Jump to content

HWKZMC

Użytkownicy
 • Posts

  55
 • Joined

 • Last visited

Informacje osobiste

 • Płeć
  Mężczyzna

Dodatkowe

 • Smartfon
  POCO X3NFC

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

HWKZMC's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

0

Reputation

 1. Witam. Czy komuś z użytkowników Poco X3NFC udało się usunąć/opróżnić z folderu "/system" folder o nazwie INNE. Próbowałem usunąć ten folder za pomocą aplikacji device storage analyzer, która jest polecana na różnych forach. O ile aplikacja znajduje folder inne, po zaznaczeniu plików w tym folderze i wybraniu opcji usuń nic się nie dzieje.
 2. Dołączę się do dyskusji. Mam u siebie wgrany stabilny soft V12.0.8.0QJGMIXM, mniej więcej raz na miesiąc, gdy ktoś do mnie zadzwoni i odbiorę, to nie słyszę rozmówcy w ogóle. Pomaga restart telefonu. W innym wątku przeczytałem, żeby wyłączyć asystenta głosowego Google, co może pomóc. Niestety dalej zdarzają się takie losowe "akcje". Czy ktoś z użytkowników poradził sobie z tą przypadłością?
 3. 1. Wchodzimy do aplikacji Pliki, 2. Przeciagamy palcem z góry do połowy ekranu, aż pojawi się ikona kłódki z tekstem "Puść, aby otworzyć prywatny katalog", 3. Podajemy hasło ochrony prywatności, które stworzyliśmy wcześniej przy dodawaniu ukrytych plików, 4. zaznaczamy plik jaki cchemy przenieść z prywatnego katalogu, i na dole naciskamy ikonę kłódki z napisem Usuń. Wybieramy pamięć wewnętrzną lub karte SD, i naciskamy na dol wybranego folderu ikonę "V" Usuń. Mam nadzieję, że pozostałym użytkownikom telefonu się ten tutorial przyda.
 4. Temat do zamknięcia. Już rozkminiłem jak z powrotem odblokować pliki prywatne, i je przenieść do ogólnej galerii.
 5. Witam, testowałem różne opcje w telefonie, i ukryłem folder z zdjęciami ważnymi. Chciałem cofnąć tą operację, ale nie mogę nigdzie znaleźć takiej opcji. Czy ktoś z użytkowników POCO X3 NFC będzie w stanie podać tutorial jak to zrobić.
 6. Temat do zamknięcia, dziś mibox magicznie raczył wykryć klawiaturę i wszystko zaczeło działać dobrze.
 7. Witam wszystkich. Czy ktoś miał podobny przypadek do mojego, tzn. od kilku miesięcy używałem razem z MiBox4K klawiatury bezprzewodowej takiej jak na załączonym zdjęciu. Wszystko ładnie śmigało. Dziś po włączeniu boxa klawiatura nie reaguje, kursor na ekranie się nie wyświetla. Podłączyłem ją do PC i wszystko działa bez problemu. System mam Android 8. Jeśli ktoś z Was ma pomysł jak ponownie zmusić klawiaturę do pracy z boxem, to będę wdzięczny za informację.
 8. "Skrótu na skrót i automatyczne stworzenie folderu". W Honor 8 przeciągałem jedną na drugą i sie tworzył folder, a tutaj jak nacskam i chcę przeciągnąć to mi automatycznie tworzy skrót na pulpicie.
 9. Witam, da się w tym modelu tworzyć foldery do których bym wrzucił po kilka aplikacji? Miałem tak na Honor 8, a tutaj ta szuflada trochę mi nie odpowiada.
 10. Witam, po paru latch przesiadłem się z Honor 8 na Poco X3NFC, dziś odebrałem ze sklepu, i chciałbym usunąć zbędnę aplikację sytemowe. Czy ktoś podeślę link z instrukcją co i jak, bo nie chce uceglić nowego telefonu :D.
 11. Zadziałało bez problemów. Dla osób, które będą chciały zejść do 8.0 wg poradnika, to dwie informację: - Przy punkcie 8 po wciśnięciu WSTECZ i OK automatycznie łąduje się pasek postępu w Amlogic, i tym samy po dojściu do 100% jesteśmy już w punkcie 14 instrukcji . - Punkt 15: na pendriva wrzucamy dwa pliki:Xiaomi_update i update.zip
 12. U mnie to samo, jeśli chodzi o YT to zarówno aplikacja wbudowana w system, jak i zainstalowana z zewnątrz o nazwie Smart You Tube TV nie odtwarza żadnego video. Obraz się włącza i po chwili się "zamraża" w miejscu. Jeśli chodzi o aplikację multimediago, to występuje ta sama sytuacja. Może ktoś z Was znalazł rozwiązanie? W smart TV Philipsa na systemie Saphi YT śmiga mi elegancko. Box podłączony pod monitor pc używany sporadycznie, ale po tej aktualizacji stał się bezużyteczny. Jeśli znacie jakiś sposób na downgrade softu do 8 lub niższego będę wdzięczny za linki.
 13. Witam, od wczoraj tj. 04.09.2020 r. zauważyłem, że jak Mi Box 4K jest włączany po kilkugodzinach, to każda aplikacja się zacina i nie da się z nich korzystać. Problem ustępuje dopiero po restarcie sprzętu za pomocą kombinacji przycisków "kółko" plus power. Czy ktoś z Was też ma taki problem od dwóch dni? Nadmieniam, że od dnia zakupu, czyli 2 lat nie występowało takie zjawisko.
×
×
 • Create New...