Tak się dzieje non stop. - przewodowe, telefon wyłączony: w ogóle się nie ładuje. Sprawdziłem na mojej ładowarce 55W, na ładowarce od tel mojej dziewczyny 20W, pod PC i dzieje się praktycznie tak samo. Telefon mojej dziewczyny ładuje się prawidłowo na mojej ładowarce. Na 3 różnych przewodach USB-C to samo. Tryb Fastboot udało się załadować z PC, przejść do TWRP i reinstal systemu. Telefon nie rozłączał się z PC w trybie Fastboot na szczęście, udpaliłem TWRP i reinstal systemu. Po reinstalu nadal to samo. Wgrałem tą samą wersję systemu i tu pytanie jak z downgreade-m. Czy można śmiało wgrać poprzednią poprawkę na urządzenie?
 11. Mnie cieszy to, że po zainstalowaniu poprzedniej, oraz tej aktualizacji zaczęły mi w końcu działać wibracje i komunikaty przy nadchodzącym połączeniu na Mi Bandzie
 12. Ok, dzięki. Bez zapoznania się z komentarzami zabrałem się w pośpiechu za pisanie. Zatem czekamy.
 13. https://miuipolska.pl/mi-11/ dla Mi 11 na obu serwerach paczka usunięta Ktoś zna powód?
 14. Wszystko git, następnie z powodzeniem zainstalowała się wersja 12.1.4.0.RJIEUXM z paczki od Kacpra. Jestem mądrzejszy dzięki Waszej pomocy. Dziękuję!
 15. Tu poszło. Najpierw odszyfrowywanie, restart telefonu i aktualizacja się wykonała prawidłowo. Czy to oznacza, że muszę instalować po kolei każde wydanie? Edit: Znalazł MIUI V12.1.3.0.RJIEUXM
×
×
 • Create New...